Skip to main content

Topic: Mreznica Air Force ! (Read 21984 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Mreznica Air Force !

Reply #15
s obzirom na potop koji je vani teško da možemo sutra planirati letenje ali recimo nedjelja bi bio dan kad bi mogli probati kakva je termika u mrzlom polju

Dogovoreno! Vidimo se u nedjelju u mrzlom polju odnosno na nebu iznad mrzlog polja. Pista ce biti spremna, dobrodosli ste. U medjuvremenu cu ja trenirati na livadi ko pravi pacjent odnosno freak, tko god zeli neka navrati slobodno bilo koji dan pa moze trenirati samnom.

Vidi se velika zainteresiranost za letenje.
Koliko se dugo bavis modelarstvom, letenjem?

Ja sam prvi model kupio negdi 1996god., no i sada sam isto zainteresiran za letenje i takodjer jedva cekam okupljanja na livadi...

Odg: Mreznica Air Force !

Reply #16
Ja sam jedan od onih frikova i pacijenata teze opsjednutih letjenjem, sutra sam opet tamo na letjelistu kao i prekosutra i pogotovo za vikend. Vidimo se ako imate volje i vremena navratiti, poziv vrijedi za sve bez ikakve diskriminacije.


Do sada nisam letio u Mrzlom Polju modele, no taj mi je teren vrlo zanimljiv: blizina rijeke i šume generira dosta razlika toplo-hladno i termika u takvim područjima može biti iznenađujuća.
Kako pretežno letim modele jedrilica, pronači termiku na nepoznatom terenu pravi mi je gušt i delikatesa !  Iako u subotu imamo neko takmičenje, nadam se da ću se do nedjelje uspjeti dovoljno 'oporaviti' da se pridružim ovom okupljanju!
Damir

Odg: Mreznica Air Force !

Reply #17
sto reci na to da neko covjeka koji mu po godinama moze biti otac naziva kretenom........ :(
tuzno.

Nis li mi ti ovo poslao prije nekog vremena  , ali oćito je i kod tebe zavladala kolektivna svijest.......

kompliment. ;D
zajebavaj se ,boli te kita.vidis da se samo   sprdamo i zezamo.na takve idiotarije sta pisemo samo se idiot moze   ljutiti. :)
puno pozdravana.


Crni će mi sigurno dati manću kad vidi da si me se ti odrekao ;D ;D ;D ;D ;D ;D

to sam napisao kad su se obrusili na tebe.da se ne uvrijedis.ipak mislim da i zajebancija mora biti u nekim granicama,a nazivati nekoga kretenom posebno bez nekog velikog razloga prelazi grenice dobrog ukusa.osobno ne vidim ni jedan razlog zbog kojeg bi ivan bio kreten.mozda znas vise od mene,ali to je samo moje misljenje.

Odg: Mreznica Air Force !

Reply #18
ako mogu motornjaci i ja sam za nedjelju
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Mreznica Air Force !

Reply #19
ako mogu motornjaci i ja sam za nedjelju

Sve sto leti je dobrodoslo. Mi letimo izmedju ostaloga i motornjacima (nitro) tamo, bas smo danas letjeli i bilo je super, evo i jedna slikica od danas:

[attach=1]

Vidimo se u nedjelju!
Tko misli letjeti potruditi ce se da leti.
Tko ne misli letjeti pronaci ce izgovor da ne leti.

Odg: Mreznica Air Force !

Reply #20
Vidi se velika zainteresiranost za letenje.
Koliko se dugo bavis modelarstvom, letenjem?

Meni je letenje neopisiva strast cijeli zivot, od najmladjih dana. Moglo bi se slobodno reci da sam bolestan u tom smislu. Bolest sam uspjesno potiskivao u sebi sve do 2006. godine kad sam se poceo baviti modelarstvom. Ja sam ona vrsta pacijenta koji ce sam otici ujutro sa avionima na livadu i sam ce letjeti do mraka, i sljedeci dan ispocetka. I to me cini sretnim.

Nisam jednom u zivotu promrznuo, izgladnio i ozednio na livadi jer sam non stop letio cijeli dan, a ako Bog da jos cu puno puta tako.

Vjerujem da nisam sam i da ima jos takvih frikova ovdje. Vidimo se na livadi!

Pozdrav
Tko misli letjeti potruditi ce se da leti.
Tko ne misli letjeti pronaci ce izgovor da ne leti.

Odg: Mreznica Air Force !

Reply #21
ima nas više takvih....

magla.... snijeg.... blato.... niš ne smeta

valda bu popustilo malo uskoro ... pomalo je zamorno
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Mreznica Air Force !

Reply #22
kad da dojdemo?

prije podne ili poslije podne ?


Nemam snage da razmišljam.

Odg: Mreznica Air Force !

Reply #23
i mene zanima. dolazimo jobescu i ja
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Mreznica Air Force !

Reply #24
Mi idemo uskoro na livadu i biti cemo tamo od jutra do mraka, prvi letovi zapocinju oko 9-10 sati ujutro i letenje traje cijeli dan dok ne padne mrak. Dođite kad god vam odgovara, mjesta ce biti a naci ce se i nesto za prigristi i popiti. Evo i jedna slikica od jucer, mi smo malo isprobavali novu pistu:
[attachimg=1]

Vise slikica mozete vidjeti ovdje.

Vidimo se!
Tko misli letjeti potruditi ce se da leti.
Tko ne misli letjeti pronaci ce izgovor da ne leti.

Odg: Mreznica Air Force !

Reply #25
naš polazak iz ZG je u 14 : 00
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Mreznica Air Force !

Reply #26
ekipa super....
docekani smo super
dan prekrasan
pista odlicna
piva rashlađena

to je sve što mogu komentirati
neka žale oni koji nisu bili

ostatak slika bude u galeriji na KK  a linkove postavim docnije .....


Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Mreznica Air Force !

Reply #27
nemojte zamjeriti što nisu sve slike 100 % uspjele ,..... ipak mi je ovaj fotić u rukama tek par dana

dolje je 3 linka na galeriju na KK, ima 99 slika pa potrošite par minuta i uživajte


SLike dio 1

slike dio 2

slike dio 3
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Mreznica Air Force !

Reply #28
Kako vam je dobro ovo ljudi moji ??? , svaka cast, zavidim vam ... stvarno!
PS
Kakav je ono NLO iznad brda na ovoj slici iznad...

Odg: Mreznica Air Force !

Reply #29
NLO...... he he he....

pitaj ewana
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe