Skip to main content

Topic: Spitfire (Read 4279 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Spitfire

Reply #1
Svaka čast jako lijepo. I ja sam izradio par takvih i brzo su završili u košu jer i najmanja greška u manipulaciji završi kobno, armaturu t.j kostur moraš s nečim armirati a vidjet ćeš i da kod slijetanja na trup budu ti se događala oštećenja pa ti preporučam da s nečim zaljepiš dno da izbjegneš pizdarije.

Odg: Spitfire

Reply #2
kolega super, postoji li i nacrt


Odg: Spitfire

Reply #4
ma ovi nacrti mi bas nisu jasni imas li na komp. po kojima si ti radio ,ako nije problem posaljes mi na mail

Odg: Spitfire

Reply #5
ma ovi nacrti mi bas nisu jasni imas li na komp. po kojima si ti radio ,ako nije problem posaljes mi na mail
Radio sam po ovim nacrtima na rc groupsu, ako treba nešto pojasnit slobodno pitajte

Odg: Spitfire

Reply #6
na ovom  linku sto si stavio ima vise toga a neznam po kojem bi radio koliko sam vidio nema da se izreze i precrtaju svi dijelovi i polijepe ako mozes da stavis link od odgovarajuceg nacrta a ne od stranice ,nisam bas neki strucnjak pa vjerojatno zato te gnjavim  :)

Odg: Spitfire

Reply #7
na ovom  linku sto si stavio ima vise toga a neznam po kojem bi radio koliko sam vidio nema da se izreze i precrtaju svi dijelovi i polijepe ako mozes da stavis link od odgovarajuceg nacrta a ne od stranice ,nisam bas neki strucnjak pa vjerojatno zato te gnjavim  :)

 
http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=649816&page=11
 
Ljevi nacrti su manji a desni veći , treba samo malo potražit  ;)

Odg: Spitfire

Reply #8
hvala na pomoci kad pocnem radit stavit cu slike.

Odg: Spitfire

Reply #9
po kojem si ti radio nacrtu i koliki je promjer krila ? moram prilagoditi setapu koji imam.


 

Odg: Spitfire

Reply #11
Jeste, i ja sam ukrao:-) nacrt, 100% je 124 cm. Čisto da imam kad ponestane modela...®