Skip to main content

Topic: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima (Read 104502 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #60
Uredili mi novi parkic u kvartu,ali jedini nacin je bio da ga isprobam je rano ujutro dok nema djecurlije. Izvadio iz hangara prvi mini quad sa KK2 i opet testirao sa Skyzone cvikama dok su jos kod mene

Orange mini quad in the park


Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #61
1.57 pa malo dalje si zapeo o lanac od ljuljačke, priznaj  :)
i samo je malo prop dobio  :)

Ludnica i svaka čast ide to tebi!

COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #62
A nisam zapeo, sad tek vidim da sam lose odrezao na videu,ali  zapeo sam na 1.06 za onu plastiku, ali to je pod normalno, cuj propovi su tak jeftini da ih nije bed lomiti. Najace mi je bilo kad sam letio kroz neku sumu i skuzim da mi quad malo cudno leti, sletim , skinem cvike kad ono mali cijelo vrijeme nosio granu na sebi  :D :D, za krepat.  Ali malo sad gustam na KK2, mada ce vjerovatno taj malac ici u prodaju jer ih nemam vise gdje parkirati doma  :D :D

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #63
I na 1:12 neki klinac stoji ispred tebe :)

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #64
Haha, nije klinac nego lokalni cuger koji je izronio ko njinja iz rupe, mislio je da sam alien....

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #65
pa nisi ga niti niz tobogan spustio.

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #66
Jučer sam se sjetio jedne super lokacije za male quadiće. Tu na Čretu, 300 m od doma ima šuma koja je pošarana biciklističkim stazama. Evo videa:

http://www.youtube.com/watch?v=_75Rn0jAh4E

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #67
Bravo Dag , majstorski odvozeno, ispod rampe, kroz drvece, po meni tvoj najbolji video sa quadom

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #68
Dag majstore! , da mi je netko rekao, prije par godina, da će mo tražiti  što više šume i divljine za letenje,proglasio bih ga ludim... :-X :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #69
Jelda? To je i meni cudno nakon aviona, razmisljati o tome gdje je šuma da mi bude fora letiti a da mogu blizu sa autom da ne moram cukat opremu. Vremena se mijenjaju... :)

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #70
Cak se i na baustelu nosi quad, malo poslije gableca lagani đir, nazalost nema sume, samo polje, ali ok je, cilj je bio da klinjo vidi kako to izgleda, pa eto ja ga malo provozao. Neznam gdje sam ostao bez komadica propa, tak da sam imao lagane vibre, sto je uzrokovalo jello efektu. A i tu se vidi razlika kad se leti brzo na KK2 naspram naze32 ili cc3d. Nema tog glide-anja, ali za gust je ok

DAILY DOSE OF FPV


Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #72
A jeste ludi, ja sam bio uvjeren da ceš iskoristit priliku kad je digla rep, pa projurit ispod njega :)


Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #74
@Dag , Majk i ti ste napravili veoma dobar promidžbeni spot (za šumsko FPV letenje),jedino mi fale Vaši autorski nadimci na odjavi... ;) ;)
LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes