Skip to main content

Topic: Mystic c5000 (Read 52603 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Mystic c5000

Reply #135
Ovo su jako liepe pile i vjerujem da je bilo jako dobro druženje! Ova crvena pila je stvarno posebna, ako može koji podatak više o njoj? :)

Odg: Mystic c5000

Reply #136
Jucer sam pobliže proučio zvjerku pa evo nekih informacija dok se vlasnik ne javi. Duzina 120cm, širina cca. 60 cm. Trup je od firme MHZ, bio je benzinav unutra ako se ne varam. Vise informacija bude stavio vlasnik kad stigne.

Odg: Mystic c5000

Reply #137
Evo par slikica.

Odg: Mystic c5000

Reply #138
Di su slikice? ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Mystic c5000

Reply #139
Gledao sam malo po YouTubeu,na takve ekipa stavlja propove octura x447/3 i veće.
Neznam kaj je bilo gore da onako kavitira!? :-[
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Mystic c5000

Reply #140
Evo jedina moja slika dok Tomi ne stavi.



Sent from my iPhone using Tapatalk
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Mystic c5000

Reply #141
Ma nije povuklo slike sa moba. Ta elisa i je sad na camcu ali izgleda da je premala. Treba veca.
Slike mi nece povuci sa mobitela budem stavio kad dodem doma.

Odg: Mystic c5000

Reply #142
Danasnje popodne i Prelivnica. - dobro druzenje dobrih ljudi, iako bez jurnjave zbog bezbroja ribica.
No izasla je dobra ideja - katamarani club class racing. Znaci isti trup i setup - standard!!
Daljnji dogovor u cetvrtak u klubu u Vocarskoj!


Da vidimo - ima li zainteresiranih??


Odg: Mystic c5000

Reply #143
Ali onda neke bove za race ili? Morate imat neki gumi za postavit ih?
Inaće super idea, dužina tak 800mm da ne ispadne preskupo i neki normalan setup na 3-4s isto ne preskup.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Mystic c5000

Reply #144
Nije ovo tema za to, budemo načeli novu i tamo možemo raspravljati o tome. Ovo je ipak tema za Mystic.