Skip to main content

Topic: Osijek Air Show 2015 20. lipanj (Read 10520 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Osijek Air Show 2015 20. lipanj

[attachimg=1]




20. lipanj 2015.




Aeroklub Osijek i ovog lipnja organizira zrakoplovni spektakl.Program je zamišljen kao cjelodnevno druženje na aerodromu, a sastoji se od neletačkog i letačkog dijela.Neletački dio započinje u 10.00 sati ujutro, a u istome će posjetitelji moći vidjeti:- Izložbu zrakoplova- Sajam zrakoplova i zrakoplovne opreme- Bespilotne letjelice- Avio modele- Simulator letenja- Prezentacije zrakoplovnih tvrtki i škola- Maketarsko natjecanje ''Osijek Kup 2015''- Natjecanje osnovnoškolaca u daljini leta klizača- DJ, ugostiteljske sadržaje, tombolu...

U letačkom dijelu programa objedinjena je kompletna klubska scena generalne avijacije, od paraglidera, ovjesnih jedrilica i padobranaca preko lakih i ultralakih aviona pa sve do nešto većih dvomotornih aviona.
Očekuje se i nastup Hrvatskog Ratnog Zrakoplovstva..

Uz besplatan ulaz, svi posjetitelji moći će doživjeti dio zrakoplovstva kroz tandem skokove padobranom i tandem letove paragliderom.

info: osijek.airshow@gmail.com
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Osijek Air Show 2015

Reply #1
Jedva čekam, vidimo se!

Sent from my GT-S5570 using Tapatalk 2

Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Osijek Air Show 2015

Reply #2
Pozivnica za Air Show Osijek, to sam nabrzinu sklepao u AE od materijala s letenja sa modelarskom ekipom iz Osijeka:
https://www.youtube.com/watch?v=GNdJ7RRrnNE
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis




Odg: Osijek Air Show 2015 20. lipanj

Reply #6
Približio se i taj dan, koliko god se činilo daleko...evo to je već ove subote. ;) ;D
Pravila za modelare ostaju ista, letenje prije glavnog programa u zoni letenja za modelare prikazanoj na karti:

https://www.google.com/maps/d/edit?mid=z-_7ZEN9ztiU.kcNKF17IfZko

Strogo zabranjeno letenje modelima iznad i u ravnini glavne piste, zbog ostalih sudionika događanja.

I naravno, i ove godine u 9. mjesecu, cijeli areodrom će biti samo naš za drugi Modelarski Air Show, no o tome će ići obavijest na vrijeme.

Očekujem ugodno druženje sa svima koji možete doći da uveličate našu manifestaciju (ove godine su i modelari u glavnom programu, no ...dođite pa ćete vidjeti i koji).  :D
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Osijek Air Show 2015 20. lipanj

Reply #7
Zaboravih napomenuti.
Klopa (ručak) osiguran za modelare, naravno besplatno. Na žalost nije čobanac, već grah (eh, kriza a i prošireni program ove godine....)
Čobanac će biti u 9. mjesecu na modelarskom druženju.  :D
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.


Odg: Osijek Air Show 2015 20. lipanj

Reply #9
Ako ide netko iz ZG na show i ima mjesta u autu za prijevoz , eto isao bi rado 8)

Odg: Osijek Air Show 2015 20. lipanj

Reply #10
Još jedna napomena.
Kao i prošle godine, jedino modelari imaju dozvolu ulaska na aerodrom autima (zbog opreme i modela koje nose).
Na ulazu obavezno napomenite da ste modelar i neće biti problema.
Jedino se neće moći direktno prilaznom cestom do naše kućice već sporednom, no sve je na karti (uvećajte si malo) nacrtano:

https://www.google.com/maps/d/edit?hl=en&authuser=0&mid=z-_7ZEN9ztiU.k6ENV6X4ZDcw
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Osijek Air Show 2015 20. lipanj

Reply #11
Gosti polako dolaze.....
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Osijek Air Show 2015 20. lipanj

Reply #12
Kao i uvijek, u Osijeku super provod. Hvala domaćinima na besplatnoj klopi i cugi ;)
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Osijek Air Show 2015 20. lipanj

Reply #13
Osijek uvijek , pravi domaćin , odlična organizacija i neprocjenjivo ugodno proveden dan  ;)
..naš  skromni doprinos uz nekoliko fotografija  :)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Osijek Air Show 2015 20. lipanj

Reply #14
Odlično, bilo je super, ajmo ekipa više slika i videa, moje ide čim bude obrađeno  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis