Skip to main content

Topic: Hero2  (Read 5874 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hero2

dosao do jednog primjerka hero2 kamerice  :)

napocetku mi je bilo malo on 2.600kn  ??? pogotovo kad sam vidio kolko je mala,nema display nema zoom itd itd
ali nakon sto sam vidio sta ovo malo cudoviste moze,odmah sam zaboravio pare i display i zoom

pa malo testirao i slozio jedan video, pa da podijelim s vama  :)

http://www.youtube.com/watch?v=qi9PP4ANFWE&feature=player_embedded#!


Odg: Hero2

Reply #2
Dag video ti je private
MAK Zapad

Odg: Hero2

Reply #3
This video is private  ;D

ma odlicna kamerica posluzit ce i za letenje i za snimanje i slikanje u svakodnevici
jos mi je u planu uzet http://gopro.com/hd-hero-accessories/lcd-bacpac/ i miran sam

jedino je problem sto slike i video ispadaju malo losiji kad nema puno svjetla,al dobro nije strasno

Odg: Hero2

Reply #4
This video is private  ;D

ma odlicna kamerica posluzit ce i za letenje i za snimanje i slikanje u svakodnevici
jos mi je u planu uzet http://gopro.com/hd-hero-accessories/lcd-bacpac/ i miran sam

jedino je problem sto slike i video ispadaju malo losiji kad nema puno svjetla,al dobro nije strasno

Mijenjaj mod kod malo svjetla

narrow 1080 samo na dnevnom
medium 1080 uz jace svijetlo bolje od narrow
wide moze uz normalnu rasvjetu

60 fps samo dobro svjetlo isto
polu HD uz 30 fps isto ok

60 fps se pokazao najbolji za u letu

od dodatne opreme
nije los ni adapter za tri pod 75 kn kod nas
LCD nije bitan ako snimas na glavi ali na stalku i okolo treba, jedino sto onda ne pase na glavu pa moras skinuti LCD i mijenjati zadnji poklopac na kucistu ( ako snimas iz kucista)

Glavno da imas kameru i ono za na glavu, ostalo mozes i drugacije rjesiti.

Sada se ocekuje vise videa od tebe, nema opravdanja za ne snimanje.

Odg: Hero2

Reply #5
This video is private  ;D

ma odlicna kamerica posluzit ce i za letenje i za snimanje i slikanje u svakodnevici
jos mi je u planu uzet http://gopro.com/hd-hero-accessories/lcd-bacpac/ i miran sam

jedino je problem sto slike i video ispadaju malo losiji kad nema puno svjetla,al dobro nije strasno

Mijenjaj mod kod malo svjetla

narrow 1080 samo na dnevnom
medium 1080 uz jace svijetlo bolje od narrow
wide moze uz normalnu rasvjetu

60 fps samo dobro svjetlo isto
polu HD uz 30 fps isto ok

60 fps se pokazao najbolji za u letu

od dodatne opreme
nije los ni adapter za tri pod 75 kn kod nas
LCD nije bitan ako snimas na glavi ali na stalku i okolo treba, jedino sto onda ne pase na glavu pa moras skinuti LCD i mijenjati zadnji poklopac na kucistu ( ako snimas iz kucista)

Glavno da imas kameru i ono za na glavu, ostalo mozes i drugacije rjesiti.

Sada se ocekuje vise videa od tebe, nema opravdanja za ne snimanje.

bit ce bit ce,pomalo sve ustimavam, pa ce i ubrzo neki video iz zraka  :)

Hero2

Reply #6
Ma sorry na gluposti, drito sam iz final cuta uploadao i na neku foru je po defaultu private... Otkljucao sam ga sad pa tko jos ima strpljenja, nek pogleda...

Hero2

Reply #7
I ja si zvjerkam lcd bacpac ali malo mi je paprena cijena... Ali morat cu ga kupit... Jedino kaj smanji trajanje baterije a poveca tezinu...


Odg: Hero2

Reply #9
Mount za stalak, zgodan za time laps,
LCD u kucistu.

Odg: Hero2

Reply #10
ovaj lcd to je super dodatak kod kadriranja dok ne uriktaš onako kako treba a i usotalom za snimanje iz ruke stativa itd. :) mislim da si ga moram kupit u skorije vrijeme..

Hero2

Reply #11
Nije na stocku u Visualsima, tek za mjesec dana. Ja sam danas mountove kupovo...

Hero2

Reply #12
Jedino sto skracuje bat na pola dok je upaljen i dodaje tezinu tako da bi da ga kupim sto se letenja tice bila varijanta, skadriram, skinem lcd, letim...

Odg: Hero2

Reply #13
Pa da na to sam mislio, par puta sam tako stavljao na auto pa uhvati neki k.. koji ne treba, samo skadriraš i makneš... Meni baterija u timelaps-u traje 4h. dok za video isto tako negdje približno.. do sad mi se samo jednom zblesirala ne znam iz kojeg razloga jednostavno svijetlile su sve crvene ledice i od jednom se rebootala :(

Hero2

Reply #14
E sutra cu poslikat mount za timelapse koji sam slozio pa vam postam da vidite!