Skip to main content

Topic: Durafly A-1 Skyraider w/flaps/retracts/lights/gear doors 1100mm (Read 10334 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Durafly A-1 Skyraider w/flaps/retracts/lights/gear doors 1100mm

Stigao paket , jedan sat prije nove godine, i u njemu Durafly A-1 Skyraider sa flapsevima/retractima/svijetlima/poklopcima kotača u rasponu krila 1100mm.
Na prvo diranje, Durafly zna kaj radi, kvaliteta i detalji aviona zakon + brdo opreme. Radi se o ovome modelu:
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__23696__Durafly_A_1_Skyraider_w_flaps_retracts_lights_gear_doors_1100mm_PNF_.html

Evo i par slika :

Quality control papir u kutiji :


Kutija :

 Avion:











Slijedi sastavljanje pa maiden :)

Re: Durafly A-1 Skyraider w/flaps/retracts/lights/gear doors 1100mm

Reply #1
1h pre nove god :o

Milos @ Galaxy S3

Odg: Durafly A-1 Skyraider w/flaps/retracts/lights/gear doors 1100mm

Reply #2
A ha, kad imaš zakon frendove koji ti dofuraju paket prije dočeka, onda je to  to :)

Odg: Durafly A-1 Skyraider w/flaps/retracts/lights/gear doors 1100mm

Reply #3
Bome da, tu durafly seriju sanjam vec par mjeseci iako se jos nisam okusao u avionima.... :P prehebeni su.... Cak mi je ovaj skyraider nekak mozda i najdrazi, prekrasan avion! Zelim ti mnogo sretnih sati naleta... Aj snimi koji let pa baci link s jubitoa ;) zivli

Odg: Durafly A-1 Skyraider w/flaps/retracts/lights/gear doors 1100mm

Reply #4
Biti će i recenzija modela na RCTestu, pa će biti i link na FF-u :)

Odg: Durafly A-1 Skyraider w/flaps/retracts/lights/gear doors 1100mm

Reply #5
Bok,

i mene zanima taj model ili novi Spitfire Mk24. Problem je kad radiš checkout javi da je pošiljka prevelika za slanje u HR, pa me zanima kako si ga ti nabavio.

LP,
Robert
Hawker SeaFury / Edge 540 / Skipper / Logo 400
Futaba T14SG


Odg: Durafly A-1 Skyraider w/flaps/retracts/lights/gear doors 1100mm

Reply #7
bok,

thnx na odgovoru, to sam i mislio i već probao tu varijantu.
Hawker SeaFury / Edge 540 / Skipper / Logo 400
Futaba T14SG

Odg: Durafly A-1 Skyraider w/flaps/retracts/lights/gear doors 1100mm

Reply #8
Pozdrav,

konačno se i vrijeme sredilo, pa je bilo i vrijeme da se proba A-1 skyrider. Maiden napravljen, sletanje katastrofa, ali se Durafly iskazal! Avion ostao potpuno cijeli, odlijepio se drop tank, koji je zalijepljen nazad i sve je cool. Mali problem su za naše piste mali kotači, ali avion leti super, i msilim da će u budućnosti pasti za slobodu još koji Durafly model :)

Evo i videa :

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Ki8TqnTj_54

Odg: Durafly A-1 Skyraider w/flaps/retracts/lights/gear doors 1100mm

Reply #9
Zrodi,sve u svemu dobro...veoma ''scale'' let , a ''ukriženi landing'' , na maidenu ,ide Tebi na dušu...ali kakao ja Tebe i Marka volim ,sve Vam je oprošteno....lol... ;) ;D

p.s. Pitaš se zašto i Marka spominjem....pa veliki šef je uvijek kriv... :) ;) ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Durafly A-1 Skyraider w/flaps/retracts/lights/gear doors 1100mm

Reply #10
Jes jes, ali dobro me naučil, ovo ide samo meni na dušu, slijedeće sletanje budem pažljiviji  :D

Odg: Durafly A-1 Skyraider w/flaps/retracts/lights/gear doors 1100mm

Reply #11
Konačno i taj let...ma lijep je to model, ide stabilno , baš mi se sviđa.
A točkovi...dalo bi se i s njima sletit da si pogodio pistu  :D
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Durafly A-1 Skyraider w/flaps/retracts/lights/gear doors 1100mm

Reply #12
Istina, nemam opravdanja, nakon zimskog ne letenja, prvo pa muško  :-[
Ali, stari smo , naučit ćemo   ;D

Odg: Durafly A-1 Skyraider w/flaps/retracts/lights/gear doors 1100mm

Reply #13
Zrodi ,što se opravdavaš,svak je od nas polupao nekoliko modela i lako je kritizirati ,nego molim Te da upotrebljavaš flapsove ,jer su i test piloti imali problema sa prilaznom brzinom.....NAPRIJED ČAKOVEC !!!
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Durafly A-1 Skyraider w/flaps/retracts/lights/gear doors 1100mm

Reply #14
Budu i flapsevi došli na red :) Testiral sam flapseve na Corsairu i nije bila baš zabava, pa imam laganu fobiju od njih :) Je kad smo kod Corsaira, uskoro budu i snimke sa bombardiranjem CK letjelišta :)