Skip to main content

Topic: Dobrodošli u EU - što se mjenja za modelare? (Read 12560 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Dobrodošli u EU - što se mjenja za modelare?

Evo jos malo pa ponoc i Hrvatska u EU.

Ovdje slobodno pisite vas iskustva i misljenja o promjena koje nam to donosi.

Ja krecem prvi.
Hobbyking dostava iz NL i EU skladista sa vrlo povoljnim cijenama.
DPD i GLS kurirske sluzbe dopremiti ce vam paket na kucna vrata, za 3-5 dana.
Bez maltretiranja, carinjenja, nebuloza iz Rhea d.o.o. i slicnih (sto se mene tice, mogu odmah vrata zatvoriti :) )

Postavite si filter na NL i EU skladiste i narucite
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/warehouse.asp?countrycode=NL
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24


Odg: Dobrodošli u EU - što se mjenja za modelare?

Reply #2
Na HK stranici :) sused ;)
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250

Odg: Dobrodošli u EU - što se mjenja za modelare?

Reply #3
Nikakve koristi od toga dok je sve meni zanimljivo na backorderu s NL Warehouse-a, sad sam prelistao i razočarao se a zvučilo je dobro, ma popravit će stanje na skladištu, nadam se.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Dobrodošli u EU - što se mjenja za modelare?

Reply #4
Ajmo sloziti listu cega nema, a mi bi htijeli :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Dobrodošli u EU - što se mjenja za modelare?

Reply #5
Kad se ocekuje promjena shippinga iz NL skladista HK i ostalih EU trgovina?
Jos uvijek je sve po starom, a vec smo 9h u EU  :)
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Dobrodošli u EU - što se mjenja za modelare?

Reply #6
Promjena se ocekuje kada programeri to naprave ovisno o svakoj stranici za sebe.

Odg: Dobrodošli u EU - što se mjenja za modelare?

Reply #7
Koju vrstu shippinga izabrat najbolje iz Nizozemske za tezinu cca. 200-300 grama? hvala.

Odg: Dobrodošli u EU - što se mjenja za modelare?

Reply #8
od kada je otvoreno NL skladiste svi se zale da nema robe u njemu. to je jednostavno promasena investicija.


kaj se tice izmjena nadam se da ce sada stizati paketi iz EU i na moja vrata i nece biti SLO dostavki i maltretiranja Nea  ;)

kao i da ce sada mozda biti stavljena Eurvatska na liste web shopova da napokon mogu narucivati gdje hocu i kaj hocu i da bude dostavljeno u HR i da ne gledam vise poruku: not shiped in your country...ko da smo gubavi...
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Dobrodošli u EU - što se mjenja za modelare?

Reply #9
Kad se ocekuje promjena shippinga iz NL skladista HK i ostalih EU trgovina?
Jos uvijek je sve po starom, a vec smo 9h u EU  :)


Poslao mail u HK - da se izvole primit posla i hitno promije te užasne poštarine.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Dobrodošli u EU - što se mjenja za modelare?

Reply #10
Kad se ocekuje promjena shippinga iz NL skladista HK i ostalih EU trgovina?
Jos uvijek je sve po starom, a vec smo 9h u EU  :)


Poslao mail u HK - da se izvole primit posla i hitno promije te užasne poštarine.

Faldomak, proglašujemo te za našeg izaslanika i pregovarača između FF-a i EU Hobykinga da dogovoriš ubrzano rješavanje slanja paketa u RH i što niže po mogučnosti free poštarine u lijepu našu. :D :D :D ;) ;) ;).
Dok se to ne riješi dobra bude i solucija dostave do SLO pa bar nebude žicanja i muljanja na granici, jedino kaj je izbor opreme mali i dosta robe na backorderu a i cijene su im podosta više nego u Kini, pogotovo za modele.

Odg: Dobrodošli u EU - što se mjenja za modelare?

Reply #11
a ko ne pita - ne dobi - tak to ide.

Izbor NL i EU (DE) je tak tak ali uvijek ima nešto - motori su ok, baterije koje me zanimaju isto, ima i par zgodnih EPPova. Pribor (sitnice) ionak kupujem u Austriji ili Češkoj - pogledaj recimo razliku između HK i MPJet prop adaptera.

A support site na HK je bajka - 5 puta javio "unknown server" pa onda ajde nekako proradio.

Status zahtjeva je "new" - bez promjena, povratnog maila ili sl. - ali valjda bude već.

if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }



Odg: Dobrodošli u EU - što se mjenja za modelare?

Reply #14
Lindinger je unio promjene prema HR. Shipping ispod 10€. Za recimo jos jednog MXSa  ;)
E to se zove dobra vijest, ja si pikam nekaj od 1,7-1,8 raspona kad mi se nabralo batki pa bu i za 10s napona. Veći model više trešća za potpalu  :D :D :D.
A jesmo mi tzv. modelari pravi gospodari, godišnje podrobimo i modela i dijelova a ko još čika, začikamo jedan solidan  auto :D :D.
Ja neki dan išo zbrajat kaj sam potrošil samo na HobyKingu unazad 5-6 godina., 2 576 amera. A di je Lindiger, Švagi, Stopar, Towerhoby i Štef u Brežicama sigurno tu negde  :'( :'( :'(.