Skip to main content

Topic: Airboat 3 pomoć (Read 7586 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Airboat 3 pomoć

Reply #15
u redu, ne deri se!!!
wattaža je izmjerena sa univerzalcem, nemoze ni bit tocna...
pokusat cu stavit drugu batku ako ima ko za prodat?
ako ne, onda narucujem i esc i batku i propelu sa hobbyk-a

Odg: Airboat 3 pomoć

Reply #16
 >:(  >:(  >:(  KAD BI SE DERAL ONDA BI TO OVAK ZGLEDALO!!!!!!!!!!!!  >:(  >:(  >:(

Odg: Airboat 3 pomoć

Reply #17
 napravi ga iz stirodura 6mm da ne kupuješ bezveze novu elektroniku..... ova se da dobro iskoristiti!!!!!

Odg: Airboat 3 pomoć

Reply #18
Hm.. kad vec sve uzimas novo razmisli o gradnji veceg camca. Jer na taj tvoj trup ja se nebi odlučio na ugradnju većeg motora i propa jednostavno je mali i da bi ugradio veci prop moras motor pomaknuti gore, a s njim i težište.. i hvatište potiska... znači smanjuješ stabilitet...., pramac će ti kod većeg gasa tonuti u vodu i slično....

Mislim da jača baterija neće donesti ništa posebno jer motor troši "malo" struje zato što  nije opterećen, a nemožeš ga više opteretiti jer nemaš mjesta.... možda 5" sa korakom od 5" ako ima....



A ovaj postojeci nek bude kakav je... i nek bude za vjezbanje i navikavanje na plovidbu.

Odg: Airboat 3 pomoć

Reply #19
hvala svima na odgovoru i savjetu. pokusat cu nas 5" sa 5" prop pa da vidimo kako ce to ic. a sta se tice gradnje veceg modela, to neka stoji jos koji mjesec. Za sad cu probat prvo malo s ovim uzivat. :)

Odg: Airboat 3 pomoć

Reply #20

Specs motora:

ESC: 15A minimum
KV: 1400
Constant watts: 118W
Burst watts: 175W
Voltage range: 2-3S lipo
Propeller: 8x4 to 9x5Slow-fly

piše ti koji propeler koristiti za taj motor

Odg: Airboat 3 pomoć

Reply #21
Si pogledo slike, pa di bi ja osmicu a kamo li devetku smjestio na tako mali brod i tako malo mjesta?
Jednostavno morao bih onda sve nanovo radit od stirodura.

Odg: Airboat 3 pomoć

Reply #22
jesam, ali sa slika ne vidim odaljenost elise od dna.

jbg koristis motor sa premalim brojem okretaja, a nemas mjesta za vecu elisu, eventualno probaj na 4s.

Tak i onak ces raditi nanovo. :D :D :D

Odg: Airboat 3 pomoć

Reply #23
di ima za kupit deprona ili stirodura kako već?
U Rijeci ili okolici.

Odg: Airboat 3 pomoć

Reply #24
centar za podove.tam budeš to najprije našel.... imaš više naziva meni su rekli tu kod mene da nemaju tak dugo dok nisam na kraju rekel "IZOFLOR" onda je rekel lik: to imamo!!!!   DEPRON,STIRODUR,IZOFLOR neznam možda ima još koji naziv....