Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1032090 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2835
Jao Bodulinjo, ima da djecu po Zadru sa time plasis!!!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2836
Euformelo: ne bi znao onda. Probaj i tavdva vratiti u subtrimu ponovo u nulu. Sve nule znači. I odradi ponovo wizard transmitera. A reci mi,jel držiš 2-3 sekunde palicu u polžaju za armiranje? Sve ideje sam ispucao. Ako još ovo ne upali,a pravilno sve radiš,stvarno nemam više ideja
Nisko,niže,...šetnja...


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2838
Drzim 10s a ne 3 haha i sve sam probao a jos jedino cu to probati staviti sve na 0 :/

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2839
Stavi sve subtrimove na 0, sve trimove isto, i odradi ponovi setup za stanicu i to mora raditi. Kasnije imas graficki prikaz u samom GCS gdje bas vidis kako palice rade.

 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2840
Pošto ovako i onako čekam da mi dođe videolink, tražim neke preporuke za googles.
Zasad ću malo guštat na ekran koji ionako koristim kod multija ali u planu su nabava cvikera.
Zato, molim iskusne da mi nabace koji link za dobru i jeftinu kupnju :)



Mini racing quad čeka samo da ga se kresne u koje drvo :D
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2841
Evo sto mi je trim





Jedino jos sto nikada ne napravim a to je kod kalibracije transmitter-a da nikada ne kalibriram one tipke accessories jer mi nius "aktivirane" pa mi ih ne cita :/

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2842
Ja sam probao hrpu cvika i meni su Dominatorke zakon, pogotovo v2.2

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2843
Fala Sekile ;)
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2844
@Sekile
Ajd molim te ufotkaj tako da se vidi video predajnik kako si ga i gdje montirao, i kako si kabel do antene doveo. To me stalno muči.


Hvala

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2845
Daj nek netko uzme ove skyzone kaj imaju 3d da probamo to!!!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2846
Moze kasnije stavim. Kod Bodula je bila posebna kemija, jer mu fatsharkova kamerica radi na 5V pa sam integrirao jedan mali 5V 1A BEC u LC filter i sve u termobuzir. Predajnik je na gornjoj ploci i onda komadic produznog kablica i probusio novu rupu u ploci za antenu. Namjerno stavljam naprijed antenu kraj mobiusa tako da pri padu prvo lupi u antenu i zastiti mobius

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2847
Evo ga napokon sve radi, napravija sam armiranje tako sto sam kalibrira quad a ne trasnsmitter :)
Jako je stabilan sada sve olidcno radi :))

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2848
Evo kako je završio prvi pokušaj rolla. Hehehe...3 puknuta propa!  ;D
Srećom je zemlja mekana.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2849
Kad se ostane bez propova onda se kombinira.....