Skip to main content

Topic: Multirotor Challenge u Mostaru - 10.09.2016. (Read 11764 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Multirotor Challenge u Mostaru - 10.09.2016.


Pozdrav svima,

ovom prilikom želim da vas pozovem na multirotor challenge koji će se održati 10.09.2016. u Mostaru. Takmicenje ce se održati u dvije kategorije:

1. Mini-Racers challenge - utrka nama poznatih mini-racera (size: 180-280mm)
2. Bullseye challenge - takmicenje u brzini i preciznom slijetanju za sve vece letjelice (size: 350 - 700mm)
Rijetkost je da se na našim prostorima organiziraju ovakvi eventi bez placanja ucesca i sa vrlo bogatim fondom nagrada. Izuzetna je prilika da posjetite Mostar :)
btw, za mini-racers utrku bit će novcane nagrade u iznosu od 10 000KM, a za Bullseye challenge nagradni fond će biti isto 10 000KM ali u DJI proizvodima.

Više informacija klikom na event.
https://www.facebook.com/events/637282926428770/

Odg: Multirotor Challenge u Mostaru - 10.09.2016.

Reply #1
Drone Racing Team Croatia dolazi.
Vidimo se !
;)

Odg: Multirotor Challenge u Mostaru - 10.09.2016.

Reply #2
Me like  ;D

Odg: Multirotor Challenge u Mostaru - 10.09.2016.

Reply #3
kud svi tud i mali mujo  ;D

valjda cu slozit kola do onda, ako ne onda idem skuuuuterom  ;D

Odg: Multirotor Challenge u Mostaru - 10.09.2016.

Reply #4
Sa skejticem ;)

Sent from my LG-H815 using Tapatalk


Odg: Multirotor Challenge u Mostaru - 10.09.2016.

Reply #5
Znači ovo pod 2 može size 435 Quadcopter?
Ako može vjerovatno se vidimo.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Multirotor Challenge u Mostaru - 10.09.2016.

Reply #6
Da, potrebno je da je u opsegu 350-700mm (dijagonalno od centra jednog do centra drugog motora), i naravno mora se imati FPV veza. Vozi se lagana ruta i onda slijetanje na bullseye. Boduje se i brzina i preciznost slijetanja.

Odg: Multirotor Challenge u Mostaru - 10.09.2016.

Reply #7
Oprostite par cm pa dodjem sa 330mm ili ga produžujem ovaj vikend? :D


EDIT: ipak je 370 ja sam totalno zabrijao jooooj


Ništa, vidimo se na oba natjecanja :)


Odg: Multirotor Challenge u Mostaru - 10.09.2016.

Reply #9
http://www.index.hr/black/clanak/sudjeluj-u-epskoj-utrci-dronova-spark-multirotor-challenge-i-osvoji-vrijedne-nagrade/914439.aspx


clanak na indexu .... sve se nema :) ... obicno im je zanimljivije objavit par debila koji igra picigin na novu godinu nego nesto o aviomodelarima ... al dobro nisu ni ovo bas neki aviomodelari :)


Eee BuBi valja da dodje tih nekoliko iz HR i da uzmu to malo lovice što se djeli jer kako mi reče naš Renno (bio je sad tu u Prelogu ) za ove ovdje naše rotoraše vi ste "naučna fantasika "" Sve je to ionako u reklamne svrhe ,,,,sponzora :)

Odg: Multirotor Challenge u Mostaru - 10.09.2016.

Reply #10
http://www.index.hr/black/clanak/sudjeluj-u-epskoj-utrci-dronova-spark-multirotor-challenge-i-osvoji-vrijedne-nagrade/914439.aspx


clanak na indexu .... sve se nema :) ... obicno im je zanimljivije objavit par debila koji igra picigin na novu godinu nego nesto o aviomodelarima ... al dobro nisu ni ovo bas neki aviomodelari :)



Eee BuBi valja da dodje tih nekoliko iz HR i da uzmu to malo lovice što se djeli jer kako mi reče naš Renno (bio je sad tu u Prelogu ) za ove ovdje naše rotoraše vi ste "naučna fantasika "" Sve je to ionako u reklamne svrhe ,,,,sponzora :)


Decki treniraju svaki dan ... nisu normalni :) ... a novcana nagrada je uvijek dobra motivacija :)


Odg: Multirotor Challenge u Mostaru - 10.09.2016.

Reply #12
da uzmu to malo lovice što se djeli


Malo lovice? Pa nije bas malo stovise fina cifra ;D


Čestitke ekipi iz HR . Naravno da su odnjeli sve nagrade ,,,,pored bosanskih Spilberga i Tarantina sa fantomima ,,,:)

Odg: Multirotor Challenge u Mostaru - 10.09.2016.

Reply #13
Bravo ekipa  ;D