Skip to main content

Topic: ZG letenje za vikend (Read 149069 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #31
Odlicno...vidimo se sutra :)


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #32
Ja mislim da nebum dosao, ma riknuo mi je motor na easystaru , ali to je bio onaj brushed verzija. Jedva sam ga izvadio kako je bio zaljepljen. E sad bi stavio brushless, a mislio sam ga staviti tako da ga mogu zamijeniti. Ima tko kakvu ideju kako bi ga namontirao. Stari motor je bio 27mm promjera, e sad da neku cijev zaljepim unutar pa da izbacim motor malo van

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #33
Možeš jednostavno odrezat cijeli gornji dio, onaj žlijeb di je bio brushed na pola žljeba rečeš sve dok ne dođeš do kraja žlijeba. Na kraju žljeba si uljepiš nosać za motor ili taman da osovina prijeđe polovicu žljeba da možeš montirat spiner i prop.regler i žice zaljepiš na model gornja polovica nosaća za krilo. Ako hoćeš mogu ti ja posudit neku gljivicu i 20A esc, prop i spiner dok si ne narućiš motor. jedini problem je da ide na 2s. mogu ti i batku posudit. pogledaj si ovo s rezanjem žljeba na coljonom bixu, mislim da ima tu negdje na forumu slike.


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #34
Posto je sutra najavljena kisa jel svejedno dolazite,ja bi navratio al neda mi se bezveze voziti do tamo ako nikoga nece biti


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #35
Imam motor i ESC, daj baci link ako znas gdje je tocno da ne istrazujem. Ako imas ti nekav nosac da ne kemijam , nadjemo se i odmah ti dam plejku

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #36
Nemam ti nikav nosać, mogu napravit ali siguran sam da možeš i ti.
Može obićni šper, pleksi ili nekej tvrdo. Budem pogledo u temu u kojoj mislim da je to pa linkam ak je.


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
Spektrum dx7s i razni modelčeki


Odg: ZG letenje za vikend

Reply #38
Pa takav je bio i stock, kaj Easystar nema nosac :)


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #39
Ma nema, jedva sam izvukao ovaj brushed van, stavili su tonu ljepila, budem nekaj skemijao, fora igleda ovaj easystar od Zeda. Ma ja mislio promijeniti taj motor i ubaciti Storma , kad ga vec imam, stoji mi i skuplja prasinu, sad nek nadje svoju svrhu. Izrezao sam rupu ispod krila u samom trupi kako ima Dr.Tom i super ima mjesta koliko hoces

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #40
Ja sam isto jedva izvukao ovaj drveni nosac (stock), a drvo je bilo najgore koje sam vidio (mekano, kao da je trulo) pa sam napravio od neke debele plastike nosac (ne plexi)
Nosac je kao "stupic" koji ide unutra u stiropor.
Imam ja stock motor od Bixa koji ok radi na 3S i 6x4 pa ak skemijas nekaj sutra ga strpamo nutra.



Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #41
Da takav nosać od plastike ima i coljo, na zo sam mislio


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #42
Je kad sam ga ja delal :D

Vidimo se sutra oko 10-11

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #43
 Je i to je sve preslabo! Najbolji je bio zadnji od letvice 12x6!

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #44
odoh u bauhaus vidjet kaj ima tamo da pripasem