Skip to main content

Topic: Dron nabava (Read 7729 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Dron nabava

pozdrav svima,
prošli tjedan sam proveo prve 2 minute upravljajući dronom i totalno sam zagrizao  ;D
htio bi kupiti dron s kamerom a ne znam koji model pa bi molio preporuku...budžet 1000kn
unaprijed hvala...

Odg: Dron nabava

Reply #1
Bolje ti je uštedi još malo love pa kupi neku Phantom seriju s njima ćeš najlakše naucit

Odg: Dron nabava

Reply #2
Nije problem kupit phantom nego bi mi bilo zao da ga totaliziram u pocetku

Odg: Dron nabava

Reply #3
nemozes ga totalizirat jer ima auto take of i na nekoj livadi ides po malo gore dolje lijevo desno dok ne skuzis.

ja sam kupio sebi phantom i prvi put ga digao u zrak bez problema i letio bez problema, sranje se dogodi ako se ne pridrzavas upustava na displayu, ali je phantom dummy proof, ako si u blizini dugog sela dodji dam ti da probas

Odg: Dron nabava

Reply #4
Ma nikakav phantom....to je preskupa igračka za ucit se. Dali želiš samo vozit ili učit o dronovima,skupljat za opremu i jednog dana sam nešto složit? Ako misliš ozbiljnije zagrist kupi si neku osnovnu stanicu i za početak spoji na simulator...tako smo svi počeli.A ako te zanima samo letenje kupi neki mikro kwod za 60$ ili RTF mini ima ih koliko hoćeš

Odg: Dron nabava

Reply #5
pa ustvari slagao sam ili kupio ? sada bi radije kupio(možda jednog dana stvarno i  napravim nešto )...RTF mi je ok ali to će mi dosaditi za neko vrijeme, mene zanima FPV dugoročno...i ja sam razmišljao kupit neki jeftilen pa se vježbat a opet nisam siguran...zato sam postavio pitanje da čujem vas koji ste moju fazu prošli...

Odg: Dron nabava

Reply #6
Ako misliš nešto ozbiljnije...prvo kupit stanicu i odradit par sati na simulatoru a onda tek krenut na teren.A za složit dobar kwod treba vremena i znanja i najbrže ces naucit ako ti netko pokaže i uputi te u pravom smjeru

Odg: Dron nabava

Reply #7
A gle, za soma kn u startu nemozes bas kupiti sve u komadu, naocale, stanica, punjac, batke, i quad na kraju...


Za soma ti ja slozim jedan quad pa ga gledaj na polici dok ne sakupis pare za ostatak ;D

Odg: Dron nabava

Reply #8
Slobodno baci pogled na moj oglas ;)


LP Tihomir

Odg: Dron nabava

Reply #9
ok, nije striktno 1000kn budžet može to i više ali od nečega treba krenuti  ;D


Odg: Dron nabava

Reply #11
evo riješeno...dron nabavljen

Odg: Dron nabava

Reply #12
I sta si kupio?

Odg: Dron nabava

Reply #13
Phantom 3...star mjesec dana...danas malo provozao i totalni gušt...to je to...i fakat je za pocetnike sto se tice upravljanja...

Odg: Dron nabava

Reply #14
Ma glupo i preskupo ti je kupit phantoma kao početnik bolje da ti NETKO sa foruma slozi i uzme lovu
Koliko si ga platio ?

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.