Skip to main content

Topic: X666 + KK2 moj prvi quad (Read 109759 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: X666 + KK2 moj prvi quad

Reply #270
ej vidim da imas ove hk blue series,jesi morao s programing card-om setapirat
ili si samo throttle range na kk2 napravio

kako si zadovoljan s njima?

Ja sam ih podesio s programming cardom, ali koristio sam ih i prije i daju se podesiti i sa tx.
Stavio sam NIHM low voltage cut off i kako je vec preporuceno za quadove.

Meni su blueseries odlicni,
razlog zasto sam ih radije nego plush
- tanji su
- sbec a ne linearni ( trebali bi se manje grijati)
- podrzavaju i 4s
- lako isprogramirati bez programatora
- no glavni razlog je vec sam ih koristio i dobri su mi bili
Evo i slika (jos treba opciju NiHM aktivirati)

Odg: X666 + KK2 moj prvi quad

Reply #271
Cak sam i podesio preko programming card forward i reverse pa su mi svi motori spojeni istim redom na ESC,
mogu ih samo preporuciti, nisam im nasao nikakvu manu,
jedino sto nakon 30A je puno skuplji a manji je neznatno jeftiniji, no to i nije bitno kad meni 30A stima.

Odg: X666 + KK2 moj prvi quad

Reply #272
odlicno thx  ;)


Odg: X666 + KK2 moj prvi quad

Reply #274
sad sam nesto trazio medju tvojim postovima i naletio an ping pong loptice i orijentaciju

ako vec nisi znas sta mozes
uzet led linije i zaljepit iza na noge po boku nesto tipa ovo (bijele linije)

ja sam sebi stavio crvene i nevjerojatno kolko pomazu zasad nijednom nisam izgubio orijentaciju a sta je najbolje mozes i sumrak vozit bez problema

Odg: X666 + KK2 moj prvi quad

Reply #275
sad sam nesto trazio medju tvojim postovima i naletio an ping pong loptice i orijentaciju

ako vec nisi znas sta mozes
uzet led linije i zaljepit iza na noge po boku nesto tipa ovo (bijele linije)

ja sam sebi stavio crvene i nevjerojatno kolko pomazu zasad nijednom nisam izgubio orijentaciju a sta je najbolje mozes i sumrak vozit bez problema

U planu.


Odg: X666 + KK2 moj prvi quad

Reply #277
http://scolton.blogspot.com/2012/08/kk20-firmware-mod-unleash-complementary.html?showComment=1348530850346#c322054705593881085

jesi probao ovaj mod, izgleda obecavajuce
http://scolton.blogspot.com/2012/08/kk20-firmware-mod-unleash-complementary.html?showComment=1348530850346#c322054705593881085

jesi probao ovaj mod, izgleda obecavajuce

Mozes i sam mijenjati kod, to je dio na kojemu KK radi.
Ima dosta koda u komentaru, sigurno ce uskoro izaci 1.3 no KK se ne javlja u zadnje vrijeme.

Nema razloga da ne probas, ali mislim da prvo ti mora sve stimati ( i Yaw).

No mislim da vecina grijesi kod self levela i podize P

The KK2.0 has a "self-leveling" feature that I was very eager to try, but I was a little disappointed in the performance. It was sluggish, and increasing the gains to make it return to level faster would lead to pendulum-like behavior, especially in the wind. It would eventually return to level, but not before overshooting back and forth a couple times.

cak sam i objavio da prvi broj je da se ne klacka a drugi s koliko gasa tj koliko brzo.

Meni na 40 20 lagano ispravi ( onaj video self level in action)
na 40 40 ispravi brze,
na 40 60 ispravlja u metar nisam isao dalje ( tu je vec mali optor naglijim pokretima, navodno se tako ponasa kada imas ziroskop na avionu).

 

Odg: X666 + KK2 moj prvi quad

Reply #278
moram snimit video da vidis kako sam ustimo self level  :)
mada nevozim sa self levelom draze mi je manual mode
ali kad je vec tu sam se i s tim poigrao i mogu ti reci da nisam razocaran kao drugi sta pratim po forumima

Odg: X666 + KK2 moj prvi quad

Reply #279
moram snimit video da vidis kako sam ustimo self level  :)
mada nevozim sa self levelom draze mi je manual mode
ali kad je vec tu sam se i s tim poigrao i mogu ti reci da nisam razocaran kao drugi sta pratim po forumima

Snimi kad mozes i postaj.
Treba ga samo fino ustimati i radi odlicno.

Odg: X666 + KK2 moj prvi quad

Reply #280
Vidim na njuskalu da prodajes FPV opremu, ak smijem pitat zasto?  I jel tesko jako letit s tim za pocetnika?

Odg: X666 + KK2 moj prvi quad

Reply #281
Vidim na njuskalu da prodajes FPV opremu, ak smijem pitat zasto?  I jel tesko jako letit s tim za pocetnika?

Zelio sam probati FPV, nije tesko ali ni pre lako, treba imati spotera na pocetku, treba vremena da se naviknes na pogled,
malo se mozak zbuni, osjecas se lagano pijano.

Cesto letim sam i nije mi zgodno ne vidjeti oko sebe, nisam se mogao dovoljno opustiti, bojao sam se gubitka signala, gubitka modela...

Letio sam par puta s kolegom njemu naocale da uziva u letu a ja letim.

Da imam kontroler s altitude hold, RTH i sl mozda bi opustenije letio, ovako vecinu vremena letuckam oko sebe i FPV mi nije potreban.

Sve je to lista prioriteta i zelja, morao sam probati, sada bi nesto drugo, sredstva su ogranicena, prodaja naocala omogucava novu stanicu, par modela ili vec sta odlucim.

Odg: X666 + KK2 moj prvi quad

Reply #282
Evo jos pitanja :-)

Ja bi uzeo x666, al me zanima dali mi stane ispod fotic, tj nosac za njega... Obicne neke velicine posto jos nemam gopro. I dali se daju nogice kako produzit?

Odg: X666 + KK2 moj prvi quad

Reply #283
Evo jos pitanja :-)

Ja bi uzeo x666, al me zanima dali mi stane ispod fotic, tj nosac za njega... Obicne neke velicine posto jos nemam gopro. I dali se daju nogice kako produzit?

Okvir je cvrst i ima dosta rupa gdje mozes nesto usarafiti,
neki su skinuli nogice i stavili helis skid u sredinu.

Donji dio quada nema neke bitne stvari za letenje, sve dok pazis na CG i ne pretjeras s tezinom mozes staviti ispod sta zelis.

Ja sam testirao do 1.7 kg AUW.

No sve to dodaje tezinu, moja preporuka prvo namjesti da leti dobro s 1 baterijom, onda dodaj tezinu i podesi ponovo,

Odg: X666 + KK2 moj prvi quad

Reply #284
Gledao sam bolje punjace, ali za sada jos jedan B6,
jednostavno s jednim punjacem punjenje traje satima, cak i s 5A punjenjem treba 50 minuta po bateriji.
Probao sam power board, 2 x 3s na 6s adapter ali nije to to.