Skip to main content

Topic: SD team testiranja (Read 341660 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: SD team testiranja

Reply #2055
Iako sam i dalje KK2 fan, CC3D mi je bila zelja isprobati.
Kineski klon po ludoj cijeni 16$, nekada davno je KK2 bila 3-4 puta jeftinija.


Odg: SD team testiranja

Reply #2056
Kolega Srepfler zanima me kad isprobate ovaj CC3D set da napišete ovdje jel radi i dali je to sa banggooda  naručeno. Spominju se neke varijante da ima puno jeftinih CC3D kontrolera po netu zato što nemaju upisan firmware pa čak niti bootloader, znači samo gola elektronika i potrebno je prvo preko serijskog interfejsa upisati bootloader u ST32 čip pa tek onda firmware da bi sve proradilo. Eh, kinezi...
Nadam se da je sve OK.

Odg: SD team testiranja

Reply #2057

Kolega Srepfler zanima me kad isprobate ovaj CC3D set da napišete ovdje jel radi i dali je to sa banggooda  naručeno. Spominju se neke varijante da ima puno jeftinih CC3D kontrolera po netu zato što nemaju upisan firmware pa čak niti bootloader, znači samo gola elektronika i potrebno je prvo preko serijskog interfejsa upisati bootloader u ST32 čip pa tek onda firmware da bi sve proradilo. Eh, kinezi...
Nadam se da je sve OK.

Da sa bangooda je.


Spajanje na openpilot OK
Update firmware OK
Receiver test OK
uredno pokazuje naginjanje
 i pomake


openpilot softwer mi se svidio, jednostavan, wizard, mozes se jako puno podesiti i bez stanice pogotovo ako se ima neka obicna
expo, th trim, reverse, sve ide preko softwera
teoretski se moze letjeti na drlj 4ch bez problema.


Odg: SD team testiranja

Reply #2058
Openpilot soft




Odg: SD team testiranja

Reply #2059
Marko super je ova kutijica za CC3D, ako zapnes pri setupiranju slobodno zovi

Odg: SD team testiranja

Reply #2060
Najbolje ti ju podesiti kroz wizard jer u ovom novom 14.10 firmwareu imas opciju gdje odaberes quad sa slicnim setupom koji ti imas i on ti podesi pidove. Ako zatreba kasnije malo dotjeras

Odg: SD team testiranja

Reply #2061
Naručio sam  i ja sa banggooda pa sam zato i pitao.
 :)

 

Odg: SD team testiranja

Reply #2062
Marko super je ova kutijica za CC3D, ako zapnes pri setupiranju slobodno zovi


Imaju i varijantu s pinovima s strane pa se moze ugurati u frejm.


Najbolje ti ju podesiti kroz wizard jer u ovom novom 14.10 firmwareu imas opciju gdje odaberes quad sa slicnim setupom koji ti imas i on ti podesi pidove. Ako zatreba kasnije malo dotjeras


Svakako zvrcnem openpilot test pilota. :-)


Odg: SD team testiranja

Reply #2064
Kako Ameri pakiraju.
ReadyMadeRC za svaku pohvalu.

Velika koverta s zracnim jastucicima,
unutra kutija u rangu HK,
smoky zastita,
orginal kutija proizvoda...


 

Odg: SD team testiranja

Reply #2065
Immersion prijemnik v4 podrzava 32 kanala,
mene vise zanima da li je doista osjetljiviji vise nego prije ( tako navode).



Odg: SD team testiranja

Reply #2066
CCD u mraku, iznenadjujuce upotrebljivo,
nestanu boje ali slika upotrebljiva pogotovo ako ima neka praonica benzinska koja svjetli kao betlhem.



Odg: SD team testiranja

Reply #2067
Kažu na forumima da je osjetljivost ista (barem kod Duo5800 v4) ali iz iskustva isti je to prijemni modul samo što ga Duo ima 2, ono što je zanimljivo je to da sa 32 kanala pokrivaš sve pa tako možeš za idući transmiter uzet recimo Thunderbolt 2W (Boscam) i onda ponovno rušit rekorde na 5G8  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: SD team testiranja

Reply #2068
I da, slika mi je uvijek bila bolja sa Immersion kompletom VTX/VRX nego s nečim drugim što sam imao priliku testirat.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: SD team testiranja

Reply #2069
Kažu na forumima da je osjetljivost ista (barem kod Duo5800 v4) ali iz iskustva isti je to prijemni modul samo što ga Duo ima 2, ono što je zanimljivo je to da sa 32 kanala pokrivaš sve pa tako možeš za idući transmiter uzet recimo Thunderbolt 2W (Boscam) i onda ponovno rušit rekorde na 5G8  :)


Jedan 2w imam i tek treba dokazati moze li dalje, za sada 10 km s 2w, 12 km s 600mw immersionom,
naravno nisu bili isti uvjeti trenutno mi nisu idelani uvjeti ali proljece je iza ugla.


Ocekujem 9-10 km s rotorom za iduci korak,
14-15 km s Talonom.


I da, slika mi je uvijek bila bolja sa Immersion kompletom VTX/VRX nego s nečim drugim što sam imao priliku testirat.


Da, vidna razlika u kvaliteti, 10-15% sigurno.


Jos veci problem je audio, Immersion ima dosta bolje ( u kombinaciji s svojim vtx,vrx) ali i drugacije, namucio sam se dok 2w nije dao prihvatljiv zvuk.