Skip to main content

Topic: spajanje buddy boxa, pomoć (Read 3054 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: spajanje buddy boxa, pomoć

Reply #2
gdje bi ti spojio regler?

Odg: spajanje buddy boxa, pomoć

Reply #3
moja oba prijemnika imaju trottle na CH3

Odg: spajanje buddy boxa, pomoć

Reply #4
gdje bi ti spojio regler?
Iako nemam potrebe za korištenjem ovakve suvišne naprave, ja bi na mojoj opremi regler spojio tamo gdje je u uputama oznečeno 'Servo D'.

Ako se radi o nemotornoj jedrilici, regler nebi uopće spajao, nego bi napajanje spojio na prvi slobodni kanal. Ako nema slobodnog kanala, onda bi spojio na bilo koji kanal A,B.CD... preko y-kabla.

Damir

Odg: spajanje buddy boxa, pomoć

Reply #5
znači CH1 na A
         CH2 na b
    throttle na C


aj probat ćemo, ma bojim se da ne skurim nekaj, znam da nemaš potrebe za time, hoću se sa malim igrati skupa a nemogu stanice spojiti, tnx

Odg: spajanje buddy boxa, pomoć

Reply #6
probaj tako.... treba to još jedan prijemnik..tako da je ova kombinacija buddy box-a još samo jedan 'kupi me...kupi me..,.'
Osim toga, ovdje nema podešavanja centra palica učenik-učitelj, kada prebaciš na 'učenika' servači idu u onaj položaj koji generira učenikova stanica.
Damir

Odg: spajanje buddy boxa, pomoć

Reply #7
ma dobro to na zagiju, ima na njemu dosta mjesta a budem njegovu stanicu poštelao

Odg: spajanje buddy boxa, pomoć

Reply #8
eto, spojio i sad master rx ne funkcionira a slave da, ne kužim :'(

Odg: spajanje buddy boxa, pomoć

Reply #9
Na "master" strani priključaka imaš osmi port. Tu dolazi jedan kanal sa master stanice (prekidač) sa kojim prebacuješ učenik/učitelj.


Dobro pazi da na obje stanice model mora biti jednako  isprogramiran. Znači sve postavke (otkloni, centar, reverse, expo itd) moraju biti potpuno isti. Inače imaš potpuni cirkus kad prebaciš sa stanice na stanicu.


Koje stanice koristiš? Trener kabel (ako je moguć) je daleko bolje rješenje.


Ovi preklopnici znaju imati dosta veliku zadršku kod prebacivanja - možda nemaš vremena spasiti model.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: spajanje buddy boxa, pomoć

Reply #10
koristim flysky th 9x i flysky fst6

Odg: spajanje buddy boxa, pomoć

Reply #11
ma ide mi na živce sve to više


Odg: spajanje buddy boxa, pomoć

Reply #13
sad za vikend bude