Skip to main content

Topic: Naze32--problemčić (Read 2118 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Naze32--problemčić

Iz naslova naze32, rev5,-6dof, problem sa paljenjem.
Znači spojio bi ju na jednu stanicu 6ch. najnoviji firemwal stavljen. pwm signal, 2500 loopt (400h)
Muči me arm.
U angle i horiz modu stavim arm na bilo koji ch i normalno se arma i sve ok radi,leti ali nemogu nikako dobiti stick arm.
Vrijednosti throtla i yava su ispod granica a neče se armati na stick arm(arm. ugašen na ch)
Znači nemogu armati, ni trimati odnosno nikakve radnje sa ručicama.
kaj narediti da dobijem stick komande.
Probao po defaultu i opet ništa.
Poslano sa mog starog HP compakt koristeći jedva vidljivu tipkovnicu!!!

Odg: Naze32--problemčić

Reply #1
Ne znam dali ti je ovako podešeno?

[attach=1]

(Ignoriraj ostale postavke, planiram napraviti okto sa majušnim motorima sa četkicama. Samo kad budem imao vremena.)

Isto tako pogledaj pod "receiver", dali sve radi kako treba, tj. dali su vrijednosti unutar ranga. Ne može biti velika greška, samo treba naći gdje...

LP,
milan
---

Odg: Naze32--problemčić

Reply #2
Sve mi je upaljeno, a vrijednosti su unutar granica.
Hvala na pomoći, nekaj me ebe a neznam kaj.
Razmišljam staviti stari firmale i upisati sve ručno u cli. To još nisam probao.

Taj okto me fascinira i to brushed, svaka čast! Kad sam vidio u postavkama da idu i brushed motori baš sam na nekaj takvoga pomislio.
Koji setup ide? kontroler'
Uvijek pratim tvoje radove i bogme te treba klonirati da imamo više takvih stručnjaka da smišljaju jednostavnije i jeftinije komponente nego da kupujemo gotov proizvod!!!
Poslano sa mog starog HP compakt koristeći jedva vidljivu tipkovnicu!!!

Odg: Naze32--problemčić

Reply #3
Sve mi je upaljeno, a vrijednosti su unutar granica.
Hvala na pomoći, nekaj me ebe a neznam kaj.
Razmišljam staviti stari firmale i upisati sve ručno u cli. To još nisam probao.

Onda ne znam. Ako ti blinka zelena LED, provjeri dali ti je sve kalibrirano, jer inaće neće da se arma ako je nagnut više od 25 stupnjeva. Vjerujem da je neka sitna caka, samo u gomili podešavanja... lako se pogubiti. Sretno sa pronalaženjem "buba". :D

LP,
milan
---