Skip to main content

Topic: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010 (Read 26729 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #90
meni se sutra ne nadajte
ne sutra nego nikad više
hvala i nemoj da bi me netko nazvao jer mu nešto nije jasno
nastavite bičevati posadu dok se ne odobrovolje...............

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #91
ljudi situacija je takva kakva je, narod nema para to je najveci problem, meni osobno nije problem ic do vukovara ali zena mi treba rodit svaki cas, ko zna mozda je i nocas uhvati tako da je to jedini razlog zbog kojeg ja osobno ne dolazim, druga stvar je da se ovaj danasnji i sutrasnji datum poklapaju sa raznim tekmama koje su vec odavno zabiljezene za taj termin tako da i jako puno modelara nije i zbog toga islo u VU;
istina sta kaze marijo ova vremena nisu bas za skupove, ko zna mozda kad se malo oporavi ova cjelokupna situacija jer mnogi nece riskirat 500-600kn troskova za put tamo jer nisu sigurni oce li ih sutra docekat radna knjizica kad dodju na posao;
svaka cast sto se odrzali skup i malo se zabavil ako nista drugo... 8)

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #92
meni se sutra ne nadajte
ne sutra nego nikad više
hvala i nemoj da bi me netko nazvao jer mu nešto nije jasno

 PRVO - po tvome pisanju bih rekao da si uvrijedjen ????
             a pozivao si da se dodje tu,

DRUGO - steta sto uz slike nema komentara

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #93
Moj Ivane opet ti ne kužiš zašto je čovjek tako reagirao...Svaka čast svima koji su zbog takmičarskih obaveza ili iz zdravstvenih razloga bili sprijećeni....Ali nemogu shvatiti one kojima je vremenska prognoza razlog ili neka banalna stvar... Neznam dali ću se ikad više upustiti u bilo što slično jer očito ovakav tip "druženja "većini nije interesantan...nama letenje i nije bilo najbitnije iako se letilo bez prestanka cijeli dan, bitno je razmjena iskustava i da mlađe naraštaje ovakvim manifestacijama privučemo u ovo..
   I na kraju se moram zahvaliti gospodinu Nikoli Borovcu -pretsjedniku modelarskog saveza Srbije koji je za razliku od mnogih našao vremena ,posjetio skup i odletio par letova na mojim modelima....
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #94
je stvarno je po mom super prosao i bez "forumasa" bez uvrede..na pocetku sve ono COOOL SUPERRR razgleasiti cemo i sve...i nakraju nitkoooo ali i to sto kaze gospodin PZD stvarno ja skidam kapu Nikoli Borovcu koji je cak i iz srbije mogao da dodje na jedan ovakav miting..i letilo se sve dok nam AKUMULATORI nisu bili prazni ja osobno sam odradio nekih 15 letova sa vinkovcanskim Ucenikom...jos 2 ucenika su letila sami i isto tako napravili...PZD je letio neumorno....kako god naletili smo se,najeli,napili,naslusalil.i bilo je doista JAKO FINo i danas se nastalja i nadam se da se proci kao i jucer....toliko od mene
i daska ce letjeti ako stavimo motor

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #95
Sokac je to napisao jer mu je bilo dobro,cak mislimo da je bio cijelu noc na aerodromu i da ce mo ga naci tamo sad kad se skupimo,jer covjeka vise nemozes "otjerat"sa piste,rijesio da leti i cijelu noc.Nije mi jasno da se sad moze poslije svega napisati razlozi ne dolaska,zasto se tako nemoze prije dogadjaja napisati pa da organizator ne sprema sator za nocenje,hranu i pice?

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #96
Aj ti kume nama objasni zasto je nas kolega Zlatan iskljucen iz organizacije modelarskog mitinga???
Mislim da sa tim nastupom taj skup ce definitivno podbaciti 60-70%, ja osobno a i desetak kolega u koje sam siguran nece ic samo iz tog razloga;


Vidis DavoreVZ sto si na pocetku pisao kad smo objavili da ce se odrzati skup modelara,i poslije toga je ponovo Zlatan bio organizator,a poslije skupa napises nisi dosao iz razloga sto ti zena treba roditi,tako da je vise bilo sto komentarisati oko dolaska suvisno!!!!

