Skip to main content

Topic: HK Extra 330L 2235mm  (Read 39767 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: HK Extra 330L 2235mm

Reply #91
Mini Fly ,dobar dan, molim Te reci je li vijci koji drže glavni ruder servo(U TRUPU),imaju kontru ?, jer mi se čini da su vijci jako blizu ruba šper nosača (nema ''mesa'')...ne ljuti se, ali ja sam ''opterećen'' sigurnosnim mjerama.veliki pozdrav iz konačno burnog(NE) Splita... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: HK Extra 330L 2235mm

Reply #92
Mini Fly ,dobar dan, molim Te reci je li vijci koji drže glavni ruder servo(U TRUPU),imaju kontru ?, jer mi se čini da su vijci jako blizu ruba šper nosača (nema ''mesa'')...ne ljuti se, ali ja sam ''opterećen'' sigurnosnim mjerama.veliki pozdrav iz konačno burnog(NE) Splita... ;)
Pa s pravom si oprezan, i ja sam ljut jako na to! jer vijci dobro drže probao sam čupat natezat  no pigam šperploču u tom silovanju, vrlo vjeroatno će ići komad karbona preko svega toga i onda servo na to.. nešto već budem smislio...

Odg: HK Extra 330L 2235mm

Reply #93
Dok ne proba čovjek ne bi vjerovao kako se ''iščupa'' servo na ruder opterećenjima...živio... i svako dobro... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: HK Extra 330L 2235mm

Reply #94
Evo danas probao ponovo spojit na optimu 7 i sve radi problem je bio u preslabom BEC-u. Sad sam spojio sa jednog YEP reglera koji ima 5A bec i sve radi ko podmazano. Samo što sam išao malo silovat rudder sa rukom i sajle su mi se olabavile generalno problem sad ću to sve raskopat stavit ispod serva karbon ili aviošper tako da sve to bude kompaktno. Horizontalac je sav napravljen čekaju se aluminijske ruke za serva da se dovrši.


Odg: HK Extra 330L 2235mm

Reply #96
Jedan dobronamjeran savjet: ona guma koja služi kao brtva za rezervar gdje izlaze cjevčice je loše kvalitete i benzin će je pojesti odnosno skrutit će se i počet će ti curiti rezervar. Neće se odmah dogoditi ali hoće svakako nakon nekog vremena. Ako možeš bilo bi dobro da naručiš novu i to od firme Sulivan...pogleday ebay ili neki dućan u USA
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: HK Extra 330L 2235mm

Reply #97
@mdrazic. hvala na savijetu ako je tako onda ću kupit cijeli rezervoar od te firme...

I evo pisao sam malo prije u postovima da imam jedno iznenađenje i evo ga tu je :D izleda mi predobro Kaj mislite?

[attachimg=1]

Odg: HK Extra 330L 2235mm

Reply #98
Sportska estetika je OK ,samo ne želim Ti da leti  kao ''Repka''..... :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: HK Extra 330L 2235mm

Reply #99
Koliko su me samo izjebali kinezi pa onda malo i naš HP, drugi paket (prvi nije došo) je danas napokon stigaooooo i napokon se avion može završavat. Prošlo je dugo vremena ali sad idemo u nove pobjede.
[attach=1]

Odg: HK Extra 330L 2235mm

Reply #100
Konačno.....već sam pomislio da si odustao...Kinezi samo misle na seks...vidi koliko ih samo ima.... :D ;D
LP fm Split
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: HK Extra 330L 2235mm

Reply #101
Nadam se da cemo ga uskoro vidjeti kako leti!

Odg: HK Extra 330L 2235mm

Reply #102
Malo po malo moglo bi to uskoro dobit benzin pa krenut se razrađivat. Ima još nekih sitnica za popeglat. Kablove sve treba uredno posložit. Muči me kad spojim sve servače na prijemnik u lupim servo test na aurori ako diram minimu tj tresem ju lagano servači osciliraju to mi se nikako ne sviđa moram provjerit još to.

Odg: HK Extra 330L 2235mm

Reply #103
Budes isao na manji prop u razradi, tako da ga naviknes na malo vise okretaja?