Skip to main content

Topic: Evo jedan vrhunki vic!!!!! (Read 3033 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Evo jedan vrhunki vic!!!!!

Dođe Mujo na željezničku stanicu i vidi novi automat. Na njemu piše: Ubaci novčić, ovdje stavi ruku i automat ti kaže tko si.

Mujo stvarno proba i ubaci novčić. Automat mu kaže:
- Ti si Mujo i čekaš vlak za Sarajevo.

A Mujo hoće da zajebe automat, našminka se i opet ubaci novčić u automat.
- Ti si Mujo i čekaš vlak za Sarajevo.

Ode Mujo na WC i vidi kondomat. Kupi kondom i navuče ga na glavu i opet ubaci novčić.
- Jebiga, Mujo, dok ti ovdje glumiš k***c, ode ti vlak za Sarajevo.

Odg: Evo jedan vrhunki vic!!!!!

Reply #1
super imam i ja jedan sto sam cuo na aerodromu:
jedan  pilot pravio akro avion u hangaru kluba sa timom ljudi koji su mu pomagali. ulupali oni pun k.. para u njega i na testnom letu  jedna akorobacija, 2. 3. i krah puce trup, pilot se spasio i kad je sišo psuje sve po spisku, i dođe mu čistać i kaže: možda ja znam u ćem je problem... a ovaj ga sasjeće : šta ti znaš nemoj se petljat gledaj svog posla...  i tako oni ispoćetka napravili novi, dali pun k... para i opet krah nakon 3. akrobacije. Sleti opet pilot i psuje , kreše sve po spisku i dolazi ćistać i kaze: mozda ja znam šta je... ovaj ga opet otkanta i dolazi upravnik i kaze nek  covjek kaze svoje mozda uspije jer su i onako vec potrosili para pa nek probaju po ćostaćevom. i on im kaze : izbušite rupe po trupu, inžinjeri bledo gledaju i naprave oni to , testni let 1. 2. 3. 4. 5. akrobacija nista sve ok. pilot sleti i na čistaća:  ti nas zafrkavaš ti si neki inžinjer samo se pretvaraš, u cem je kvaka?...
A on ce njma: ljudi, nisam ja nikaki inžinjer, 20 g radim u ovoj firmi i na WCu stalno trgam wc papir i nikad nepukne po rupicama koje su napravljene na njemu..... :D

Odg: Evo jedan vrhunki vic!!!!!

Reply #2
Znate li koja je najomiljenija igrica na računalu kod narkomana?
Need For SPEED
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: Evo jedan vrhunki vic!!!!!

Reply #3
Kresnula se plavusa s tipom. Poslije ga pita uplaseno:
- “Jao! Jesi li koristio prezervativ?”
– “Nisam!”
– “A, imas li sidu?”
– “Nemam.”
– “Uh, dobro da ne dobijem opet.”
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: Evo jedan vrhunki vic!!!!!

Reply #4
PAPAGAJ
Došla žena u trgovinu kućnim ljubimcima i razgledavajući kojeg bi si odabrala,spazi prekrasnog papagaja!
 
 -"Pošto Vam je ovaj papagaj?"

 
 -"Paaaa,dao bih vam ga za 20 kuna".
 
-A kako to da je ovaj tako jeftin ?Ostali su puno skuplji!"
 
 -"Znate, gospođo ,godinama je živio u bordelu gdje je pokupio vrlo osebujan rječnik.Ljude privuče svojom ljepotom i cijenom,ali ga brzo vrate.Neznam što da radim s njim."
 
 -"Svejedno ja bih ga uzela,psovajuća ptica baš fora!"
 
 -"OK"-složi se trgovac.
 
 Došla žena doma i stavila papagaja u dnevnu sobu i pomislila:-"Ma baš je krasan"
 
 Uto papagaj progovori:
 
 -"Aha, novi bordel, oooo i nova madame!"
 
 Žena u šoku par minuta, sabere se pogleda na sat i pomisli:
 
 -"4 su sata Martina i Maja samo što nisu došle s faksa,a i Mate će sad s posla."
 
 Nakon par minuta dolaze ženine kćerke s faksa i čim su ušle u dnevnu sobu papagaj progovori:
 
 -"Oho, evo i novih kurvetina.Hmm,dobre pičke! Ukrajinke ili...? Ajde,ajde opustite se uz malo beloga..."
 
 Dok su njih tri bile još u šoku na vrata dolazi Mate.
 
 -"Bok svima evo i mene" viknu Mate ulazeći u dnevnu sobu.
 
 Papiga gleda Matu i progovori:
 
 -"Pa di si Mate kućo stara, fala kurcu neko poznati da dođe!"