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #97
Moj Ivane opet ti ne kužiš zašto je čovjek tako reagirao...Svaka čast svima koji su zbog takmičarskih obaveza ili iz zdravstvenih razloga bili sprijećeni....Ali nemogu shvatiti one kojima je vremenska prognoza razlog ili neka banalna stvar... Neznam dali ću se ikad više upustiti u bilo što slično jer očito ovakav tip "druženja "većini nije interesantan...nama letenje i nije bilo najbitnije iako se letilo bez prestanka cijeli dan, bitno je razmjena iskustava i da mlađe naraštaje ovakvim manifestacijama privučemo u ovo..
   I na kraju se moram zahvaliti gospodinu Nikoli Borovcu -pretsjedniku modelarskog saveza Srbije koji je za razliku od mnogih našao vremena ,posjetio skup i odletio par letova na mojim modelima....

Zlatane,pitanje,
Borovac Safet je bio podoficir i veoma aktivan clan AK "Rudi Cajavec" u Banja Luci,
inace sa sluzbom na Aerodromu Zaluzani kod Banja Luke,
je li znas da li mu je Nikola nesto u srodstvu ??

zelim vam danas lijepi dan i mnogo zadovoljstva.
hvala.pozdrav

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #98
Ivane brat od Nikole zove se Pavle Borovac tako da za druge neznam..Inače evo mali rezime današnjeg dana:
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #99
Aaaauuuuu,al se danas dobro jelo,pilo,letilo bas!!!!

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #100
Mi smo ovdje proveli dva prekrasna dana i samo nam je malo žao što nije bilo ljudi i iz nekih drugih djelova lijepe naše....to nam je škola za ubuduće i pitanje je dal ćemo se uopće uhvatiti organiziranja susreta na sveobuhvatnoj razini...Jučer su nam u gostima bili novi momci iz djakova koji se tek upuštaju u modelarske vode i sada nam pretstoji organizairanje suradnje i zajedničkih akcija...Prijavak o naša dva dana je tu pa ubuduće dobro razmislite dali ćete doći ili nećete...pozdrav svima! ;)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #101
dečki, svaka čast na održavanju susreta.
to što su se stalno javljali sa protivnim i negativnim stajalištima oko susreta i što su nabrajali razne razloge neka vas ne brine, bitno je da je vama bilo dobro i da su došli ljudi koje to zbilja zanima. mi iz sela smo raspravljali o dolasku pa je od nas destak bilo samo dva da idemo pa nismo ni za autoput i benzin za kombi imali, jer se našim letačima to ne isplati,a u biti puno je ljudi u zadnje vrijeme postalo modelarima samo da bi pokazivali skupe stanice a ne za igru ili kakvo druženje, isto se dogodilo i sa silnim autoklubovima ovih i onih marki unazad par godina. ja sam isto razočaran sa ponašanjem nekih svojih prijtelja koji misle da se njih treba posebno moliti da idu letit. to je gorka istina.
svako zlo za neko dobro, a dobra je stvar šta sad znate koji su vam pravi prijatelji.
pozdrav svima i samo hrabro, denis.

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #102
Miting je organiziran i održan zabavili su se oni koji su bili. Prestanite plakati za onima koji nisu došli. Svatko ima svoje razloge.
To uopće nije važno, drugi puta će se odazvati više ljudi. Prvi mačići se u vodu bacaju ili pivo  ;D
 
Vjerujem da je piva bilo  :)
 
Nema prijatelja i neprijatelja.
 
Kad se nešto planira objavi se, održi se, pa tko dođe dođe. Svi su razmišljali o dolasku. Ovakvo pisanje može samo odbiti ljude od budućih događanja.
Okanite se takvog pisanja i bit će bolje za sve susrete ubuduće. Neka kriza događanja je prisutna i šta sad i to će proći
 
Samo opušteno i bez forsanja.
 
Ako vas je bilo tridesetak to je uspjeh. Desetak modelara je odlično sve više je uspjeh.
 
Možda ste malo previše očekivali pogotovo za prvi susret. U jesen napravite još jedan pa ćete vidjeti razliku.

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #103
Denis13,dobro si rekao za druzenje,sve vise je bitnije da se pokaze tko sta ima od opreme a za letenje i jos manje za druzenje nije bitno,a sto se tice ponovnog organiziranja modelarnog druzenja neznam kako ce slijedeci put biti,jer smo dobili kritike od AK sto je sad od strane AK bilo sve osigurano pice hrana spavanje,sto znaci sve je bilo dzaba za ucesnike tako da su rekli slijedeci put ako nesto budemo radili da ce sve biti o trosku ucesnika,najgore je sto smo danima vodili "borbu"sa celnim ljudima AK da sav trosak ide na racun AK,i na kraju 0 bodova