Skip to main content

Topic: Dolar sve blize 6 kn 5,927000 (Read 21743 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Dolar sve blize 6 kn 5,927000

Reply #30
Hvala Davore na pomoci, onda bum tak napravio.
Lp,
Alex

Odg: Dolar sve blize 6 kn 5,927000

Reply #31
Ako imaš internet bankarstvo taj broj možeš vidit odmah ne moraš čekat ponedjeljak za otići u banku.
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: Dolar sve blize 6 kn 5,927000

Reply #32
Ovo mi pise sad za tu transakciju "REZ.SRED.ZA ISPL.NA UREĐ.DR.BANAKA".
Lp,
Alex

Odg: Dolar sve blize 6 kn 5,927000

Reply #33
na poslu sam trenutno tak da nemogu na skype, PM jedino.
Lp,
Alex

Odg: Dolar sve blize 6 kn 5,927000

Reply #34
Ja koristim ERSTE deviznu VISA electron, ona je multi valutna, pa skida dolare ako imam, ako ne skida Eure.


Odg: Dolar sve blize 6 kn 5,927000

Reply #36
Bas gledam...
sva sreca pa sve placamo u dolarima.

Gdje su oni dani kada je bio 4.6 :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Re: Dolar sve blize 6 kn 5,927000

Reply #37
Mislim da to vrijeme ide u povijest :'(

Odg: Dolar sve blize 6 kn 5,927000

Reply #38
Danas Paypal transakcija 1$=6,30 kn :(
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Dolar sve blize 6 kn 5,927000

Reply #39
Ja koristim ERSTE deviznu VISA electron, ona je multi valutna, pa skida dolare ako imam, ako ne skida Eure.
e to me zanima...dakle imam tu karticu kupim dolar za 5,9 stavim gore i onda mi paypal za 100$ skine tih 590kn plačenih a ne 630kn?pa uštedim 40 kn ?
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: Dolar sve blize 6 kn 5,927000

Reply #40
Ja koristim ERSTE deviznu VISA electron, ona je multi valutna, pa skida dolare ako imam, ako ne skida Eure.
e to me zanima...dakle imam tu karticu kupim dolar za 5,9 stavim gore i onda mi paypal za 100$ skine tih 590kn plačenih a ne 630kn?pa uštedim 40 kn ?

Da, kupis u mjenjacnici ( ili di je najpovoljnije) i stavis na racun, koliko imas toliko mozes potrositi. Dolar na dolar.

Odg: Dolar sve blize 6 kn 5,927000

Reply #41
kaj to tak moze kod erste? u pbz tako nije islo.. isto multivalutni racun, al je -jedna- valuta primarna i ta se koristi za placanja, a sve ostale valute samo sjede na racunu.

primjer:
na racunu imam
0.35EUR
100 GBP
100 USD

i nemogu ni zvake kupit, cak ni na bankomatu podic..

ako je erste rijesio to onda je to pravi protuljek za multivalutno placanje na internetu :)

Odg: Dolar sve blize 6 kn 5,927000

Reply #42
kaj to tak moze kod erste? u pbz tako nije islo.. isto multivalutni racun, al je -jedna- valuta primarna i ta se koristi za placanja, a sve ostale valute samo sjede na racunu.

primjer:
na racunu imam
0.35EUR
100 GBP
100 USD

i nemogu ni zvake kupit, cak ni na bankomatu podic..

ako je erste rijesio to onda je to pravi protuljek za multivalutno placanje na internetu :)

Radi prvo sam potrosio sve dolare, onda je poceo trositi eure za placanja u dolarima, znaci ako imas valutu nju skine ako nemas onda drugu ( koju imas).


Odg: Dolar sve blize 6 kn 5,927000

Reply #43
Visa Electron kartica - jedina valuta koju trebate

Obzirom da uz jedan račun možete imati vezano više različitih valuta, kartica pruža mogućnosti korištenja svih valuta na računu neovisno o valuti isplate sredstava. Ukoliko na računu imate valutu koja je ujedno i valuta transakcije, Banka tereti tu valutu. Ukoliko na računu nemate valutu koje je izvorna valuta transakcije, račun se tereti po redoslijedu: USD (840), EUR (978), CHF (756), GBP (826) ili ako nema ni jednu od tih, tereti se po redoslijedu tečajne liste Erste banke. U tom slučaju Banka radi kupoprodaju deviza i tereti valutu u kojoj klijent ima sredstava. Ukoliko se transakcija obavi u kunama, Banka će izvršiti kupovinu deviza i teretiti devizni račun. Za storno kartičnih transakcija, te kod povrata sredstava putem kartice, isključivo se odobrava valuta USD (840).

Odg: Dolar sve blize 6 kn 5,927000

Reply #44
još jedna potvrda tečaja...

[attachimg=1]