Skip to main content

Topic: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata... (Read 35523 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #45
Ivan Horvatin daje za kosilicu 300 kn...

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #46
nisam clan vaseg maka no nekako mislim da ovako javno objavljivanje kupnje NOVIH stvari poput kosilice i agregata samo izaziva sline kod doticnog lopova jer tko garantira da nece opet napraviti isto,pogotovo ce sada to biti nove stvari, jer koliko vidim, iako je to VOJNI poligon tamo nema ama bas nikakve zastite vasih stvari. radije prvo sredite sigurnost hangara pa razmisljajte o punjenju istog  ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #47
najvjerojatnije i hoće (taj isti to isto ponoviti) jer gle kako mu je dobro prvi puta išlo.

99% je to netko napravio tko je točno znao što je unutra i baš mu treba za njegov grunt.

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #48
Mislim da nema smisla da se sutra nademo na luckom je je blato do koljena i prognoza je nikakva.
Ja cu danas malo obici ducane i vidjeti sta se nudi od kosilica....
U koliko ipak zelite da se nademo negdje drugdje nema problema, ali mislim da nije nista tako hitno da ne mozem odgoditi za sljedeci tjedan....

Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #49
a kaj se ne dogovarate u prostorijama kluba? prvo svi pricamo o tome da se auti razbijaju na putu do piste a onda velite ajmo tam da dogovorimo sve
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #50
Moram prvo najaviti kada se mislimo naci u tim prostorijama, upisati u knjigu termin, provjeriti da li ima struje, grijanja nema sigurno.... a to nisam stigao....
To nije nas prostor nego ga djelimo....
Ali budem to odradio pa javim kakvo je stanje....
A mislio sam Lucko jer sam se nadao da ce biti ok vrijeme....



Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #51
Evo danas sam malo obisao ducane i nema bas nista sta bi si mogli priustiti.... :(

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #52
Predlažem da se kupi dobra samohodna kosilica, gdi piše da moramo sjediti i voziti se dok se kosi livada.
Ako se dobro sjećam nekad, reći ću u neka dobra stara vremena kad je dosta toga bilo drugačije nego sada, imali smo samo NEsamohodnu kosilicu i livada je bivala pokošena i svi smo bili OK.
U kontejneru je "stara" samohodna kosilica koja je po meni solidno radila posao prije trakrora. Popravljena je i u
voznom stanju, trebalo bi izmjeniti ulje jer mislim da nikad nije, i može poslužiti do nabave nove. Osim toga, ako nas se nađe dvojica dobre volje, s dvije paralelno livada se pokosi u hipu...

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #53
a nisu ni kombajni skupi ko nekad..hehe  :)

rucna dragi moji..razgibajte hemeroide..a ne traktorcic vozit  ::)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #54
Ima jos kosilica, ali nista povoljnijih.....


Od kada smo kupili traktor puno je manje svade u klubu oko kosnje, jer sada su 3-4 covjeka to pokosila bez problema i svi su bili zadovoljni. Meni je bio i gus pokositi i vidjeti kako poslje kosnje sve to odlicno izgleda.
Zatim od kada smo imali traktor prosirili i produzili smo pistu, kosi se dio oko asfalta i cijeli okolis nase piste da sve izgleda ljepse i urednije.
Sjecam se ja vremena kada smo imali samohodnu kosilicu i kosili sa njom i nitko mi ne moze reci da u klubu nije bilo jako puno "razgovora" oko kosnje.
Moram priznati da mi je tesko ici na losije i da ne mogu samo tako to prihvatiti. I sam sam svjestan da sada kada dodem poslje posla na lucko i zelim letiti i ako nije pokoseno ne mogu pistu pokositi za pola sata i ici letiti, nego cu doci sa avionom, vidjeti visoka je trava i taj dan necu ni vaditi avion nego se ispatiti i pokositi pistu..... Mislim da je to rjesenje, ali za one koji dodu poslje mene i mozda jos trojice bedaka.....
To je moje misljenje i tesko ce me netko uvjeriti u drugo....

Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #55
rabljeno nije opcija?
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #56
Rabljeno je opcija...... zasto ne...
Gledam i to, uglavnom se krece od 8 do 10k


Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #58
sta fali motornoj kosilici koju gurate...? ovo vam je preskupo!
zato kaj nitko nebi naguravao kosilicu.. a pista bi se postepeno smanjivala :)
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #59
Nije mi jasno kaj mi ljudi zaprav hoćemo !?
- NEamohodnu nedaj bog ...
- samohodnu ne zbog guranja ( ona je SAMOhodna ) , nitko osim spomenutih 3-4 bedaka ne bi kosil ( nas 3-4
  bedaka smo dovoljni bedaki da ipak kosimo ? - ili smo hteli kositi samo ak se vozimo ? ) , pista bi se smanjivala
  ( pa kaj onda ? - onima kaj lete benzince modeli su u zraku nakon 2,5 metra, a valjda znaju sletiti na pistu od
  50 i nekaj metara ) , a kaj bu s košenjem oko asfalta ( ko hoće nek kosi oko asfalta, tu pistu uglavnom koriste
  helići ak se ne varam ) , itd ...
- hoćemo opet imati traktor al j--- ga nemamo nofce za njega, al hoćemo traktor ...

Ak smo svi koji smo se do sad javili da hoćemo dati lovu za novu kosilicu podrazumjevali TRAKTOR i dalje slažemo da hoćemo traktor, onda je očito da nam treba više love pa ajd da vidimo jel smo svi spremni dati više love - kolko , zavisi koji traktor odlučimo kupiti.

BTW - danas u Bauhausu / Žitnjak vidio : traktor kosilica "go-kart", rez 63cm, jedan nož, motor otraga bez haube 6,999.00 kn