Skip to main content

Topic: Radi se nova pila (Read 14442 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Radi se nova pila

Pošto sam polupao svoju dragu EXTRU 330, bacio sam se na novi model EXTRE 230, raspona oko 90cm i sa elektronikom po mojoj procijeni bi trebala biti oko 500g, grubi poslovi su završeni,preostale su sitnice, i da stigne folija od Lea i model piči u zrak. Evo par slika, A na kraju slika Žalosti!!




Odg: Radi se nova pila

Reply #4
Bravo Mišo, samo radi! Ima da je poneseš za vikend na aerodrom kada se budemo skupili da vidim tu pilu, moćno izgleda, sviđa mi se!
Mili, micro, nano, piko...

Odg: Radi se nova pila

Reply #5
ŠTETAAAAAA Extre.sta se desilo stvarno je letila kao san,mada ne sumnjam da nece ni ova nova krilo je vjerojatno isti profil ili ces probati AH.Ja sutra ako bog da vremena i pokojeg nama dragog oblacica idem probati cirrusa.sve spremno za let.Veliki pozdrav s hvara.

Odg: Radi se nova pila

Reply #6
nemam pojma odjedamputa sam ostao bez komandi, nisam mogao odkriti gdje je greska, na ovu sam stavio N9 proifl, puno je tanji od ah100, u nadi sam da ce puno brze letjeti, no vidjet cemo,.  ljep pozdrav i tebi,  uspjesan let ti zelim, pa se uskoro vidimo!

Odg: Radi se nova pila

Reply #7
Šteta za aviončić ali u svakom zlu ima nešto i dobro.
Koliko sam primjetio po slikama zemlja je bila vrlo kvalitetno pripremljena.
Prijatelju a da tebi slučajno nije bilo palo na pamet da ti posiješ Extre  ???
Koliko je realno za očekivati jesenski urod po katarstarskom jutru ???
Opet si me pretekao sa dobrom idejom.
Ja sam neki dan probao "križati" jedrilicu sa šljivom, pa ako urodi možemo se mijenjati. Meni je vočarstvo bliže nego poljoprivreda.
 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Najvjerovatnije ovih dana ponovo naručujem iz Kine pa se moramo čuti jer si mi spominjao nekakvu bateriju da trebaš.
Čujemo se i samo ti "zidaj" i dalje Extre.
nastavite bičevati posadu dok se ne odobrovolje...............

 

Odg: Radi se nova pila

Reply #8
ovo je boljelo!

Odg: Radi se nova pila

Reply #9
misliš na šljivu ?
pojma nemam, šutila je dok smo se penjali po njoj
nastavite bičevati posadu dok se ne odobrovolje...............

Odg: Radi se nova pila

Reply #10
pa koliko se duboko zabila, covijek nije morao ni orati, ovo je bilo pravo jesenjsko oranje. no mora se valjda i to desiti, kako bi pravio novi model.   moramo se dogovoriti pa da vidim tvoju pilu kako leti, ako je jos na zivotu.

Odg: Radi se nova pila

Reply #11
Mišo , mišo Sastavili mi jedrilicu i ošli probat; a ono ljubina stanica domet ko kad ja pi.am... ode jedra preko dunava...sutra akcija spašavanja - ako imaš vremena javi  pa se organizujemo u potragu.... :-X :-X :'(
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Radi se nova pila

Reply #12
Sokac možda nam i ti zatrebaš ,, nemamo kog da nam vozi čamac.... javi se!!!!
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Re: Radi se nova pila

Reply #13
Tu sam, idem sutra raditi ali pobječiću s posla.
Da dojedrim sa kakvim čamcem iz Dalja ili imamo koga iz Vukovara da posudimo brod ?
Javi se, ujutro ranom zorom se organiziramo
Ja znam srpski
nastavite bičevati posadu dok se ne odobrovolje...............

Re: Radi se nova pila

Reply #14
šOKI ZAKASNIO SI ,,,gazda se već snašao...izvješće slijedi kad se vidimo....i javi se da se organiziramo za sutra ... mora nas biti kompletan broj...dolazi kamera....
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar