Skip to main content

Topic: GPS modul za altitude (Read 3273 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

GPS modul za altitude

Pozdrav, na koji način mogu na frsky taranis x9e plus vidjeti visinu na kojoj letim? Također, da li bi se ta visina mjerila od daljinskog ili po nadmorskoj visini? Novi sam u svemu tome, imam dron, imam daljinac al me sad zanima kako bi još to mogao nadogradit :)

Odg: GPS modul za altitude

Reply #1
Nitko? 0 bodova? :D

Odg: GPS modul za altitude

Reply #2
Je, svi čekaju da bi brže bolje odgovorili na tvoje pitanje :D


Napiši detaljnije što letiš, za početak (a mogao bi se i predstaviti u rubrici koja je predviđena za to).


Odg: GPS modul za altitude

Reply #4
Je, svi čekaju da bi brže bolje odgovorili na tvoje pitanje :D


Napiši detaljnije što letiš, za početak (a mogao bi se i predstaviti u rubrici koja je predviđena za to).
frend me je upozoril da kaj sam nakon par min napiso da nitko ne odgovara, 0 bodova? :D ( gledo je vrijeme postanja, al ne i datum xD)
ugl, kupil sam od frenda (clan foruma: tepvoliletit) dron o kojem jako malo znam, znam samo da šljaka i radi ko svicarski sat :) budem uskoro dao vise info.  A kaj se tice rubrike za predstavljanje, priznajem, bio sam lijen  :-X  ali eto, rijesio sam i to ;) 

evo utaknes u smart port na reciveru i na stanici imas podatke visina daljina brzina http://www.hobbyking.com/mobile/viewproduct.asp?idproduct=58201


Sent from my iPhone using Tapatalk
opp.. ovo je zanimljivo :) thx

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.