Skip to main content

Topic: Balet za prave muškarce, možemo li i mi? (Read 2691 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Balet za prave muškarce, možemo li i mi?

Reply #1
Pravi majstor, nema šta. Prekrasna izvedba.

Kad bi ja krenuo učiti 3D letenje, mislim da bi mi trebala cijela tvornica deprona. :D O propelerima da ne pričam. Pogotovo ovi pitch-plane tipa.

LP,
milan
---

Odg: Balet za prave muškarce, možemo li i mi?

Reply #2
Nešto najnevjerovatnije što sam vidio do sada. Akrobacije s helikopterima nisu ni do koljena ovome. Pre strašno!

Lp. Sveto


Odg: Balet za prave muškarce, možemo li i mi?

Reply #3
Ja mogu sve to ali neću.  :)

Odg: Balet za prave muškarce, možemo li i mi?

Reply #4
Steta da kod nas nema nikoga niti blizu ovakvom letenju....3D očito nije popularan na ovim prostorima :D (osim par Slovenaca)

Odg: Balet za prave muškarce, možemo li i mi?

Reply #5
@Damire...tnx... ;)

@Zed... :D :D :D :D :D :D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Balet za prave muškarce, možemo li i mi?

Reply #6
Respect...

Odg: Balet za prave muškarce, možemo li i mi?

Reply #7
Ima takvih primjera po jutubi....puno raznih majstora. Možda jednog dana i kod nas; uostalom, zašto se ne dogovorimo po zimi kada sezona utihne, svatko da po par krznenih i iznajmimo neku dvoranicu na par sati i probamo naše depronce? Možda u nekoj školi dobijemo i đabe na dva-tri sata dvoranu?

Evo jedan vatreni:
https://www.youtube.com/watch?v=y8Gx6lXVPGU

D.

Odg: Balet za prave muškarce, možemo li i mi?

Reply #8
Sportska dvorana na Ferenščici je 500 kn sat (firma plaća termine za nogomet)... Dvorana je velika (i visoka što mi se čini bitno ovako gledajući videe)... Svakako zanimljiva kategorija... Koji motori i baterije idu u depronce? Izgledaju jako lagani....

Odg: Balet za prave muškarce, možemo li i mi?

Reply #9
Sportska dvorana na Ferenščici je 500 kn sat (firma plaća termine za nogomet)... Dvorana je velika (i visoka što mi se čini bitno ovako gledajući videe)... Svakako zanimljiva kategorija... Koji motori i baterije idu u depronce? Izgledaju jako lagani....
Au, skupo.... morati ćemo u neku manju dvoranu;

što se tiće setupa za takve modele, jednostavni su, motori su do oko 20 grama, ESC 10A ili tu negdje, baterija je 200-300-400 mAh 2 ili 3 S, ovisi o kV motora.. što lakše i usklađenije, elise najčešće SlowFly, nacrta imaš i ovdje, samo potraži po Friku "F3P".
Damir

Odg: Balet za prave muškarce, možemo li i mi?

Reply #10
Čim dođu hladniji dani (i naučim letjeti) kupujem depron i "bacam" se na izradu....
Ovi likovi su pravi znalci. Bilo bi zanimljivo snimati stanicu (da im se vide prsti), paralelno dok izvode takve akrobacije...

Odg: Balet za prave muškarce, možemo li i mi?

Reply #11
Živio Daddy , ako češ učiti onda svakako preko simulatora...što se tiče prstiju ,to ti je kao i kvačilo ,kočnica ,gas kod auta,....nikad to ne gledamo a vozimo očima na cesti.Želim Ti uspješne letove i dobru zabavu. ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes