Skip to main content

Topic: Nikad vise eHIROBO (Read 3756 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Nikad vise eHIROBO

dakle uzmem neke stvari sa gore navedene trgovine i provucem karticu (nije na moje ime) stavim moju adresu dostave
i javljaju mi da nemogu to poslati posto ne odgovara ime sa kartice i ime na koju  ide dostava

kontaktiram ih i promijene i tu shipping adresu

sta me najvise ljuti je to da ce osoba na koju glasi dostava morat trcat do poste posto ce to zapet na carini
pa ja opet trcat da faxiram
pa opet trcanje na postu po paket pa opet ja trcat po taj paket

bezveze kompliciraju

mogu smao reci nikad vise eHIROBO

Odg: Nikad vise eHIROBO

Reply #1
je malo nezgodno.. ali čak ni to ti ne bi smjeli poslati... nekad davno si sa ukradenom karticom mogao naručiti volvo u australiju ;)

Odg: Nikad vise eHIROBO

Reply #2
ma da ali vidi se di je posiljka otisla na koju adresu ako dode do problema vidi se gdje se moze uhvatit pocinitelja

ma dobro uzeo sma sad i vise necu
eto cisto ako je netko u situaciji kao ja da nema svoju karticu da zna kakav je postupak na ehirobo stranici  :)

Odg: Nikad vise eHIROBO

Reply #3
Plačaj s PayPalom na njemu uredno možeš promijeniti  adresu dostave i sve je uredu. Manje komplikacije manje rizika, ne daješ broj kartice.....
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO

Odg: Nikad vise eHIROBO

Reply #4
znaci moram napravit paypal account i tamo mogu to podesit?

Odg: Nikad vise eHIROBO

Reply #5
Plačaj s PayPalom na njemu uredno možeš promijeniti  adresu dostave i sve je uredu. Manje komplikacije manje rizika, ne daješ broj kartice.....

Pazi moje glupe situacije. Narucujem nesto sa HK-a i na paypalu stavim druge shipping podatke. Znaci ja platim, preuzima Pero Peric. Ovi posalju na moje ime, ali adresu od Pere Perica :-D.. Slucajno sam na HK-u skuzio da pise moje ime i njegova adresa, pa sam mu rekao da stavi odmah jos jedno prezime na kaslic  :)

Do sada mi je uvijek bilo mjerodavno ono sto sam stavio na paypalu kao mjesto dostave, ali eto cisto da se neko ne zezne.

T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: Nikad vise eHIROBO

Reply #6
Uvjek pročitajte što piše u dostavi. Neki preuzimaju sve s PP neki samo dio, ali je puno jednostavnije nego se natezati sa svakim trgovcem zasebno.
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO

Odg: Nikad vise eHIROBO

Reply #7
paket ce doci daleko od toga,ali sad dr osoba koja je poprilicno zauzeta mora trcat po postama faksirat tamo vamo
pa opet trcat po paket nema smisla

ja mislio da samo nasa nacija komplicira stvari  ;D

Odg: Nikad vise eHIROBO

Reply #8
Nije stvar kompliciranja nego povjerenja. PayPal ima metodu da provjeri vlasnika kartice i to traje nešto vremena. Pojedinačna kupnja karticom vjeruje samo onome što piše na kartici jer samo to može provjeriti.
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO

Odg: Nikad vise eHIROBO

Reply #9
svaka firma ima svoju politiku ja sam mislio da ce biti kao i na hobbykingu shipping adress ta i ta racun taj i taj
vuk sretan a ovce na broju  :)

Odg: Nikad vise eHIROBO

Reply #10
svaka firma ima svoju politiku ja sam mislio da ce biti kao i na hobbykingu shipping adress ta i ta racun taj i taj
vuk sretan a ovce na broju  :)

gle.. možda ti se posreći.. pa ovi na carini to propuste.. ;) ja sam stanicu na ženu naručio.. stigla bez ikakve carine.. kasnije 4 serva na sebe i nešto getriba.. i 200 kn carine ;)

Odg: Nikad vise eHIROBO

Reply #11
da mozda nakon tolko zezanja mi s eosmijehne sreca ap mi n eizbiju 100kn iz djepa  :)

Odg: Nikad vise eHIROBO

Reply #12
Moje iskustvo je da za prvu narudjbu mora ici na adresu imatelja kartice. Poslije im posaljes mail i kazes da bi da ti salju na drugu adresu i obicno poslije nema problema.
Kad sam prvi puta kupovao preko weba morao sam poslati scan kartice i pisano (rukom) ovlastenje za isplatu sa kartice. A sad kad idem u UK posalju mi na tamosnju adresu i jos s vec oduzetim porezom. Stvari se mijenjaju. I pomaze kad vise puta kupujes sa istog sajta.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Nikad vise eHIROBO

Reply #13
Mislim da je stvar koju su napravili uredu i u biti u tvoju korist.
Zamisli da ti netko mazne karticu i napravi istu stvar kao ti?

Ja plaćam preko pay pala, i kako ekipa kaže, odrediš adresu koju hoćeš. S ehirobom imam samo pozitivna iskustva.
Valjda bude sve ispalo bez komplikacija.