Skip to main content

Topic: RCTest - Čakovečki projekt rc showa (Read 15406 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

RCTest - Čakovečki projekt rc showa

Pozdrav društvo. Za one koji nas prate preko youtubu, a i općenito znaju da ekipa iz Čakovca rjetko miruje, puni smo svakojakih ideja, no zbog tehničkih nemogućnosti smo nerjetko morali odustajati od svojih nauma.

Zahvaljujući dečkima iz Art Fictions | Hd-Dslr Video Production koji su nam izašli ususret i ubacili nas u ionako već pretprani raspored naše ideje su se polako počele ostvarivati. Svjesni smo da ništa nije idealno i da smo napravili greške u prezentaciji, tonu i sl. al to je zapravo onaj dodatni prostor koji se može ubuduću ispraviti i popuniti jer mjesta za napredak ima napretek, jel se slažete?  :)

Video prve (pilot) epizode je ovdje (kao i novi yt kanal):

Pilot epizoda - Lanyu F4U Corsair 1400mm - RECENZIJA

RCTest - Vought F4U Corsair [ep1]

Očekujemo vaše komentare, prijedloge ali i kritike, naravno. Hvala i srdačan pozdrav od ekipe RCTesta (Zorana, Žana, Nikole, Borkija i moje malenkosti).  :)

lp,
Marko

Re: RCTest - Čakovečki pilot projekt rc showa

Reply #1
Bravo bravo
Cestitke

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: RCTest - Čakovečki pilot projekt rc showa

Reply #2
Dečki svaka čast i samo tako dalje!!!
Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.

Odg: RCTest - Čakovečki pilot projekt rc showa

Reply #3
Bravo dečki samo naprijed! :D
DJI P3A
DJI MAVIC MINI

Odg: RCTest - Čakovečki pilot projekt rc showa

Reply #4
Super, svaka čast dečki!

Mala napomenica (nemojte misliti da cjepidlačim :) ) - aileroni su na krilima, elevator je horizontalac (dubina)
Dobra recenzija

Čekamo drugu epizodu!
MAK Zapad

Odg: RCTest - Čakovečki pilot projekt rc showa

Reply #5
He he, se razme :) Trema pred kamerama, pa mi je jezik brži bil od mozga :) Rookie mistake :)

Odg: RCTest - Čakovečki pilot projekt rc showa

Reply #6
Nije rookie mistake nego se scimaš zbog kamera :) Nebitno, video je super :)
MAK Zapad

Odg: RCTest - Čakovečki pilot projekt rc showa

Reply #7
Nadam se da ćeš i Mustanga tako recenzirat   ;)
Kad već pričate o D/R i EXPO-u, onda bi bilo zgodno i reći kolike su vrijednoti navedenih, ili barem napisati .

Prst gore i samo tako nastavite.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: RCTest - Čakovečki pilot projekt rc showa

Reply #8
Svjesni smo da neke iznesene informacije nisu logične (kako je kolega Zoran rekao, trema i ta želja da se ovo napravi su uzele danak, jbg). Isto tak, većina izrečenih termina (DR/expo, ritrakti, elevator i sl.) nisu poznate totalnim početnicima, no s obzirom da je čitavo snimanje napravljeno u samo 2 sata jer nam se taman taj dan poklopilo sunačno vrijeme i relativno dobri uvjeti za snimanje vani tako da nismo puno htjeli komplicirati i pokušali smo to vrijeme iskoristiti da napravimo snimanje u komadu.

Uglavnom, u sljedeća 2 tjedna prikupljamo sve vaše kritike, komentare (koji su do sada isključivo pozitivni i to nam je iznimno drago za čuti), ali i ideje. Pokušati ćemo udovoljiti većini i već se veselimo sljedećem snimanju ;)

lp,
Marko

Odg: RCTest - Čakovečki pilot projekt rc showa

Reply #9
decki svaka vam cast ovo je predobro i drzim vam fige u sljedecim koracima  :)
Moj savjet je bio da snimite i koji video za totalne pocetnike,objasnjenje modela,stanice,serva,kako ugrubo programirat stanicu,serija po serija  :)
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: RCTest - Čakovečki pilot projekt rc showa

Reply #10
Momci dobro je hvala.Vidio sam dosta testova i držim da bi Vas pohvalio i David Ashby (RCM&E).Kritike nisu potrebne ,jer i Vi sami znate, što slijedeći put ne napraviti.
Veliki pozdrav sa mora i puno uspjeha i zadovoljstva ubuduće. ;) :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: RCTest - Čakovečki pilot projekt rc showa

Reply #11
Svaka čast dečki!!
Odličan projekt i odlično odrađeno! :)


Jedino ja velike modele smatram od 2m na dalje al eto!? ;)


Bilo bi dobro da je sadržaj što raznovrsniji, popratiti neka natjecanja i aeromitinge, pokazati malo natjecateljske modele
(F3J, F3K, F5J, F1A,B,C,H, F1N, F3A) i objasniti šta i kako se natječu modelari!


Bilo bi ok da ste u videu naveli (napisali) točno koja oprema se koristi (stanica, servoi, baterije, esc ...) ili bar navesti u opisu
videa na youtube-u.


Puno sreće u daljnjem radu i čekamo novu epizodu! :)

Odg: RCTest - Čakovečki pilot projekt rc showa

Reply #12

Bilo bi dobro da je sadržaj što raznovrsniji, popratiti neka natjecanja i aeromitinge, pokazati malo natjecateljske modele
(F3J, F3K, F5J, F1A,B,C,H, F1N, F3A) i objasniti šta i kako se natječu modelari!
Puno sreće u daljnjem radu i čekamo novu epizodu! :)

Imam u hangaru F5J-N, F5J-FAI, sklapa se trenutno i F3K tako da ako budu decki imali vremena i volje mogu se posluzit aviacijom..

Odg: RCTest - Čakovečki pilot projekt rc showa

Reply #13
za deset... 8)