Skip to main content

Topic: SD team testiranja (Read 341715 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: quad iz Slavonije

Reply #435
Meni je zao sto nisam vidio x8 od4tm ali nadam se da ce biti prilike i za to. Sto se tice quadcoptera najbolji te uvjerivo najljepsi koji sam u zivotu vidjeo je od frankycro. Da se toliko sjaji kao da je poliran, te leti vrhunski elise se momacke :D a isto tako i vrijeme leta
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: quad iz Slavonije

Reply #436
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

 

Odg: quad iz Slavonije

Reply #437
Taman sam pregledao snimak s mog leta, zakon je priroda tamo i ovaj multi što se dimi a za lozu ću morat nabavit druge propelere  :)
A evo i flota iz mojeg kuta slikanja
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: quad iz Slavonije

Reply #438
ovako se reze loza...ma to sam vec dobro naucio....
Letim suncu pravo

Odg: quad iz Slavonije

Reply #439
Rezem lozu,kosim travu,tresem sljive i potpuno besplatno razbijam quadove...ma vidjeli ste svi da GPS danas nije dobro hvatao a i Banga stalno govori pazi na guzicu pa sam se uplasio..ode guzica
Letim suncu pravo

Odg: quad iz Slavonije

Reply #440
Taman sam pregledao snimak s mog leta, zakon je priroda tamo i ovaj multi što se dimi a za lozu ću morat nabavit druge propelere  :)
A evo i flota iz mojeg kuta slikanja

A RC JAZO se odmarao u gepeku. Računajte i na nas!  ;)
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: quad iz Slavonije

Reply #441
Bio sam loš spoter - nismo uspjeli obrezat lozu  :), ali zato je kasnije srepfler skoro odigrao full strike  :)  :)  :)

Taman sam pregledao snimak s mog leta, zakon je priroda tamo i ovaj multi što se dimi a za lozu ću morat nabavit druge propelere  :)
A evo i flota iz mojeg kuta slikanja

A RC JAZO se odmarao u gepeku. Računajte i na nas!  ;)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: quad iz Slavonije

Reply #442
stavite video s vasi letjelica i gimbala da vidimo malo bacinu pistu te prirodu iz zraka
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: quad iz Slavonije

Reply #443
Sve letjelice su krasne i lete savrseno ali imali smo i podmornicu u koju stane 5 kg mijesanog mesa a pilot je bio izvrstan slettio je na stol u pravo vrijeme...
Letim suncu pravo

Odg: quad iz Slavonije

Reply #444
Hvala ekipi iz Slavonskog broda na gostoprimstvu, ugodnom druženju a nadasve obilnom slavonskom ručku. Sada sam se sjetio da nismo slikali osobu koja nam je druženje učinila nezaboravnim. Netko nas je morao i hraniti dok smo mi vrludali zrakom.  ;)
 Bilo je puno potrošenih baterija i puno sitih drobicha. Neki su oborili osobni rekord u dužini leta i modificirali letilice zahvaljujući ekipi 4TM i SREFLERU. Ekipa iz Đakova pokazala odlićna dostignuća  u home-made copterima.
 Nadamo se sljedećem meetingu u Slavoniji.
 
 Za početak stavljam samo sliku učesnika. Puno kršnih slavonaca i jedan blitvar, premda po izgledu ne biste skužili  razliku. :D
[attachimg=1]
Posebno je krsan onaj sa sesirom...da nema uši sesir bi mu pao na ramena haahaaa... nasa sreca je da ste bili zadovoljni...da se opet ovako okupimo i provedemo ugodno dan...moj vrt nije do sad ovako rodio,dobra godina za multicoptere...prava berba i uspijesna godina...pogledaj te ovaj urod
Letim suncu pravo

Odg: quad iz Slavonije

Reply #445
Eto i mog zujanja
Let kod Bace u dvoristu
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: quad iz Slavonije

Reply #446
Hvala ekipi iz Slavonskog broda na gostoprimstvu, ugodnom druženju a nadasve obilnom slavonskom ručku. Sada sam se sjetio da nismo slikali osobu koja nam je druženje učinila nezaboravnim. Netko nas je morao i hraniti dok smo mi vrludali zrakom.  ;)
 Bilo je puno potrošenih baterija i puno sitih drobicha. Neki su oborili osobni rekord u dužini leta i modificirali letilice zahvaljujući ekipi 4TM i SREFLERU. Ekipa iz Đakova pokazala odlićna dostignuća  u home-made copterima.
 Nadamo se sljedećem meetingu u Slavoniji.
 
 Za početak stavljam samo sliku učesnika. Puno kršnih slavonaca i jedan blitvar, premda po izgledu ne biste skužili  razliku. :D
[attachimg=1]
Posebno je krsan onaj sa sesirom...da nema uši sesir bi mu pao na ramena haahaaa... nasa sreca je da ste bili zadovoljni...da se opet ovako okupimo i provedemo ugodno dan...moj vrt nije do sad ovako rodio,dobra godina za multicoptere...prava berba i uspijesna godina...pogledaj te ovaj urod


Đe mene ufati kako rastavljam RC JAZU. Svaki put u tvom vrtu neki feler.. :D
 Al neka, letio je, pa ću možda većeras staviti jedan video..
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(


Odg: quad iz Slavonije

Reply #448
Evo i video s Bangine hexe
Podaci o kontroleru i gimbalu - objašnjenju na Youtube

BANGA HEXA
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: quad iz Slavonije

Reply #449

super ja zadovoljan fino to radi :)

sad je jos preradjeno pomaknuto naprijed te spusten gimbal nize ujedno ja snimam u 1080 modu pa je manji kut tako da se sad nista nevidi od ruku/nogu, xoar elise te je sve poslozeno i nema vise radova na njoj. Uglavnom iznenadilo me to da sam se ipak prevario s kilazom te da hexa i nije teska gimbal,kamera 4s8000mAh, fpv+ 8503s40C batka znaci komplet je 3,27KG nisam 100posto siguran ali mislim da je toliko jos provjerim pa javim ja mislio bit ce 3,5max na kraju nekim racunanjem dosao sam da ce ipak biti 4kg ali nije tako da me to danas iznenadilo ugodno (ali kao sto sam napisao provjerim jos jednom pa javim da sam 100posto siguran iako sam vagao 2 puta te nesjecam se jel 3,27 ili 3,37 uglavnom je ispod 3,5kg)


I love my hobby
 
evo i slike hexe
http://img10.imageshack.us/img10/4314/c7q9.jpg
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju