Skip to main content

Topic: SD team testiranja (Read 341683 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: SD team testiranja

Reply #1875
To SparroW12, ja to govorim vec jako dugo ali mi ne vjeruju previse,
samo tko proba shvati prednosti.


Pravi piloti skuze prednosti Ivora.  :) :)






I ja sam isto mislio da ga malo previše hvalite ali tko ne proba ne zna kako je to odličan model, nadmašio je moja očekivanja za 20x.  Podsjeća me na redbull-ove extre brzo ga možeš okrenuti i vrlo precizno. Okreneš ga na nož i on tako stoji bez diranja palice.

Odg: SD team testiranja

Reply #1876
I ja sam isto mislio da ga malo previše hvalite ali tko ne proba ne zna kako je to odličan model, nadmašio je moja očekivanja za 20x.  Podsjeća me na redbull-ove extre brzo ga možeš okrenuti i vrlo precizno. Okreneš ga na nož i on tako stoji bez diranja palice.
Sparrow, a tek zvuk motora u letu !  Ja perem na 4S.... kada usporediš sa Zagijem, Zagi zvuči kao papiga sa proljevom.. :D !
D.

Odg: SD team testiranja

Reply #1877
I ja sam isto mislio da ga malo previše hvalite ali tko ne proba ne zna kako je to odličan model, nadmašio je moja očekivanja za 20x.  Podsjeća me na redbull-ove extre brzo ga možeš okrenuti i vrlo precizno. Okreneš ga na nož i on tako stoji bez diranja palice.
Sparrow, a tek zvuk motora u letu !  Ja perem na 4S.... kada usporediš sa Zagijem, Zagi zvuči kao papiga sa proljevom.. :D !
D.


Ma to je model bolji, brži i stabilniji od zagija. Na zagiju nikad ne možeš zaokretati tako kao na ivoru, zagi propada.

Odg: SD team testiranja

Reply #1878
Da da.. danas je sparroW12 imao prvi let s ivorom i mogu reci da ga je letio kao pravi majstor.... :)


Idemo uskoro probati napraviti neka sitna poboljšanja ako uspije.... ;D  a na 4s ga isto deremo tada postaje zvijer....


Odg: SD team testiranja

Reply #1880
Vector se meni jako svidio,
ne bi me cudilo da ih uskoro bude dosta u HR,
cijena Naze Light s GPS + OSD je tu negdje, v2 je i skuplja,
a Vector jos podrzava i avione, naravno u odnosu na vecinu autopilota Vector podrzava i rotore,
a jako ih malo podrzava tricoptere ( Vector podrzava).


Tvoji mini FPV rotori sto jure kao nespaseni bi odlicno isli s F16 OSD displejom da vidis nagibe i brzinu i jos 100 parametara,
ako ne u letu onda na miru kada pregledavas snimak jet ri juris toliko da nestignes pratiti vecinu parametra osim kuda letis.  :) :)





Odg: SD team testiranja

Reply #1882
Od sada vector i prisluskuje,
tj cujem zvuk motors.


Dodan microfon, nove kamere vise nemaju mic ugradjen.




Odg: SD team testiranja

Reply #1883
Kako nemam 6s baterije, koristio sam vise losih 2200 3s, pa 2 starije posudjene 5000 3s a
stoje mi 4s 8000 i 5000 od rotora, nabavio vecu elisu pa cu probati na 4s.


Naravno nisam odolio isprobati novi tip elise, i to drvene s crvenim vrhovima.


Ne piri bas kao na 6s ali i ne vuce previse struje.








Odg: SD team testiranja

Reply #1888
Vector od sada podrzava i Y6 ( Beta do nedavno).



Odg: SD team testiranja

Reply #1889
 ;D
svaka čast :)