Skip to main content

Topic: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010 (Read 26843 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #75
Skup počinje u 9 sati u subotu brifingom ,zatim se ide u obilazak memorijalnog centra i spomen obilježja ovčara i groblja branitelja..zatim ručak na aerodrumu i letački program.Rok bend iz Vinkovaca počinje sa svirkom u 18 sati pa dokle ekipa bude raspoložena ...u nedjelju je cjelodnevni letački program...nadam se da je dovoljno...vidimo se u Vukovaru!
nastavite bičevati posadu dok se ne odobrovolje...............

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #76
Eto još jednom :poslednji poziv onima koji dolaza neka se jave da znamo broj ljudi  za šatore....hvala
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #77
kakva je prognoza ?
za nas koji smo na ovoj vjetrusini popušili upalu uha to je bitno
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #78
Za slavoniju ok uz mogućnost kratkotrajnih pljuskova....većina vremena povoljna....uglavnom bez vjetra...pogledaj na dhmz...pozdrav
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #79
U nabavku "potrošnog materijala" krećemo sutra i slobodan sam
Vas obavijestiti da je u subotu na meniju roštilj s nogu a u nedjelju slavonski čobanac....dobrodošli svi koji dolaze a mogu to već u petak u većernjim satima jer će šatori biti sutra postavljeni...pozdrav!!!!!
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #80
polako sokolovi, polako
svaka gradnja mora imati čvrste temelje
nastavite bičevati posadu dok se ne odobrovolje...............

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #81
mene satrala neka bakterija i dva dana sam sa upalom uha i strašnim bolovima....
racunal sam da me bude prošlo i ako nebi bilo vjetra i zime subota brač a  nedjelja u vukovaru....

da bi me danas zvali iz vrtica da dojdem po dijete jer vrišti od bolova u uhu....
oko 21h smo došli iz hitne.....a nadalje .. ceka me vikend po bolnicama na ispiranju ušiju...
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #82
prvo zdravlje a ostalo po redu
skitačemo se zajedno
nastavite bičevati posadu dok se ne odobrovolje...............

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #83
Dakle tri "mladića"priveli su priprema kraju i za sutra je sve spremno i nadamo se da ćemo imati više sunca nego kiše a i primjeren broj gostiju....
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #84
A kotlic????????

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #85
Kotlić je na programu u nedjelju...... 8)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #86
Posto su mnogi odustali,mazat ce mo po cobancu dok se ne raspadnemo....... :D :D :D

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #87
Drage kolege,skup smo odrzali u Vukovaru,bilo nas je 30 iz Vukovara,Vinkovaca i Cerica,dan je bio super za letenje,ni kapi kise temperatura je bila 27 stupnjeva,tako da se letjelo,rostiljalo,pilo i na kraju rok koncert uzivo i bilo nam je super,tako da cemo u buduce mi sami se druziti i uzivati,bilo je nekih najava da ce doci iz drugih djelova Hrvatske ali nista,sad smo vidjeli koliko je tko za letenje a tko je samo tu da pise bezveze po raznim zrakoplovnim forumima,zao nam je sto se kolega "MARIJOM"razbolio i nije mogao doci.Za ovaj skup se znalo vec duze vrijeme i da nitko nije dosao,tako da slijedeci put kad budemo nesto organizirali ne vrijedi pozivati ovako preko nekih foruma jer je to katastrofa.

Hvala vam svima.....

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #88
Aeroklub Borovo-Vukovar i Aerklub Feniks iz cerića:29.05.Vukovar Bez komentara.......nastavak sutra u 09.00......
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #89
nakon jucerašnjeg natezanja po bolnicama danas konacno mir
pa ja sam svoje bolovanje iskoristio da obiđem starce na selu, pogledam kako napreduju radovim na pecenjari i uzivam u prekrasnom danu.... i peki koju su složili za rucak
još da nemam tutnjavu u ušima i ne pijem neke konjske antibiotike od kojih imam p_____ev vjerojatno bi krenuo na put prema VK....

istina žalosno je kaj je ispalo tako kako je ali zadnje vrijeme baš nejde nikome na ruku to sa mitnizima...
pogledajte Jaksu od neki dan..... Brač danas...
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe