Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 511801 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #210
Ja sam Zdravko iz Zagreba 47 godina ..Živim u Rudešu i modelarstvom se bavim dugi niz godina sa malim prekidima :)
Sad sam ponovno aktivno počeo i krenulo je manje više uspješno....
Vjerojatno ima na forumu i starijih kolega sa kojima sam radio u mladosti. Počeo sam u Dubravi u klubu "Franjo Kluz" i ARAKAD pa ako ih ima neka se jave, a i svi drugi su dobrodošli za svaku razmjenu iskustava i pomoć.....

Pozdrav svima

Hmmmm...zdravko (ak nije nepristojno na ti, s obzirom da smo svi tu više manje bliski) jel ti kaj znači ime Zlatko Vidić?  :)
Puna baterija? ŠAJNI! :D

Odg: predstavite se

Reply #211
nije nepristojno..... nema uopće problema a iskreno samo ime mi nikaj ne govori... možda nadimak ili kaj preciznije....

Odg: predstavite se

Reply #212
nope, nije imal nadimak (kolko ja znam) to mi je stari, a on je spominjal nekaj da je imal frenda ko klinac tu u dubravi koji se bavio aeromodelarstvom..
Puna baterija? ŠAJNI! :D

Odg: predstavite se

Reply #213
a čuj može biti ... samo puno je godina prošlo i nemreš sve popamtiti..

lp... i pozdravi ga

Odg: predstavite se

Reply #214
Pozdrav ljudi,evo ja sam Domagoj,iz Zagreba sam ,imam nekoliko modela ali svi su Depronci! ;D
Znam nekoliko clanova sa ovog foruma a i redovito letim po kanalu!


Odg: predstavite se

Reply #216
pozdrav ekipa, zovem se edin i iz zg-a sam , nakon cice.com.hr i mojskuter.hr (sry ak se nesmije "reklamirat") dosao sam i na vas forum upoznat cari modelarstva i letenja...

forum mi je preporucio clan kenan pa eto plusic za njega za zalaganje :-P hahah... nadam se ugodnom drustvu...


Odg: predstavite se

Reply #217
evo ja ovo preskočio pa ću sad, zovem se Hrvoje, 37god, iz Posušja sam (Hercegovina), ovim se bavm ima pola godine sa svojom ekipicom u Posušju, do sada uglavnom nabavljamo gotove modele, imamo nešto aviona( 6-7), par helija i imam svoju hexu i auroru 9 s telemetrijom, trenutno radimo ekipa i ja na izradi 2 extre 33o, jedna od stirodura druga od stiropora pa ako budu uspješno poletile, naravno da ćemo to svima pokazati a ako ne ovo prije zaboravite :D, na facebooku imamo grupu RC piloti Posušje pa pogledajte

Pozdrav svima iz Hercegovine
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: predstavite se

Reply #218
Pozdrav cijeloj ekipi! Zovem se Dražen iz Vukovara sam i preko leđa mi je prešlo 42 godinice  ;)
Ovaj forum pratim već duže vrijeme i eto neki dan se i prijavih.
Aviončićima se bavim od malena samo na jedan drugi naćin. Naime radio sam plastične makete aviona i onda je došao rat i sve je odletilo ali u dimu vatre  :'(
Od nedavno sam se povezao sa Misom 227 i počinje ova nova priča. Iz HK smo naručili djelove za aviončić koji ćemo raditi od stirodura, 3 baterije i punjač. Stanicu sam naručio u Đakovu - Turnigy 9x. Eto sad čekamo da sve stigne.
Eto za početak toliko od mene i pozz svima.

Odg: predstavite se

Reply #219
Evo da ne otvaramo novi topic o ovome, naime igrom slučaja trebao sam neke informacije sa raznih foruma na koje sam morao otići. Ima jedna zanimljiva stvar, a to je da nemreš ništa napisati dok ne napišeš nešto u rubrici predstavite se. Pošto se pojavljuje sve više modelara, neki izgleda saviše nickova mislim da bi trebalo uvesti takvu blokadu. Uz to i dalje mislim da bi trebali napisati od kuda ste u postavkama računa jer to olakšava starijima i iskusnijima da vas upute na nekoga u vašoj blizini ili po meni čak i poboljšavaju trgovinu jer ćeš vjerojatnije prije uzeti ono do ćega ćeš brže i jeftinije stići.
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: predstavite se

Reply #220
Evo da ne otvaramo novi topic o ovome, naime igrom slučaja trebao sam neke informacije sa raznih foruma na koje sam morao otići. Ima jedna zanimljiva stvar, a to je da nemreš ništa napisati dok ne napišeš nešto u rubrici predstavite se. Pošto se pojavljuje sve više modelara, neki izgleda saviše nickova mislim da bi trebalo uvesti takvu blokadu. Uz to i dalje mislim da bi trebali napisati od kuda ste u postavkama računa jer to olakšava starijima i iskusnijima da vas upute na nekoga u vašoj blizini ili po meni čak i poboljšavaju trgovinu jer ćeš vjerojatnije prije uzeti ono do ćega ćeš brže i jeftinije stići.

Ne za to sto si iz Siska se slazem sa tobom,

zacudjuje me koliko je ovdje zastupljena tajnost Vlasnika Profila,
zasto sakriti tko si i odakle si,gdje Zivis ?
a da ne govorim o mogu mirno reci GLUPIM Slikama ili nazivima Profila a iza svega se kriju Zreli Ljudi!

Veoma mi se svidja Forum Modelara Slavonskog Broda gdje je prestavljanje upotpunjeno Slikama pa znas na prvi pogled tko je doticni i kakav je tko.

Iv

Odg: predstavite se

Reply #221
poz ekipo,

ja sam novi... Tomislav, ZG- zapad.... modelarstvo je stalo cca. 3-4 god. pa evo da obnovim malo staru ljubav ;)

Odg: predstavite se

Reply #222
Ja sam Kristijan ( Kiki) iz Siska i zapalio sam se za veće drvene modele, za sada imam dvokrilca 18ocm, robbe akrobatu 180cm i jednu skršenu jadralku od 200cm

 

Odg: predstavite se

Reply #223
Poz svima,
Evo da admini ne vičeju na mene ;) . Zovem se Hrvoje iz Zagreba sam (zapadni dio) bližim se 40-toj i nekad davno sam se bavio rc modelarstvom (u vrijeme CTOM-a) i maketarstvom.
Inaće radim u pravoj avijaciji.

Hrvoje
Hrvoje

Odg: predstavite se

Reply #224
Dobrodošao. Znači još nsa ima na zapadu sad ;)