Skip to main content

Topic: PRVI RAPSKI MODELARSKI MEETING, FRUGA 2012  (Read 11431 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

PRVI RAPSKI MODELARSKI MEETING, FRUGA 2012

Zvuči malo pretenciozno, ali pokušati ćemo Vas uvjeriti da je stvarno bilo tako! Nije trebalo puno razmišljanja i razgovora da se zaljubljenici u ovaj hobby sastanu i naprave svoj prvi službeni modelarski meeting na Rabu. Pokušat ćemo Vam dočarati vaše djecje snove, ili želju vaše djece ili da dijelom proživite radost i romantiku letenja zrakom. Ovo može biti jeftin ali i skup hobi u kojem može sudjelovati svaki član obitelji, i u kojem pojedinac može napraviti jako mnogo, a grupa još i više. Kao što većina ovakvih hobija zahtjeva mentora, tako smo mi imali i svoga iz kojeg smo crpili sve moguće informacije, savjete i znanje. Dan je bio jednostavno presavršen za prvi ovakav događaj gdje vam donosimo slike meetinga na vašu radost, kao i radost vaše djece, prijatelja te poznanika.

Bilo je tu prekrasnog leta...ali i uzbudljivih slijetanja kao i ne tako lijepih padova modela. Kako nismo iskusni letači, do ovakvih padova dolazi češće, ali nemojmo se zavaravati. I najiskusniji letači lome svoje modele ;) Kako su modeli često napravljeni od lakog materijala, lako se i popravljaju.
Česti alat je epoksi ljepilo i lemilica :) te idemo opet u let...
Ovo je bio prvijenac, naučili smo mnogo, pokupili iskustva i jedva čekamo drugi susret gdje ćemo pokazati svoje znanje letenja. Hvala prijateljima na Forumu FLYFREAK koji nesebično pomažu svima kojima je to potrebno da se ovaj svijet razvije i kod nas. Uskoro vam donosimo i kratki video...

Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: PRVI RAPSKI MODELARSKI MEETING, FRUGA 2012

Reply #1
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: PRVI RAPSKI MODELARSKI MEETING, FRUGA 2012

Reply #2
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: PRVI RAPSKI MODELARSKI MEETING, FRUGA 2012

Reply #3
Skužajte na puno slika  ::)
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: PRVI RAPSKI MODELARSKI MEETING, FRUGA 2012

Reply #4
E tu bi ja na godisnji!! :)
Super slike ... slika nikad previse :)

Odg: PRVI RAPSKI MODELARSKI MEETING, FRUGA 2012

Reply #5
Lijepo druženje :)

Nikad previše slika!
ko pita više zna

Odg: PRVI RAPSKI MODELARSKI MEETING, FRUGA 2012

Reply #6
Ako se ekipa slaže tu sa Foruma...lako vam svima možemo riješiti smještaj za spavanje, i organizirati na Rabu malo letenja, roštiljanja, zabave, hostesa :)  8)
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: PRVI RAPSKI MODELARSKI MEETING, FRUGA 2012

Reply #7
prekrasno ....



Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: PRVI RAPSKI MODELARSKI MEETING, FRUGA 2012

Reply #8
Ako se ekipa slaže tu sa Foruma...lako vam svima možemo riješiti smještaj za spavanje, i organizirati na Rabu malo letenja, roštiljanja, zabave, hostesa :)  8)

Pa kaj nas niste pozvali već ove godine!  :D
Vidim da vam je super bilo ;)
MAK Zapad

Odg: PRVI RAPSKI MODELARSKI MEETING, FRUGA 2012

Reply #9
Ako se ekipa slaže tu sa Foruma...lako vam svima možemo riješiti smještaj za spavanje, i organizirati na Rabu malo letenja, roštiljanja, zabave, hostesa :)  8)

ne, niti čuti, nikako, ni pod razno... :D :D :D :D :D

uopće ne želimo ovakvu zabavu na moru :)


Odg: PRVI RAPSKI MODELARSKI MEETING, FRUGA 2012

Reply #10
Subicu,dragi bodule....dobro si to organizirao...kada Vas gledam imam osjećaj da jedino modelari ispravno funkcioniraju u Lijepoj Našoj... ;)
Samo zovi...dojurit će mo kao sokolovi ...hvala unaprijed na pozivu..preporučam kasnu jesen i rano proljeće...u međuvremenu morate zarađivati od turizma... 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: PRVI RAPSKI MODELARSKI MEETING, FRUGA 2012

Reply #11
Dragi moji Forumaši,
Inače sam na Rabu poznat kao organizator svakojakih bedastoća, akcija, fešti i tako...i uvjek za malo para i samo za guštanje.
Zato vam kažem, ako ja uzmem to u svoje ruke, smještaj imate besplatno to vam garantiram, klopu i cugi ćemo organizirati putem sponzora
ili nekom sitnom donacijom, a na vama je da dovučete vaše makete, modele, guzice, komade itd sa sobom da jedan dan na Rabu napravimo rusvaj
da se proveselimo, a vi da uživate u našem otoku.
Jednostavno zar ne ;)

Samo ako nam to vrijeme dopusti  ;D

Ako ne bude ovu godinu, bit će dogodine...bilo to ovu jesen ili rano proljeće jer svima nama tako paše.
Makar ja to sve morao organizirati preko mojeg moto kluba, ali ću organizirati he he he
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: PRVI RAPSKI MODELARSKI MEETING, FRUGA 2012

Reply #12
Dragi moji Forumaši,
Inače sam na Rabu poznat kao organizator svakojakih bedastoća, akcija, fešti i tako...i uvjek za malo para i samo za guštanje.
Zato vam kažem, ako ja uzmem to u svoje ruke, smještaj imate besplatno to vam garantiram, klopu i cugi ćemo organizirati putem sponzora
ili nekom sitnom donacijom, a na vama je da dovučete vaše makete, modele, guzice, komade itd sa sobom da jedan dan na Rabu napravimo rusvaj
da se proveselimo, a vi da uživate u našem otoku.
Jednostavno zar ne ;)

Samo ako nam to vrijeme dopusti  ;D

Ako ne bude ovu godinu, bit će dogodine...bilo to ovu jesen ili rano proljeće jer svima nama tako paše.
Makar ja to sve morao organizirati preko mojeg moto kluba, ali ću organizirati he he he
Prijatelju samo organiziraj ja prvi dolazim  :)
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: PRVI RAPSKI MODELARSKI MEETING, FRUGA 2012

Reply #13
Ti možeš i katamaranom doć  :D
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: PRVI RAPSKI MODELARSKI MEETING, FRUGA 2012

Reply #14
lajkam

Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe