Skip to main content

Topic: Air race Zagreb 2012 (Read 2381 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.



Odg: Air race Zagreb 2012

Reply #3
Ovaj Pitts mi je prepreprejak bio, snimao sam i neki video ali crkla baterija na kameri :-X
MAK Zapad

Odg: Air race Zagreb 2012

Reply #4
Evo nas i na RTL-u...
 
http://www.youtube.com/watch?v=r_B51NDMsJs

 mama mama, bio sam na televiziji...
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Air race Zagreb 2012

Reply #5
muzika je bila preglasna i zvucalo je kao da se pusta sa jeftinih megafona, a voditeljica zastrasujuce iritantna. nije samo njena krivica jer ocito nije znala sto ce biti iduce pa pretostavljam da joj nisu javljali, ali svi osim voditeljice su skuzili kada je pocela utrka, a jedino je ona sve do 6. pilota u utrci medju pylonima govorila da je u tijeku pokazna vjezba. od 6 pilota i aviona nije mogla zapamtiti za svakoga po 3 informacije pa je trkeljala gluposti, jedino sto je zapamtila da je slovenac zgodan. :)

sve ostalo je bilo super, a nastupi slovenaca u gillesu i pittsu su stvarno bili impresivni.


struja zakon, nitro USTAV

Odg: Air race Zagreb 2012

Reply #6
muzika je bila preglasna i zvucalo je kao da se pusta sa jeftinih megafona, a voditeljica zastrasujuce iritantna. nije samo njena krivica jer ocito nije znala sto ce biti iduce pa pretostavljam da joj nisu javljali, ali svi osim voditeljice su skuzili kada je pocela utrka, a jedino je ona sve do 6. pilota u utrci medju pylonima govorila da je u tijeku pokazna vjezba. od 6 pilota i aviona nije mogla zapamtiti za svakoga po 3 informacije pa je trkeljala gluposti, jedino sto je zapamtila da je slovenac zgodan. :)

sve ostalo je bilo super, a nastupi slovenaca u gillesu i pittsu su stvarno bili impresivni.


slažem se u potpunosti sa ovim komentarom pak bih dodao,: organizacija čista balkanska katastrofa, diletantizam kao i sve u ovoj usrano opljačkanoj državi. glupača nepismena tip do nje sere bez veze bez glavnih informacija. jebala ih muzika , preglasno , tematski za drek pa da su bar to ugasili kad su avioni radili program pa da se čuje stroj. i evo bio sam tri puta do sada, prvi put, zadnji  put i nikad više. govna bi trebala pogledati dio aeromitinga(you tube) u pripizdini koja se zove mihalovec koji je održan prije par godina, pa da vide seljačine kako slovensko selo organizira aeromiting.
ko leti visoko , nisko padne

Odg: Air race Zagreb 2012

Reply #7
Sva sreća pa sam bio džiber i nisam dal tih 20 kn, a opet sam vidio sve kaj se trebalo vidjet  :P
MAK Zapad

 

Odg: Air race Zagreb 2012

Reply #8
A vidi "malog" Tokija kako je ozbiljan  :)  , pravi budući pilot.