Skip to main content

Topic: Heli preporuka (Read 1821 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Heli preporuka

Pozdrav svima.

Može li preporuka za kakav coax ili fix pitch heli, jeftiniji model (najvjerojatnije rtf).
Namjena je letenje po doma i na livadi tu blizu. Nisam za neko turbo 3-d, nego za lagano i ležerno letenje, te da je stabilan i solidno upravljiv.

Imam dona Picoz sa kojim letim već dosta dugo, al mi ide na živce loša upravljivost (i samo 2 kanala)  :D
Budžet kojim raspolažem je katastrofalan najblaže rečeno, no moga bih se "rastegnuti" do cca 400 kn recimo.

Fala

P.S. Svaka sugestije je dobrodošla


Odg: Heli preporuka

Reply #2
Ako imate za preporučiti i kakav solidan coax heli...zainteresiran sam. ...bilo tko?  :-[

Odg: Heli preporuka

Reply #3
Imam ti ja malog Solo Pro-a za prodati, sa brdom dijelova.

Fixed pitch, zaboravi coaxe.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Heli preporuka

Reply #4
Solo Pro ti je super micro heli za po doma i dvorištu :)
MAK Zapad

Odg: Heli preporuka

Reply #5
To mi trenutno i treba, jer neću moći još neko vrijeme na letjelište sa jedrilicom previše.

Kaj su coaxi tolko loši?

Edit: I kaj im znači 3 i pol kanala  (3,5 ch)?  ::)

Odg: Heli preporuka

Reply #6
Imam još jedno pitanje, koliki teret može taj helić ponijeti? Htio bih pripasati stari mobać sa kamerom na njega
.No koliko mi se čini to je mali model pa vjerujem da ću morati nabaviti neku micro kamericu.

Odg: Heli preporuka

Reply #7
Jedino ako ce ta kamera biti laganija od pera..zaboravi na to,ako ga kupis vidit ces sta je to :)
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Heli preporuka

Reply #8
to mi se i čini kao problem... :D
Gledao sam jedan video. Sa njim ide i onaj kontroler kaj ne?

Nije pre divlji?  ???