Skip to main content

Topic: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata... (Read 35500 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #60
Nije pitanje sta hocemo, jer ja zastupam samo svoj stav i nikoga drugoga.
Moj stav je da trebamo imati traktorsku kosilicu, i to je to.
Ako se dogovorimo da nam je dovoljna samohodna koju imamo odmah mozemo zavrsiti ovu raspravu....
Predlazem da se ljudi izjasne i to je to
Mislim da se mogu izjasnjavati samo clanovi kluba.
Ja samo obisao ducane i metnuo slike, ne sjecam se te za 7000 u bauhausu na jankomiru....



Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #61
Nije pitanje sta hocemo, jer ja zastupam samo svoj stav i nikoga drugoga.
Moj stav je da trebamo imati traktorsku kosilicu, i to je to.
Ako se dogovorimo da nam je dovoljna samohodna koju imamo odmah mozemo zavrsiti ovu raspravu....
Predlazem da se ljudi izjasne i to je to
Mislim da se mogu izjasnjavati samo clanovi kluba.
Ja samo obisao ducane i metnuo slike, ne sjecam se te za 7000 u bauhausu na jankomiru....

Bauhaus Žitnjak, ne Jankomir. / danas je bila, dal bu i sutra ? ... /
Ako se svi složimo da hoćemo traktorsku kosilicu moramo se složiti da damo još love i diskusija je gotova, a kaj se tiče izjašnjavanja mislim da se trebaju izjašnjavati samo oni koji su se već izjasnili da hoće DATI lovu za kosilicu, bili ili ne bili članovi kluba

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #62
vidim cenzuru pa saljem ispriku za (saljive)komentare za koje sam mislio da ce biti shvaceni iako nisam clan vec samo kolega modelar s dobrim namjerama.kako god,log off.

sretno.
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #63
vidim cenzuru pa saljem ispriku za (saljive)komentare za koje sam mislio da ce biti shvaceni iako nisam clan vec samo kolega modelar s dobrim namjerama.kako god,log off.

sretno.

gdi si videl cenzuru ?

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #64
Nije pitanje sta hocemo, jer ja zastupam samo svoj stav i nikoga drugoga.
Moj stav je da trebamo imati traktorsku kosilicu, i to je to.
Ako se dogovorimo da nam je dovoljna samohodna koju imamo odmah mozemo zavrsiti ovu raspravu....
Predlazem da se ljudi izjasne i to je to
Mislim da se mogu izjasnjavati samo clanovi kluba.
Ja samo obisao ducane i metnuo slike, ne sjecam se te za 7000 u bauhausu na jankomiru....

Bauhaus Žitnjak, ne Jankomir. / danas je bila, dal bu i sutra ? ... /
Ako se svi složimo da hoćemo traktorsku kosilicu moramo se složiti da damo još love i diskusija je gotova, a kaj se tiče izjašnjavanja mislim da se trebaju izjašnjavati samo oni koji su se već izjasnili da hoće DATI lovu za kosilicu, bili ili ne bili članovi kluba

dodajem : naravno i svi koji se izjasne da i oni hoće DATI lovu za kosilicu

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #65
vidim cenzuru pa saljem ispriku za (saljive)komentare za koje sam mislio da ce biti shvaceni iako nisam clan vec samo kolega modelar s dobrim namjerama.kako god,log off.

sretno.

gdi si videl cenzuru ?
hmm sad gledam i vidim da su slike duplo postane pa pomislih da je bilo cenzure kad ne vidjeh neke postove..my bad  :-X..kako god,u pravu ste,ovo je rasprava za clanove,no ni ne zamjerite na komentarima ili savjetima,od mene idu u smjeru pomoci jer sam i sam bio gost vaseg aerodroma i volio bi da tako i ostane pa da vas aerodrom bude mjesto za sve modelare zeljne druzenja i letenja,bili clanovi ili ne  ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #66
vidim cenzuru pa saljem ispriku za (saljive)komentare za koje sam mislio da ce biti shvaceni iako nisam clan vec samo kolega modelar s dobrim namjerama.kako god,log off.

sretno.

gdi si videl cenzuru ?
hmm sad gledam i vidim da su slike duplo postane pa pomislih da je bilo cenzure kad ne vidjeh neke postove..my bad  :-X..kako god,u pravu ste,ovo je rasprava za clanove,no ni ne zamjerite na komentarima ili savjetima,od mene idu u smjeru pomoci jer sam i sam bio gost vaseg aerodroma i volio bi da tako i ostane pa da vas aerodrom bude mjesto za sve modelare zeljne druzenja i letenja,bili clanovi ili ne  ;)

aerodrom bu ostal mjesto za druženje i letenje svih dobre volje, bili ili ne bili, ali kak vidiš pitanje je jel bu i kak pokošen.

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #67
Ispravka netočnog navoda . traktor kosilica za 6,999.00 kn ima rez 66cm ( ne 63cm ).
Danas viđen(a) također i u Bauhaus Jankomir, stoji lijevo kraj izlaza.

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #68
Mislim da bi se o namjeri/želji/potrebi kupovine nove kosilice trebali obavjestiti i ljudi kaj nisu na internetu i forumu, valjda bi se skupilo još nekaj love.
Ja se javljam prvi da sam spreman dati još love.

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #69
Predlažem da probamo dogovoriti sastanak do kraja 10 mjeseca i to na livadi.


Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #70
Predlažem da probamo dogovoriti sastanak do kraja 10 mjeseca i to na livadi.

Slažem se.
Predlažem: Nedelja, 21.10.2012. Prognoza je za sad OK.
Potvrdite i obavjestite koga možete.

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #71
Dobro, kaj je društvo ?
Jel se vidimo u Nedelju ?

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #72
Ne znam da li ste se nasli, ali ja nisam pratio prosli tjedan temu, tako da nisam niti znao da ste se dogovarali da se nadete.
Nadam se da ste se nasli i nesto dogovorili.
Ne znam zasto ali nisu mi dolazili mailovi da se nesto dogada na temi.
Uglavnom bio sam u Bauhausu i nasao jos ovo:

 

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #73
Sto se tice kontaktiranja ljudi koji nisu na internietu mislim da je najbolje da to odradimo pojedinacno kako netko komunicira sa nekim od tih clanova, meni nije problem nazvati sve njih, ali kada cemo imati neki konkretni prijedlog, da ih ne moram zvati 100 puta

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #74
Sto se tice kontaktiranja ljudi koji nisu na internietu mislim da je najbolje da to odradimo pojedinacno kako netko komunicira sa nekim od tih clanova, meni nije problem nazvati sve njih, ali kada cemo imati neki konkretni prijedlog, da ih ne moram zvati 100 puta

Dogovorili se nismo ništ jer nitko od "internetaša" nije bil na Lučkom i ovakvim "dogovaranjem" se ne bumo ni našli, ni na Lučkom ni drugdje. Mislim da treba organizirati sastanak ( u Španskom ? ) i obavjestiti ljude kak se obavještavaju za skupštinu pa kolko nas dođe nekaj bumo dogovorili.
Danas smo na Lučkom bili moja malenkost, g. J. Babić, braća Tucman i pred kraj dana Danko.
"Staroj" kosilici je ispušteno ulje, ulili smo novo i sa povuci-potegni načinom pokosili livadu.
Toliko od mene.