Skip to main content

Topic: Naši najbolji FPV filmovi (Read 327644 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #105
 @Boris, veoma lijepo a ovi gore moraju letjeti po noći...jer da imaju ovakvu divnu prirodu,kakvu ti snimaš,i oni bi letjeli daylight ... :D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

 

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #106
Posljednji let X-UFO KK 2.0. U drugom letu otvorio sezonu kupanja u moru. Istina fulao kopno za 30 cm ali GoPro završila u moru.  :'(

 http://www.youtube.com/watch?v=02_SSgd7sXE
Ali bez brige. Nova tica dolazi sljedeći tjedan  :P
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(


Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #108
 :'( NTSB.....by Bodul... :'(.....žao mi je patriote.... :(
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #109
Moram podijeliti video od mog frenda sa mora koji rastura na mom bivsem JAZZ DDG quadu, a nekako pase u ovu temu, ipak vozeno na FPV  8) 8)

Aerial Reel




Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #113
@BorisP daj sredi te reglere da ideš s nama lomit propove po šumi!!!

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #114
Ma radi quad I snjima, ajde Boris ajmo svi u neku sumu pa formacija, jedino smontiraj si I kameru za rikverc jer Dagu je postala fora da nam ugrabi quad u letu I to s ledja, koji lik, kako me scimao danas

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #115
Hehe jeste dobri :) Ide to vama odlicno! Ovaj s ledicama vodi krdo, a ostali za njim :)
Probao sam danas na svojoj livadi i nemam bas neku kontrolu nad tim cudom pa mislim da cu ipak pricekati nove reglere. Nadam se da ce tad biti vise pod kontrolom, ovak se borim s njim i nitko oko mene nije siguran.
Uglavnom, racunajte i na mene za tjedan-dva!

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #116
Ma daj, ako treba pomoc javi, za 2 dana letis ko šampion   8) 8) 8) , treba nam četvrti . ali ne za belu  ;D

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #117
Koji setup i koliko duboko mozete u sumu :)

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #118
Ja letim sa 1,3, rangelinkom i usmjerenom antenom pa mogu cca 300 m ali vidim da Jazavac sa 5,8 ide jednako duboko... Jedino sto on ima cirkularnu na modelu a ja ne... Ovisi o gustoci drva...

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #119
Lagani flight sa upscale-anom verzijom blackout quada da stanu 6" propovi, imam koma propove , dosta jello imaju, ali rijesiti ce se i to

FPV FROM CAR