Skip to main content

Topic: SD team testiranja (Read 341636 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: quad iz Slavonije

Reply #810
ajde ti i testiranje  ;D  samo testiras ako nisi vise naucija sta je dobro ni neces nikad  :P daj malo da i drugi testiraju  :D
svaka čast :)

Odg: quad iz Slavonije

Reply #811
ajde ti i testiranje  ;D  samo testiras ako nisi vise naucija sta je dobro ni neces nikad  :P daj malo da i drugi testiraju  :D

Otprilike to, jel može pomoći da se roštilj razgori? Može.
Jel može donijeti pivo na stol? Može.
Dali može lovit kune? Može.
Test completed/Prodano

 :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: quad iz Slavonije

Reply #812
http://www.youtube.com/watch?v=c-CuSI4cnic

Quote
ajde ti i testiranje  ;D  samo testiras ako nisi vise naucija sta je dobro ni neces nikad  :P daj malo da i drugi testiraju  :D

Eto ti Duje još jedan noćni test yaw uz lagani (zanemariv)povjetarac...y6 je bio u ati modu ...dođi u mene pa čemo zajedno testirati.... :D

Za cijeli krug sam trebao oko 3min i 47 sek...može još sporije :)

Odg: quad iz Slavonije

Reply #813
Antena spremna.
jos samo da nabavim zastavicu za vrh antene.


Odg: quad iz Slavonije

Reply #814
@Živio Franky , moja želja (to je samo moja želja) je da napraviš naljepnice, crno crvene, na kojima će stajati:
''ROTOR-TUNING-FRANKY''....sa pripadajućim grafičkim ''cakama'' , tako, kada mi istjuniraš moj quad,želim da je tu i logo-naljepnica (water-resistance) da ne ponavljamo Markove razlivene brojeve telefona.... ;D ;D ;D
Primi veliki pozdrav iz Dalmacije  :)

E baš to, morao bi napravit neke naljepnice i nije da ih nebi imao gdje nalijepit  :)
Trenutačno stanje u radioni izgleda obečavajuče, od 5 strojeva 1 gotov (čeka se još samo jedna baterija), a ova 4 stroja će mi bit dovoljna da budem okupiran šarafanjem i lemljenjem slijedečih tjedan dana, i onda još malo testiranja...
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: quad iz Slavonije

Reply #815
jesi ti to dobio na lotu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: quad iz Slavonije

Reply #816
jesi ti to dobio na lotu?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nisam dobio na lotu, ja sam samo karika u lancu  :)
Ali ako dobijem na lotu obečajem da ću složit quadcopter na jet pogon  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

quad iz Slavonije

Reply #817
lako meni sto ces ti slozit gdje smo mi u toj prici hhhh svima po neki dobar model s gimbalom i kamerom


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: quad iz Slavonije

Reply #818
lago meni sto cesti slozit gdje smo mi u toj prici hhhh svima po neki dobar model s gimbalom i kamerom


Sent from my iPhone using Tapatalk

U slucaju dobitka, pa nebi vam valjda podjelio phantome, kazu oprezno sa zeljama mogle bi se ostvariti.
 :)
A na maiden mlaznog quda bi svi morali doci, jer bi mu to mozda bio i jedini let  :D
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: quad iz Slavonije

Reply #819
Antena spremna.
jos samo da nabavim zastavicu za vrh antene.


Kada ćeš probati signal s tom antenom. I ja imam takvu, ali nisam je nikada koristio. Dovoljno mi je bila kraća.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: quad iz Slavonije

Reply #820
Antena spremna.
jos samo da nabavim zastavicu za vrh antene.


Kada ćeš probati signal s tom antenom. I ja imam takvu, ali nisam je nikada koristio. Dovoljno mi je bila kraća.

Uskoro, preko tjedna ne stignem.
Ako ti sistem radi ne moras mjenjati, no kod mene je veca zabava u isprobavanju,
nekada probam samo da vidim razliku.

@francy

Francy Production d.o.o u punom pogonu
posnimaj kako lete kada podesis, da imamo za usporedbu carbonskih frejmova, gimballa, Nazi...

DJI bi ti mogao biti sponzor, koliko vidim exluziva. :-)

Odg: quad iz Slavonije

Reply #821
Novi helix za 1ch boscam 5705mhz 4 zavoja podešena s swr metrom i na antena analizatoru...
Sutra proba...

 

Odg: quad iz Slavonije

Reply #822
Još malo testiranja .....novi izgled nosača zavoja helixa koji sam analizirao u nec programu,za sada ovaj oblik g11 ima najmanje utjecaja na karakteristike antene,pa je lakša ponovljivost u izradi bez puno podešavanja.....
Proba ovih dana kada Vakula i Sijerković dozvole.... :)

Odg: quad iz Slavonije

Reply #823
Još malo testiranja .....novi izgled nosača zavoja helixa koji sam analizirao u nec programu,za sada ovaj oblik g11 ima najmanje utjecaja na karakteristike antene,pa je lakša ponovljivost u izradi bez puno podešavanja.....
Proba ovih dana kada Vakula i Sijerković dozvole.... :)

Od 7 zavoja puno ocekujem, padat ce rekordi. :-)