Skip to main content

Topic: zagi AERO (Read 10887 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

zagi AERO

nek bude u posebnoj temi, ako koga zanima...
 
spec.
 5100kv 2836 inruner
 2200 35C 11.1v
 esc H 50A
 4.1 x 4.1 emp
 cca 950 gr trust
 cca 170 kmh
 1180 mm ws
  680 gr RTF
extras;
  dodatno hlađenje motora
  alu/nylon folija
  coroplast elevatori
 
 
izrada nosača motora od  10 mm drveta sa rupama za hlađenje:
 

Odg: zagi AERO

Reply #1
stavljanje zrakovoda od prednje strane do nosača motora,
uzmete svrdlo istog promjera kao crijevo za dovod zraka i bušite od motora prema naprijed, prije postavljanje žica ili druge elektronika vodeći računa da ostane mjesta za bat servače i sl.

Odg: zagi AERO

Reply #2
 13 cm od kraja krila zarezana krila i poodignuti rubovi za oko 30" prema gore,
i nakon toga obrušeni da se izgubi polusimetričan profil, tj. da bude simetričan. ovaj pokus je uspio jer pomaže auto stabilnosti.


Odg: zagi AERO

Reply #4
ovako zrak putuje prema motoru:
 
MOV01547.MP4
 
a motor se vrti ovako, esc je od heli pa ubrzava postepeno a gas je dan odma do kraja:
 
MOV01556
 

Odg: zagi AERO

Reply #5

Odg: zagi AERO

Reply #6
Super je Denise  ;D prava zvjerka.

Nadam se da čete danas uspjet doći do Domovinskog pa da malo zaružimo.

Odg: zagi AERO

Reply #7
naravno, pokazni let mora biti.


Odg: zagi AERO

Reply #9
najsporiji, najeftiniji shipping, iako tamo piše no traceablle..bla-bla 15-50days...
treba oko 10-20 dana, kvaliteta je bolja, njihovi motori smiju biti i vruči nakon vožnje i u slučaju da nešto ne radi idučom pošiljkom šalju novo ili nešto drugo zamjenu. jest HK jeftiniji ali sam se dosta puta razočarao. a preko ovog linka pratiš pošiljku:
http://ips.posta.hr/
upiši ovaj bvroj da vidiš kak brzo ide:
RR674317300CN
 


Odg: zagi AERO

Reply #11
nema za kaj,  samo pripazi da se motor i esc hladi, čisto da duže traje
inače bat traje svega par minuta ili oko 7-8 brzih preleta, pa možeš i jaču uzet pasat će i zbog cg.


Odg: zagi AERO

Reply #13
Ajoj, Toni, osjećaš li kako ova ideja sa 'ZagiCarrier-om' polako ulazi u naše 'misli'....  :D
Damir

Odg: zagi AERO

Reply #14
joj joj, ideja mi je vrlo atraktivna pogotovo za aeromitinge itd... još kada bi se tri pilota uigrala tipa...odvajanje, prikaz akrobatskog letenja i brzinaca sa zagijima pa onda let u formaciji....aiiiiiiiii to bi bilo lijepo......nego ja imam zagija od 166 cm s kojih 700 W snage i mislim da bi on bez problema mogao ponijeti jednog zagija standardne veličine...trebali bi to jednom isprobati..... 
 
lp
 
Toni