Skip to main content

Topic: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010 (Read 26843 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #60
prijatelji nemojte se ljutit ali ja imam bolne rane iz Vukovara pa sam se malo zanio u krivom smjeru.

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #61
odakle je taj kokošar što se je javio ?
nastavite bičevati posadu dok se ne odobrovolje...............

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #62
Šoki prijatelju ne uzbuđuj se , sve izglađeno...bit će skupa a to je najvažnije....
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #63
Još jednom bi zamolio one koji misle doći do Vukovara(za tjedan dana) da se prijave iz nekoliko razloga : prvih dvadeset imaju smještaj u velikim šatorima domaćina , potrebno je par dana prije prijaviti brojno stanjer grupe za posjet memorijalnom centru i isplanirati način prehrane ovisno o broju prijavljenih....hvala
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #64
Gdje su prijave modelari Zagreba i okolice , modelari Varaždina...a i svi ostali ????.....skup će biti pa makar došli samo dva gosta ....pozdrav svima!!!!
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #65
Obzirom na mali broj prijava organizator je odlučio počastiti učesnike slavonskim čobancem i roštiljom a u subotu od !7 sati za sve učesnike i goste-posjetitelje svirka uživo vinkovačkog Rok benda...možda ovo još kod nekih donese prevagu za dolazak......vidimo se u Vukovaru!!!!!!
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #66
Vidis Zlatane da nisu zainteresirani,mozda bi i bilo dosta prijavljeni da pojedinci ovdje na forumu nisu "provokatori",umjesto da nam pomognu samo su nam odmogli,mislim da nisu ispali fer,odmah su poceli sa raznim podbadanjima tako da su neki i odustali.Ako nisu ni plabirali doci nisu ni trebali ostavljati svoje komentare.

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #67
Mislim da to ne treba gledati na taj način (kao provokatore).
Vukovar je malo na nezgodnom mjestu, daleko je svima, nema se baš nešto ni previše novaca.
Netko je spominjao i nekakvo takmićenje.
Izgleda da su se i datumi poklopili.
No ne treba se sekirati, nekako će biti
Ha ha ha a i modelari su sve stariji pa i to treba uzeti u obzir
nastavite bičevati posadu dok se ne odobrovolje...............

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #68
Je spominjalo se takmičenje a, na Braču je Veliki Avio miting + okupljanje modelara.
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #69
Mislim da to ne treba gledati na taj način (kao provokatore).
Vukovar je malo na nezgodnom mjestu, daleko je svima, nema se baš nešto ni previše novaca.
Netko je spominjao i nekakvo takmićenje.
Izgleda da su se i datumi poklopili.
No ne treba se sekirati, nekako će biti
Ha ha ha a i modelari su sve stariji pa i to treba uzeti u obzir

Jesu stariji su,ali nas dvojica mladića dolazimo! Ima da izložim onog depronca kojeg smo radili da ga cijeli svijet vidi,šta smo napravili...nabijem Forda nogom...
Narode dođite,svaki čovjek koji dođe će nam mnogo značiti! Prvi puta se održava ovako nešto kod nas i jedva čekamo vikend!
Mili, micro, nano, piko...

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #70
Da,sve je to OK sto kazete,i slazem se s tim,ali u pocetku kad je ovo postavljeno za Vukovar pojedinci su samo pisali svasta i tako su onda jos neki samo napisali da nece dolaziti zbog toga,tako da bi ti "provokatori"odjednom se ucutali i vise ne pisu,mislim da nisu ni morali ostavljati takve komentare na takav nacin,a svima hvala koji su nas podrzali.Htjeli smo nesto da se odrzava u Vukovaru,nesto novo ali eto kako je na kraju ispalo

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #71
A baš sam mislio napisati da dolazim ako mi daš da letim na deproncu
Maloprije smo pz i ja računali koliko bi ljudi moglo biti i nikako da navučemo brojku preko 760 osoba
U pravu si, nabijem forda nogom u ...
nastavite bičevati posadu dok se ne odobrovolje...............

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #72
cessna ne brini se ništa, biće sve ok
pa mi se barem znamo veseliti
nastavite bičevati posadu dok se ne odobrovolje...............