Skip to main content

Topic: Ako imate pitanje pitajte ovdje! (Read 40066 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Treba mi za brod od 40cm elektronika do 300kn. Uključijući propelu i osovinu!

Reply #15
Ovako. Napravio sam brod duljine cca 40 cm pa sad pošto se carina plača na pošiljke iznad 300 kn hoću nać cijeli sistem za manje. Molim vas pomoć. Po mogućnosti iz nekog pouzdanog dućana mi složite nešto. Na primjer HobbyKing. Volio bih neki outrunner motor koji ima imbus-šravić pomoću kojeg mogu zategnuti drugu osovinu na motor. Brod ne treba bit brz, glavno da bude moćan, da kopa more. Mislim da ima nekih 250g sada (bez elektronike). Unaprijed hvala.

Odg: Ako imate pitanje pitajte ovdje!

Reply #16
a da pogledaš po youtubu.....velim ti zbog toga jer sam prije minutu zatvorio youtube i izvadio podatke od nekoliko gotovih brodića...... imaš opis na skoro svakom rc čamcu...... vidiš kako ide i uzmeš to isto..... imaš modele koji imaju jako jeftinu elektroniku a idu ko zvijeri.... a tu svu elektroniku kupiš na ebayu za siću!!!!!
i svi sretni i zadovoljni.......

Odg: Ako imate pitanje pitajte ovdje!

Reply #17
Hvala! Velim ovo zato što nije prošlo niti 15min da sam zamolio, a već si reagiro. :-\

Odg: Ako imate pitanje pitajte ovdje!

Reply #18
gle nije ti problem napraviti neki popis...... to ti može svaki napraviti.....ali dal češ biti zadovoljan s istim..... vjerojatno bi......
al svejedno najbolja opcija youtube..... pogledaš......zapadne ti nešt za oko....e to hoću...... pogledaš opis kupiš......samo pazi na veličine čamaca

Odg: Ako imate pitanje pitajte ovdje!

Reply #19
baci koju sliku biti će jednostavnije naći ti setup
Karlo. 098-711-540, Sisak

Molim te linkaj mi jedan video.

Reply #20
Molim te linkaj mi jedan video.

Odg: Ako imate pitanje pitajte ovdje!

Reply #21
hvala drveni!!!  ;D





Odg: Ako imate pitanje pitajte ovdje!

Reply #26
itd itd.......

Odg: Ako imate pitanje pitajte ovdje!

Reply #27
Ovaj drugi je dobar. Jako. Mislim da ću po njemu neš izmislit. ;)

Odg: Ako imate pitanje pitajte ovdje!

Reply #28
eto vidiš!!!!!    ;D

Odg: Ako imate pitanje pitajte ovdje!

Reply #29
Zar ovaj mini bat nema kormilo sa krive strane?
kormilo je na desnoj strani inaće jer se trke voze u desnim krugovima pa tako pri skretanju ne izlazi iz vode i omogućava bolje držanje zavoja
Karlo. 098-711-540, Sisak