Skip to main content

Topic: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA (Read 102244 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #45
treba promjeniti vrstu pive recimo zlatni pan ::) ::) ::)


Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #47
hm.........to će sada malo pričekati, treba se polako uhvatiti Miga 21 a to će iziskivati i određena ulaganja  :'(  tako da je edf zagi na čekanju...a vama dečki svaka čast..moram doći i vidjeti toliko zagija na nebu....morat ću ga malo rasčistiti s A-4 ili Mirageom...he..he... 8)
 
ili sa svojim 166 cm zagijem da mi date pratnju kao wingmeni.... ;)
 
lp
 
Toni 

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #48
Posto vidim da ovde zagiji ispadaju sa pokretne trake, volio bih da napravim i ja jedan.
Da li bi neko mogao da mi posalje plan i spisak elektronike za zagija od 1 do 1,5m ?


Hvala uvaprijed.
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #49
ha, imamo danas još jednog RTF :)
1880 kv na 3S 8x8 sport prop 1500gr potiska 8)
sutra če biti pakleno, test obavlja Gyro, kacige obavezne :D


Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #51
Pozdrav mtesa.

Ako hoćeš sam raditi klikni na link ispod ZAGI JE ZAKON!!!!!
Ako hoćeš uštediti na vremenu pročitaj poruku.
Ako ti treba bilo kakva pomoć oko samogradnje slobodno pitaj.

Pozdrav od ekipe iz Martinskih krila ;)

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #52
Toni kod nas kreće isto jedan impeler uskoro javimo kako je prošlo.
A što se tiče pratnje moramo se požuriti s mitingom jer mi ne stajemo s setup-ovima tako da neznam ko će kome biti pratnja ;) ;)
samo nebo nam je granica.

Pozdrav od rclije

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #53
e lijo odaješ tajne velikih majstora iz đurine kučna radionice :D
zbog toga moraš sutra doći da napravimo juki EDFa i to ujutro oko 10 :P , znaš da mu je 20 rođendan u pon


Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #55
sve zanimljivije.........koji impeler namjeravate staviti gore, koji motor, na koliko ćelija....snaga, potisak, amperaža itd??
 
ajmo ajmo nema više tajni
 
lp
Toni

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #56
neznam skroz točno, 68mm 4122kv 3s  kila potiska ugrubo, vlasnik nam ga tek sutra donosi pa čemo vidit, jede oko 43A (to smo mjerili).
tam di mi kupujemo motore nemaju wata, samo A i v a i rijetki imaju oznake 2222 i sl pa nisam nikad kužio liju kaj mu to je, mi smo gledali samo kv i prop koji ide, koliko "S" i koliko A ESC uzet.
mislim da je ovaj motor;
http://www.himodel.com/electric/4122KV_Inrunner_Brushless_Motor_3.17mm_Shaft_F380-2858.html
i ovaj fen
http://www.himodel.com/plane/Φ68×H58_Ducted_Fan_EDF.html
gjuki i lija če eventualno ispravit netočnosti :)

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #57

wati jednako volti puta amperi iliti W=V X A sto vama daje W=11,1V (napon 3 celije) X 43A (struja koju vuce motor)     iz toga dobijemo da su W=477,3

puna baterija ima vise volta pa i to treba uzeti u obzir, a mozda i ja grijesim jer je skola bila davno.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #58
evo zmaja koji zbog kiše nije testiran...
 

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #59
Izgleda odlično Denise  ;D

Koju traku si koristio za presvlačenje?

Pozz