Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 513619 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #375
Ako se sutra netko bude išao se vijati po zraku na neku livadu u Zg bio bih mu zahvalan da se javi pa da prozujim i vidim kako se to treba raditi.
Tnx

Odg: predstavite se

Reply #376
Super Ivane,dobrodošao i dobru zabavu Ti želim...ako imaš volje,postani član jednog od mnogih MAK-ova u Zagrebu,držim da ćeš razriješiti mnoge privatne dileme,a i brže ćeš savladati letačke vještine.
Zdravlje i veselje. ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #377
pozdrav svima, zovem se Nino i zivim na Tresnjevci u Zagrebu. Vec neko vrijeme citam ovaj forum, tako da sam se odlucio registrirati da pokupim znanje i savjete da i ja mogu sataviti svoj prvi multirotor  :)    
pozdrav svima

Odg: predstavite se

Reply #378
Dobro nam došao kolega  ;)

 

Odg: predstavite se

Reply #379
Elnino,dobrodošao na forum...ovo je pravo mjesto od 7 do 77..živio ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #380
Ja sam Lovro Delač.Živim u Petrinji i imam 12 god.

predstavite se

Reply #381
Bok Lovro! Dobrodošao na forum!


Odg: predstavite se

Reply #383
drago mi je što smo se upoznali Daglas i Tomislav.

Odg: predstavite se

Reply #384
Dragi Lovro,dobrodošao na forum...ovo je pravo mjesto za sve nas..ispred Tebe je budućnost...iskoristi je... ;) ;D
Veliki pozdrav uz najbolje želje.
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #385
hvala,također

Odg: predstavite se

Reply #386
pozdrav svima, ja Vedran, iz Zagreb, naučio letjeti nekidan, sve 5, jedino moramo pokrpati letjelicu koja je platila danak našem učenju. Naime, za valjak i luping nam je trebala dodatna čvrstoća u krilima, pa smo ih učvrstili i fiksirali, međutim to nije optimalna konfiguracija za susret sa tlom, jer se sva kinečka energija na tlo prenosi preko trupa koji pritome puca na više dijelova. Po potrebi možemo demonstrirati zainteresiranima, nije problem.

Odg: predstavite se

Reply #387
Dobro Nam došel Vedrane...vjerujem Ti sve ,nemoj demonstrirati...
 ...može biti depresivno za većinu gledatelja....lol...Vidi se da poznaješ materiju i materijale... :D
Pozdrav iz Splita
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #388
dobrodošo Vedrane