Skip to main content

Topic: FLYFREK LOGO ??!! u .cdr .ai  (Read 2088 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

FLYFREK LOGO ??!! u .cdr .ai

Već sam pitao neke ljude po forumu, ali još nisam niš dobio...
Mogu nabacit neki tracing ove bitmapice u Corelu i izgubit 2 sata, što je bedasto ak ga netko ima...

ideja je izrezat pol kile naljepnica pa podijelit s forumašima koji bi na svoje avione rado stavili FF logo, a ima takvih..
ja imam neke ljude koji rade sa folijama i postoji šansa da mi to zrežu za neku prijateljsku cifru...


znači.... trebam FF LOGO u .cdr .ai ili nekom drugom općeprihvaćenom vektorskom formatu..

Odg: FLYFREK LOGO ??!! u .cdr .ai

Reply #1
U program se ne razumijem :P,ali ovo s naljepnicama podržavam :D!Odlična ideja ko god se sjetio!

 

Odg: FLYFREK LOGO ??!! u .cdr .ai

Reply #2
Svakako podržavam takvu ideju nek se vidi da nas ima!
Graupner MC-24,Graupner MX-12,Piper Super Cub 15 ccm, Albatros, Albatros l-40, Focker dr.III, Zagi, Tucano, Eagle, Cessna 172 3,3m 50 ccm, Olld Blue 2,2m 30ccm

Odg: FLYFREK LOGO ??!! u .cdr .ai

Reply #3
Ako vam paše ovaj logo sa foruma, plavi, gore lijevo, mogu ga ja traceat u Corelu
Naravno uz adminovu dozvolu ;)

Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: FLYFREK LOGO ??!! u .cdr .ai

Reply #4
Bilo bi OK
Graupner MC-24,Graupner MX-12,Piper Super Cub 15 ccm, Albatros, Albatros l-40, Focker dr.III, Zagi, Tucano, Eagle, Cessna 172 3,3m 50 ccm, Olld Blue 2,2m 30ccm

Odg: FLYFREK LOGO ??!! u .cdr .ai

Reply #5
Ja iskopao ovaj

Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: FLYFREK LOGO ??!! u .cdr .ai

Reply #6
Aj super...   hvala..
Razmišljao sam si da bi bilo dobro na taj logo dodati i ".net" jer
postoji registrirano ime i na .com domeni.. pa da ne bude zabune..
Poigram se s tim, vi predložite neke dimenzije, pa bumo se usaglasili
oko boje i gramaže folije...

Lp