Skip to main content

Topic: PicaSim RC simulator za jedriličare... (Read 12638 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: PicaSim RC simulator za jedriličare...

Reply #15
A znam za to ... al mi je prelose to tam napravljeno :)  ...
Eh.. pa ne smeta te valja ta bijedna grafika u FMS-u ?  Po meni RC-Sim treba imati dobru 'fiziku' modela, a ne neku opaku grafiku !
Da citiram pajdaša: Ako je već plavuša i 'raspoložena', nije ti bitno i da je pametna !  ;)
 
 


Ma nije zbog grafike ... tam kolko se sjecam nema ni sajle ... nego je samo imaginarna :)
... krepala mi je graficka ... sad imam neku za 300kn tek tolko da vrti ... a i dok sam imao bolju nisam se bas igrao
ni ne namjeravam vise ... proslo me to ... :)

Odg: PicaSim RC simulator za jedriličare...

Reply #16
Kako to ide otp da se pokrenu ? U kao tom nekom virtual prozoru? I da napomenem mrzim Win...
Milos @ Galaxy S3
Wine skineš ovdje, ovisno o distro koji imaš: http://www.winehq.org/download/
Instalacija je moguća na sve poznate načine: synaptic, apt-get ili paket handlerom...konfiguriranje - o tome pročitaj na stranici.

Wine u homedirectory napravi folder '.wine' i u njemu 'disk c:/' i tu onda sa wajnom instaliraš winbecilne programe koje želiš. Sposobnost izvođenja, odnosno kompatibilnost je priča za sebe, najbolje je otići na stranicu wajna i pogledati listu programa koji su kompatibilni, tj. pogledati upute što bi trebalo napraviti da budu kompatibilni,
npr. za poznati Irfanview treba ubaciti jedan .DLL i sve radi OK. Neki programi traže , neki ne traže podešavanje.
Ja sam npr. instalirao Solid Works bez ikakvih podešavanja i dela savršeno.
Iz čiste zajebancije instalirao sam VLC za winbecile na wine (iako postoji potpuno ista inačica za Linux) i pokrenuo isti  wideoclip istovremeno na origigi Linux inačici i VLS pod wajnom i dobio ono što vidiš na slici dolje (lijevo origigi, desno VLS - wine ), nema razlike !  :D . Prema tome niti se isplate win niti wine, jer open source zajednica ima 'za svakog po nešto'.
Eto, toliko, ako te još nešto interesira, pitaj  ;)
Damir

Re: PicaSim RC simulator za jedriličare...

Reply #17
Izasao extrab update ima sad masu modela od aviona do jedrilica. Itd. Svaka cast ljudima na gesti

Milos @ Galaxy S3

Odg: PicaSim RC simulator za jedriličare...

Reply #18
Moram se malo pohvalit, drzim trenutni rekord za zadnjih mjesec dana (ravnica, cukac i termika) na PicaSimu :)

Ajmo di ste igralci pokazite svoje skoreve!!



Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: PicaSim RC simulator za jedriličare...

Reply #19
ovo je vrijeme od 109 sekund? ili

probao sam malo igrati ali muci me sto nema mojeg moda nego samo mod1 i mod 2 (bat ja nisam nasao )
strong, light and cheap - choose two

Odg: PicaSim RC simulator za jedriličare...

Reply #20
Na cemu igras? Ios, Android, PC?

Da to je vrijeme, od njega se oduzme udaljenost kao penali jel...

Naravno moj rezultat je grozan, ali odlican da vas navuce da probate igrat :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: PicaSim RC simulator za jedriličare...

Reply #21
android
strong, light and cheap - choose two

Odg: PicaSim RC simulator za jedriličare...

Reply #22
Ja na iOs-u imam sva cetiri moda...
Provjeri jel ima kaki noviji update, ne znam...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: PicaSim RC simulator za jedriličare...

Reply #23
Lako je ostvarit rekord kada se uvati termički lift do neba  ;) eto meni pošlo za rukom nakon 1h letenja
down with the gravity

Odg: PicaSim RC simulator za jedriličare...

Reply #24
Ovo je bas "race" mod ili sto?
Ja u natjecanju jedva nadjem ikakve termike, kamoli stupcine za penjanje. U normalnom modu mogu isto zujat kolko oces...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: PicaSim RC simulator za jedriličare...

Reply #25
Je, u race modu je
ma bitno je samo ne radit nagle poteze, a oni lešinari šta kruže uopće mi ne pomažu pri vatanju termike  :D
down with the gravity

Odg: PicaSim RC simulator za jedriličare...

Reply #26
Brutala :)


Sent from my iPhone using Tapatalk