Skip to main content

Topic: X666 + KK2 moj prvi quad (Read 109730 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: X666 + KK2 moj prvi quad

Reply #75
neznam kolko ti je prst miran na ciklici ali na videu quad izgleda jebeno stabilan  ???

@sale
baci onu svoju nazu u smece i kupi pravi kontroler,a ne te pizdarije iz praska ili novina  :D   ;D  ;)

Na videu je izrezan stabilniji dio, no dokaz je da je moguce,
na kraju imas kako se ponasa kad gainovi nisu ustimani, prvo poljetanje, skakuce i sl,
pirio je vjetar dok nije sunce zaslo, idu malo manji gainovi kada piri vjetar ali quad je upravljiv i na prilicnom vjetru,
ali kad podesis stanicu, KK2 + self level i nema vjetra samo malo korekcije na palici.

Odg: X666 + KK2 moj prvi quad

Reply #76
neznam kolko ti je prst miran na ciklici ali na videu quad izgleda jebeno stabilan  ???

@sale
baci onu svoju nazu u smece i kupi pravi kontroler,a ne te pizdarije iz praska ili novina  :D   ;D  ;)



Potrebno je malo rada na ciklici, mozda da stavim krivulju za gas s ravnijim u djelu hoovera pa ne bi isao gore dolje ( s vecim propom je sada mirniji za gore dolje), a naprijed nazad je potrebno mrvicu jer uvijek ima lagani drift ( zbog vjetra, rada okvira...) ali bude po nekoliko sec da ne treba nista pa samo malo da se umiri ponovo.


Odg: X666 + KK2 moj prvi quad

Reply #78
Kako vise letim tako i sve vise tipkam po parametrima i to je stvarno brzo,
nema nikakvog ustekavanja, cekanja, programa, probas vrijednost, promjenis, ponovo i naravno onda i stalno nesto zelis podesiti, kao i na boljim stanicama D/R EXPO MIX SWITCH ...

Odg: X666 + KK2 moj prvi quad

Reply #79
Ja fino kazem ta kk2 je trenutno najbolje ulozeno dobiveno a da ne kazem da konkurira puno skupljima

Odg: X666 + KK2 moj prvi quad

Reply #80
Ja fino kazem ta kk2 je trenutno najbolje ulozeno dobiveno a da ne kazem da konkurira puno skupljima

I jos kako je jucer izasao novi fw i source kod, nece proci puno da se pojave specijalizirane verzije koje jos brze bolje lakse podesavaju i bolje rade.
Kazu da se i u ovom novom fw vec osjete pobojsanja algoritma i da treba nanovo podesiti a ne prepisati samo stare postavke.

Zna li netko gdje nabaviti kod nas 10 pin od programatora na 6 pin za board, da ne moram narucivati izvana.




Odg: X666 + KK2 moj prvi quad

Reply #84
posudim ja ak nekome u zg treba za flashanje taj usb dongle s 6 pin konektorom.
preflashao sam sve reglere pa mi neće trebati koji dan.  :)

2 srepfler, ako imaš 10 pinski, radi i on, samo preko servo kabela uzmeš koje pinove trebaš,
pa ih uštekaš dva paralelno na pločicu, to su 2x3 pina.

Odg: X666 + KK2 moj prvi quad

Reply #85
posudim ja ak nekome u zg treba za flashanje taj usb dongle s 6 pin konektorom.
preflashao sam sve reglere pa mi neće trebati koji dan.  :)

2 srepfler, ako imaš 10 pinski, radi i on, samo preko servo kabela uzmeš koje pinove trebaš,
pa ih uštekaš dva paralelno na pločicu, to su 2x3 pina.

Odlicna ideja nije mi palo na pamet da stima od serva, to mogu bez problema.

Da li valja ovaj pinout
http://www.batsocks.co.uk/readme/isp_headers.htm

pa cu onda brzo testirati novi fw.

Odg: X666 + KK2 moj prvi quad

Reply #86
posudim ja ak nekome u zg treba za flashanje taj usb dongle s 6 pin konektorom.
preflashao sam sve reglere pa mi neće trebati koji dan.  :)

2 srepfler, ako imaš 10 pinski, radi i on, samo preko servo kabela uzmeš koje pinove trebaš,
pa ih uštekaš dva paralelno na pločicu, to su 2x3 pina.
I, jel se isplati flešat?
Neki tvrde da je WOOOOW, neki tvrde isti k*, neki tvrde da samo malo tiše rade motori...
MAK Zapad

Odg: X666 + KK2 moj prvi quad

Reply #87
posudim ja ak nekome u zg treba za flashanje taj usb dongle s 6 pin konektorom.
preflashao sam sve reglere pa mi neće trebati koji dan.  :)

2 srepfler, ako imaš 10 pinski, radi i on, samo preko servo kabela uzmeš koje pinove trebaš,
pa ih uštekaš dva paralelno na pločicu, to su 2x3 pina.
I, jel se isplati flešat?
Neki tvrde da je WOOOOW, neki tvrde isti k*, neki tvrde da samo malo tiše rade motori...

Nasao sam da neki koji imaju NTM motore imaju problema s Simon fw,
oni koji lete po vjetru i imaju kameru kazu puno bolje

ovaj tip kaze bolje, dupli gain, ali nije da nije letio dobro i prije

http://www.youtube.com/watch?v=o2mGfL7Nihw

Odg: X666 + KK2 moj prvi quad

Reply #88
Poslušaj kaj lik priča, imao je Skywalkere i sad je stavio ove HK koji su flešani, možda bi mu bolje radilo i sa stock HK-ima. Ne pušim baš tu priču, iskreno. Možda isprobam jednom
MAK Zapad

Odg: X666 + KK2 moj prvi quad

Reply #89
ma flešao sam ja već na trikiju i dvije hexe prije ove. ukupno preko 20 reglera dakle. samo jedan nije radio nakon fleša.
ali uvijek flešam dok čekam da mi dođu dijelovi, motori, propvi, kontroler...
pa onda ne mogu reći kako nešto leti prije/poslije. već samo kako leti flešano. leti ok, ništa posebno. 'P' se može nabit u nebesa, jer je odziv vrlo dobar.
ali se nema mogučnost promjene timinga i ostalih postavki... niti se monitorira temp reglera,
pa se može zapaliti u zraku umjesto da smanji brzinu i model sleti ako su topli...


onaj jedan koji nije radio se mogao prevenirati, da se nakon fleša spoji preko žaruljice na batku, pa ako je krivo primio fleš, onda se ne skuri fet,
jer napon kroz žaruljicu padne kako poraste amperaža, i onda se resetira esc, i spasi fet, pa se fleša opet i sve 5,
ali kako velim... 1 od 21 nije loše, a i složio sam si onu kvačicu s pinovima pa to ide lakše nego dok sam lemio kablićex6 po svakom regleru u prvoj seriji...

nisam nigdje usipo naći crni bužir za omotat ih, (prozirni i crni/crveni/plavi/žuti s HK imam ali su svi debeli i teški)

ako netko zna, neka pomogne :)

to je ovakav, jako tanki i lagani a opet dovoljno žilav