Skip to main content

Topic: airboat 2 i 3 (Read 10441 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

airboat 2 i 3

težina je manja od  500 grama.... motor innrunner....3s batka.... trup stirodura.... konstr. za motor i eleron su od balze....

danas je bila 2 probna vožnja..... još mu fali samo boja....

airboat 2011


prebaci na 0:45...  ;D

Odg: airboat 2

Reply #1
nije dovr šen al ako svejedno nekoga zanima kupnja.....  ;D ......

Odg: airboat 2

Reply #2
trebalo iskoristiti vrijeme :

to je druga vožnja danas.... prva je završila naopačke....malo vjetra,brzina i premala težina dovelo je do prevrtanja.......
trebalo je 5 min da dodje do obale izvadio ga van i vozi dalje...... jedino se nakon 2 min vožnje zblesiralo serviju pošto de dobro napio vode.... :)
......

http://www.youtube.com/watch?v=UVLNhcnkykI



Odg: airboat 2

Reply #5
airboat je napravljeni od stirodura a motor radi na 3s ,2700 kv =29970 kv.....a ti si sad razmisli kaj to radi na modelu od 450 grama......
moja preporuka ti je da NE ČITAŠ MEĐU REDOVIMA..... ja sam ti lijepo rekao da to nije moja teorija..... sam ti lijepo napisao da sam i ja NOOB u tome i da stavljam gore ono kaj sam pročitao na netu/forumima ......

a ako ti misliš da si  pametniji i da više znaš od ljudi koji se s tim bave cijeli život,anda nek se svi jave ubuduće tebi za preporuke,odnosno najbolje da napraviš svoj forum pa nek svi koji se žele baviti rc čamcima neka odu na tvoj forum pa da im ti sve objasniš!!!!!

P.S: ako neznaš što znači noob onda progooglaj pa budeš znao......

LJUDI MOJA PREPORUKA JE DA SE UBUDUĆE JAVITE g. TOTO-u U VEZI S RC ČAMCIMA JER ON SVE O TOME ZNA.....

LP danko

Odg: airboat 2

Reply #6
a osim toga nije tako velik problem u težini već u tome što su po nacrtu bočne stranice trupa vertikalne u odnosu na površinu vode i kod skretanja se brodić bočno zabada u vodu i to ga okrene naopačke.....
trenutno radim upgrade da riješim taj slučaj!!!!

Odg: airboat 2

Reply #7
e da i tebi miso odgovorim inače imaš slikice gore na forumu od prvog airboata koji sam radio..... isti su modeli samo je ovaj manji i naravno ima brushless pogon.... budem gore stavio slikice kad bude gotov jer nema smisla da opet stavljam redosljed izrade kad je već gore....  ;D

http://www.flyfreak.net/brodovi/upcoming-a-new-version/

Odg: airboat 2

Reply #8
airboat je napravljeni od stirodura a motor radi na 3s ,2700 kv =29970 kv.....a ti si sad razmisli kaj to radi na modelu od 450 grama......
moja preporuka ti je da NE ČITAŠ MEĐU REDOVIMA..... ja sam ti lijepo rekao da to nije moja teorija..... sam ti lijepo napisao da sam i ja NOOB u tome i da stavljam gore ono kaj sam pročitao na netu/forumima ......

a ako ti misliš da si  pametniji i da više znaš od ljudi koji se s tim bave cijeli život,anda nek se svi jave ubuduće tebi za preporuke,odnosno najbolje da napraviš svoj forum pa nek svi koji se žele baviti rc čamcima neka odu na tvoj forum pa da im ti sve objasniš!!!!!

P.S: ako neznaš što znači noob onda progooglaj pa budeš znao......

LJUDI MOJA PREPORUKA JE DA SE UBUDUĆE JAVITE g. TOTO-u U VEZI S RC ČAMCIMA JER ON SVE O TOME ZNA.....

LP danko



oooooooooooo malo smo se vužgali??
Sad vidiš kak je to kad ti neko soli pamet,a isto tak vidiš da je najbolje kak sam vidiš stvari i odlučiš kaj je najbolje napraviti sa modelom.
Tak si ti meni digel živac a nisi imal pojima o čemu je zapravo riječ iako su drugi koji su znali tvrdili suprutno od tebe.

Sve ok,čamac ti je super ;)
LP ;)
Robert

Odg: airboat 2

Reply #9
Nabavi štap za pecanje sa teniskom lopticom umjesto udice -> najbolja stvar da nemoras cekat dok ga vjetar ne dopuhne! ;)

dobro ide

Odg: airboat 2

Reply #10
Ili još jedan čamac kak imam ja pa si ga došlepaš. ;D
Robert

Odg: airboat 2

Reply #11
tenisku lopticu..... hihi nice  :)... RESCUE boat je u izradi doduše trenutno je stagnacija radova zbog niskih temperatura......ALI; treba i to s lopticom probati....

još da imam kameru pa da mogu snimit kako treba...... sve snimam s mobom koji priljepim na auto tak da su dosta loše snimke.....




Odg: airboat 2

Reply #12
"MALA" preinaka!!!!    ;D    ;D    ;D

Odg: airboat 2 i 3

Reply #13
ovaj mali (prerađeni drugi po redu)još nije gotov jer nažalost nemam di lakirati pa reko ajd imam materijal za još jedan....

i eto 3. komad

dimenzije 500 mm x 260mm

setup za sad:
brusless turnigy b2445 2900kv
hk 30A regler (nadam se da bude dosta)
4.5x4.5 ili 7x3.5 prop
3s lipo 2200

trenutna težina sa elektronikom 600gr.

slijedi fina obrada i lakiranje ili epoxi... zavisi kakvo bude vrijeme u novčaniku...  :D



Odg: airboat 2 i 3

Reply #14
Lijepa zujalica!  :)  Mora biti jako živahan na vodi, a i opasan za prevrtanje???  Čime si lijepio balzu za stiropor,
mislim kojim lijepilom??

LP