Skip to main content

Topic: paket s rc timera doso dhlom? (Read 3818 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

paket s rc timera doso dhlom?

narucio sam 7 kom simonk reglera sa rctimera prije 7 dana danas me zove lik iz dhla da mu posaljem kopiju racuna.. zkj je to doslo dhlom? a odabro sam hong kong post 2..?

Odg: paket s rc timera doso dhlom?

Reply #1
Reci mu da slobodno vrati to nazad jer bu te odrapio vise nego sto sve skupa vrijedi.

I u P.S. stavis, cujemo se nakon 01.07.2013 :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: paket s rc timera doso dhlom?

Reply #2
 :D
napisi nek pricuva do ulaska u EU, nataknem ih na k

Odg: paket s rc timera doso dhlom?

Reply #3
narucio sam 7 kom simonk reglera sa rctimera prije 7 dana danas me zove lik iz dhla da mu posaljem kopiju racuna.. zkj je to doslo dhlom? a odabro sam hong kong post 2..?

Nakon 1 Jula to ce neznatno kostati a brzina je zadivljujuca,
primao sam u Minhenu mnogo paketa iz USA i cetvrti,najdalje peti dan donese mi nas Postar u Radionicu
bez ikakve naknade i potpisa

Odg: paket s rc timera doso dhlom?

Reply #4
Meni i sada kada naručujem iz amerike sa USPS dolazi u rekordnom vremenu bez špeditera i kojekakvih extra usluga, a ovo jedva čekam da rhea i društvo propadnu mamu im ja njihovuuuuu.... hoverfly kad sam naručivao 400kn + njihovi glupi troškovi, dvije jebene lipice iz fukoke koliko sam platio njih toliko sam platio toj gamadi , i od tada ih izbjegavam u širokom luku...

Odg: paket s rc timera doso dhlom?

Reply #5
hmm bas me zanima sad kolko ce mi sutra rec da dodje ta njihova cifra jer vrijednost reglera je cca 95 dollara.. ako to njihovo bude cca 200kn ok ali ako bude vise rec cu im da ga slobodno vrate jer mi uopce nije jasno zasto je to dolazilo dhlom..ako sam oznacio obican shiping..a sto se vremena tice doslo je za niti tjedan dana..

paket s rc timera doso dhlom?

Reply #6
Bit ce vise, ispod 500 kn mislim...

Odg: paket s rc timera doso dhlom?

Reply #7
hmm bas me zanima sad kolko ce mi sutra rec da dodje ta njihova cifra jer vrijednost reglera je cca 95 dollara.. ako to njihovo bude cca 200kn ok ali ako bude vise rec cu im da ga slobodno vrate jer mi uopce nije jasno zasto je to dolazilo dhlom..ako sam oznacio obican shiping..a sto se vremena tice doslo je za niti tjedan dana..
160kn njihovih troškova, i 100kn carine pdv-a manje više... provjeri si možda i nisu regleri  ;D

Odg: paket s rc timera doso dhlom?

Reply #8
samo vrati nazad i ne potpisuj i ne salji im nista
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: paket s rc timera doso dhlom?

Reply #9
mini jesi siguran?

Odg: paket s rc timera doso dhlom?

Reply #10
nisam siguran, najgore je što ti ovisi o carinku isto pod šta stavi djelove, najgore je ako daš punomoć i onda ti kažu cifru i ti kažeš da ne želiš platit mislim da te tada sudski mogu ganjat za troškove jer imaju punomoć.. a naravno prije toga ne žele reć cjenu gamad... a gle sad se ne sjećam točno ,,

dok sam ovo pisao sinuo mi je račun od hoverfly-a čuvao sam ga baš iz dhl-a je,,

evo u prilogu su računi,, carinili su mi vrijednost od 150$ (naravno zajebao sam ih za 350$) e sad dogovorio sam sa hoverfly da stave 150$ ispod toga nije mogao radi osiguranja pošiljke, kad me ovaj nazvao iz dhl-a tražio račun ,,reko sam imate u pošiljci vrijednost i račun! on na to kaže da to nije račun.. i reko ja računa nemam to je službeni račun u pošaljci i carinite po tome i on ok ok... lijepo mu piše commercial invoice mene mislio zaj***t  :D i da zašto sam išao dhl-om zato jer sam kreten a mogao sam ići usps od tada više nemam posla sa njima...

Odg: paket s rc timera doso dhlom?

Reply #11
imas ti prav tak cu i ja ak mi jos nekaj tak zavrsi.. nek salju nazad ak oce ak ne nek carine po cijeni koja gore pise..a ovo cu sad vidjet kolko ce bit pa cu vidjet ocu vracat.. jer ja nikog nisam trazio da salje dhlom trazio sam da salju ono normalno sa track numberom i eto ti sranja..umjesto 2 dollara ko zna kolko bu bilo..


Odg: paket s rc timera doso dhlom?

Reply #13
decki moji ni vise ni manje nego 350kn.. za jebenih 95 dollara.. al imam ideju kak cu ih zahebat sljed put ak mi tak dodje posto mi jos moraju doc motori i neke stvari.. posto on mene trazi copy paste pay pall racuna ja cu ljepo promjenit vrjednosti na one koje pisu na kutiji a on vam kaze koja je vrijednost istaknuta.. a obicno stave oko 20dolara..pa nek nabije 350kn na 20 dollara ak im to ima logike..i sad se zalim na rctimer zasto nema tracking number niti nista a uzeo sam shiping sa track numberom i nema odgovora saljem upite zasto salju dhlom nema odgovora pa nabijem te kineze na k...

Odg: paket s rc timera doso dhlom?

Reply #14
Pazi se sa krivotvorenjem paypal-a, možeš sudski naj***t komplikacije bespotrebne.. ja sa hobykinga kupim pointse npr naruđba me košta 200$ kupim 100$ pointsa :) i onda pointse priložim plaćanju.. i onda ispis paypala je 100$ za tu kupovinu.. sad kad me jaca zvala kupio sam bixlera 2 arf a dao sam print stranice kita koji je puno jeftiniji pa sam samo platio 160kn troškova... :D naravno došao sam na ideju tek poslje prije toga sam mogao tako i autić kad sam kupovao stavit da sam kupio samo kit itd itd. ljudi snalazite se ali ne krivotvorite ništa zajebano je to...