Skip to main content

Topic: FPV quad made in Croatia (Read 67558 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #330
Probao sam letiti na gimbal kameru i definitivno je bolje, jer ako napanjim quad ful naprijed i nisko sam , u cvikama vidim travu ako gledam kroz fpv kameru, ako gledam kroz gimbal vidim savrseno ravno i naravno vidim koliko sam od zemlje, Jedino kod skretanja mi nije toliko bitno, ali isto bolje kroz gimbal. Jedino je frka ta sto ove gopro kamere se hoce smrznut pa onda imas tulum u zraku, najbolje imati i fpv kameru pa cam switch.

Ja odsada definitivno letim sa dvije manje batke u paraleli, nego jedna veca, bilo to 3S ili 4S, svejedno. Opet ako jedna rikne, ostane druga , a zna se dogoditi sa jeftilen batkama i imam malo duzi let sa tom kombinacijom, provjereno, ne pricam na pamet.

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #331
frend je probao vozit oktu na fpv i gimbal, samo mu nije jasno bilo zakaj nece krenut :D a nije skuzio da se okta nagnula bocno  :D

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #332
Dobar  :D , pa evo i Elnino ti svoju hexu pegla samo na gimbal dok vozi na monitor, ova fpv kamerica mu je zahrdala, stvarno uzivancija za voziti i snimati tako

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #333
Quote
Ja odsada definitivno letim sa dvije manje batke u paraleli, nego jedna veca, bilo to 3S ili 4S, svejedno. Opet ako jedna rikne, ostane druga , a zna se dogoditi sa jeftilen batkama i imam malo duzi let sa tom kombinacijom, provjereno, ne pricam na pamet.

Dobro došao u svijet duplih i troduplih batki,deri majstore.....dvared je dvared :)

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #334
Ja neznam voziti fpv bez gimbala... :)

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #335
Moram taj zagi probat na fpv, to je negdje totalna ludnica za voziti

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #336
Maki ga dere svaki dan...čini mi se da je zaražen fpv-zagitus virusom...... :)

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #337
Neka , neka, evo i mene opet ulovilo deximius virus, koji je to gušt, mali zvrk na daljinski  ;D


Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #339
Gdje su čudne radnje tu je uvijek mali Jazo sa kamerom da zaviri   :D :D :D :D ;D

Trip to Tuhelj

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #340
E Šokre lijep uradak...si bio na rehabilitaciji :) :) :)

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #341
lipo lipo snimljeno  ;D
svaka čast :)

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #342
Poručnik Krešo ,CSI-Trešnjevka dept...... good job !!... 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #343
Tnx, a cuj moram malo pobjeci od zagrebackog smoga I monotonije I snimiti nesto zanimljivije   8)

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #344
CSI on progress    :D