Skip to main content

Topic: Updejtani forum (Read 11745 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Re: Updejtani forum

Reply #31
Da, ni meni nije to to... mozda stvar navike, ali navikao sam da u dnu 1. strane vidim zadnjih 10-ak postova bez da klikćem na poseban gumbek koji otvori sve zadnje postove ali mi je to bzvz ( bez uvrede)... prvo, na toj stranici svih zadnjih postova mi  jedan post je  tu preko cijelog ekrana skoro, a drugo, mozda ni ne zelim sada citati sve postove koji me ne zanimaju da biuh dosao do onoga koji me zanima....

Zasto na lijevoj strani ne moze biti 10-ak zadnjih postova i da uvijek mogu kod njih kliknuti na ZADNJI, ne samo NEW, koji nestaje nakon prvog pritiska na njega. Na slici u prilogu sam zaokruzio crveno na što mislim. Tu se vidi da nemrem na temi Štefinog Rangera i Updejtanog foruma kliknuti na zadnji post jer sam već "ispucao" tu oznaku NEW. Sad moram ili kliknuti na temu i doći na 1.post ili otići desno i kliknuti na "View all recent posts", pa gledati sve redom otraga prema naprijed ( po vremenu objavljivanja).
Inače, svaka čast na dobroj volji i zelji da se unaprijedi forum.
samo zemlja je granica....

Re: Updejtani forum

Reply #32
Pa nestane new ikonica, ali kada kliknes na link opet ode na zadnje procitano.
Samo nema new ikonice.

Ima na defaultnoj temi da na home page-u prikazuje recent postove umjesto kategorija.
Stavim to pa si mjenjajte kako vam pase.

@Werner nisam skuzio na sto mislis?!?
@zokizo Tapatalk nije slozen jer je bilo 100 problema sa njihovim pluginom. Razmrda pola ostalih skripti, ima brdo security warninga i koristi ga ti i jos jedan korisnik :D
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Re: Updejtani forum

Reply #33
Pa nestane new ikonica, ali kada kliknes na link opet ode na zadnje procitano.
Samo nema new ikonice.

Ima na defaultnoj temi da na home page-u prikazuje recent postove umjesto kategorija.
Stavim to pa si mjenjajte kako vam pase.

@Werner nisam skuzio na sto mislis?!?
@zokizo Tapatalk nije slozen jer je bilo 100 problema sa njihovim pluginom. Razmrda pola ostalih skripti, ima brdo security warninga i koristi ga ti i jos jedan korisnik :D

Mislim da je Karlo htio reci da nakon sto si ispucao "New" ikonicu i kad ponovno odes dolje na taj topic pod recent topics baci te na prvi post na zadnjoj stranici i moras scrollati dolje da bi dosao do zadnjeg posta. Mislim, to je sitnica i realno stvar navike, ali ako se moze napraviti nekako da te uvijek baci na zadnji post bilo bi super po meni. Ne znam kako ostali razmisljaju po tom pitanju?
Ovo ostalo je po meni bolje nego prije: save draft, quick reply mi sad radi normalno (na starom forumu nisam nikako mogao ubaciti citat iz nekog razloga)...
FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2

Re: Updejtani forum

Reply #34
Da, to sam mislio. Ma i magare se navikne na batine, di necemo mi na novi izgled foruma, al receno je da kazemo primjedbe i prijedloge ili da zauvijek sutimo, pa eto.. 😎😅
samo zemlja je granica....

Re: Updejtani forum

Reply #35
Skužio sam sad icon "New", za mene je OK. 
Inače odlicno, sviđa mi se "New look and feel". Hvala. 
Pozdrav sa Hreljina, Werner
"Ne pričaj - napravi!!"
www.kamphausen.ch

Re: Updejtani forum

Reply #36
Skuzili ste da mozete i spomenuti/mention nekoga sa @ znakom
Jel tako @Werner :)

Skupim jos feedbacka pa polako opravljamo da svima pase.
BTW. Radi i automatski image resize, pa mozete slobodno direkt ogromne slike uploadati :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Re: Updejtani forum

Reply #37
Ja bi dodao da pod Recent Topics je font premali, ima okolo puno praznog prostora mogao bi bit veći.
Općenito puno praznog prostora, lijevo ima puno ikonica avatar i sl, 3cm visine onda jedan red teksta u postu i puno praznog do slijedećeg posta. Bude vjerojatno s vremenom se ispeglalo?
Hvala svima koji se trudite da ovaj forum još živi.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Re: Updejtani forum

Reply #38
Evo za vas starce povecan font na recent posts :)

Popeglam malo whitespace da bude sve kompaktnije
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24


Re: Updejtani forum

Reply #40
Sviđa mi se oldschool tema :)
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Re: Updejtani forum

Reply #41
Pa nestane new ikonica, ali kada kliknes na link opet ode na zadnje procitano.
Samo nema new ikonice.

Ima na defaultnoj temi da na home page-u prikazuje recent postove umjesto kategorija.
Stavim to pa si mjenjajte kako vam pase.

@Werner nisam skuzio na sto mislis?!?
@zokizo Tapatalk nije slozen jer je bilo 100 problema sa njihovim pluginom. Razmrda pola ostalih skripti, ima brdo security warninga i koristi ga ti i jos jedan korisnik :D

e jbga a bas mi bilo fora, vecinom listam forum na mobu, izvaljen na kaucu :D

Re: Updejtani forum

Reply #42
Sviđa mi se oldschool tema :)
možda to ima veze s time kaj sam rođen debelo u socijalizmu, ali i meni se više sviđa

mada brijem da bi možda Pero1969 napravio još interesantniju temu... :)
samo zemlja je granica....

Re: Updejtani forum

Reply #43
Izgleda da sam ja taj drugi koji je koristio Tapatalk...  :D
I meni je malo žao kaj više ne radi... Bilo mi je lako pratiti sve nove postove...
Ali budemo se naviknuli....  8)
@Wespen, sve pohvale na trudu....

Re: Updejtani forum

Reply #44
Cim izadje podrska za Tapatalk, stavljam gore :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24