Skip to main content

Topic: FPV quad made in Croatia (Read 67566 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #345
Napokon da više odvozim neki FPV sa ispravnom opremom, vec sam zahrđao   ;D ;D , danas me i vrijeme poslužilo, malo nabacio testiranje nove opreme, ful sam zadovoljan kombinacijom imerssion 600mw i prijemnik sa HK sa dominatorke. A najbolja stvar u svemu je vožnja na gimbal , preeeedobro . Jedino evo sad se pojavio jello efekt, neznam jeli do gimbala ili nešto drugo, a tu mi jedino moze pomoći kreator ovog čudesnog stroja dr. jazavac  8) 8) 8) 8)

URBAN FPV ZG

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #346
ODLIČAN! Ne stoj, sjedi !!!!  ;)
A sada u prirodu kreni...
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #347
Ma netreba sjediti, kad vozis na gimbal nema cudnog osjecaja, sve kao na tracnicama  8) 8) 8)

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #348
Daš na pet minuta gimbal u ruke ovom ludom jazavcu i on od govna napravi pitu  :D :D, to je sad to, idem ko raketa i snimam ko Spielberg  ;D ;D

Gimbal test Jazbina

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #349
Koji sam ja 3d letač.
Još da avijon nije spigan i da sluša komande možda bi te i pogodio.
Super sada snima mada čemo još i dampenere promjeniti jor ovi od zenmuse koje imaš su malo pre mekani za ovu konfiguraciju koju sada imaš

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #350
pa zenmuse ima 3 seta zamjenskih gumica pa isprobajte sve sigurno jedne valjaju
svaka čast :)

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #351
Odličan kadar - let između dimnjaka :)


Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #353
vidi se da je pro na dijelu u obradi videa super snimljeno.

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #354
Divne boje Jeseni... :)...Krešo ,jeli to zahladilo kada si Ti u dugim hlačama ?... ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #355
A malo je ovdje u ZG, ali nosil bi ja kratke, nego zbog posla moram. Smrzo sam se vise kad je quad aterirao

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #356
Razumljivo ... :'(
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #357
Krešo, predivno.. Uletio si mi u TOP FIVE favorite snimatelja.. Pomeo si konkurenciju u CRO sa kvalitetom montaže i odličnim kadrovima.. Radi ljepote tvojih videa čino nam zadovoljstvo pratiti sve tvoje uradke.. Nastavi s istim entuzijazmom raditi letove i montiranje videa
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

 

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #358
Kolega Bodul, ja sam samo vozio, video je djelo jednog profi fotografa, nemam ti ja pojma to tako sloziti

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #359
Krešo ne budi skroman.I testni piloti se na bave konstrukcijama vrhunskih eksperimentalnih zrakoplova , ali opet nema ništa bez njih... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes